عنوان

درمان فیبروم یا تومور خوشخیم رحمی

| مشاهده متن کامل بحث + 225247 بازدید | 454 پست
استار جان ممنون از همدردیت. اگر اینطوری هست که می گی، واقعا از درک کردن همسرت خوش حال باش. تو هم فقط به خدا توکل کن. ایمان قوی داشته باش. سعی کن به درک شوهرت احترام بذاری و عرصه رو به اون تنگ نکنی. آدم از یک دقیقه بعدش خبر نداره. فقط و فقط ایمان قوی می تونه بهت کمک کنه. من هم خوش حالم که با تو اینجا آشنا شدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون ایوا جون ، امیدوارم مشکلات شما هم حل بشه وخوش وخرم باشی ، راستش من از محکم بودنت خوشم میاد اگه من هم جای توبودم فکرکنم همین احساس روداشتم .... این سایت اطلاعات خوبی برای فیبروم داره میتونید مطالعه کنید
http://www.ridfibromyalgia.com/how.html
2731
خلاصه مقاله:
ا-خوردن حبوبان ودانه ها
2-میوه تازه ترجیحا با پوست
-خوردن سبزیجات مخصوصا خام (پیاز وسیرجهت متعادل سازی هورمونها خیییییییییلی موثره)
اگه سبزی رو میپزین با ابگوشت بپزین
3-خوردن دانه ها مخصوصا دانه کتان
4-nutsمغز ها مثل کدو تنبل تخمه افتاب گردان
5-روغنهای ضروری مثل روغن زیتون وامگا تری
6-گوشت باید قسمت کمی از رژیم شما باشدوترجیحا ماهی مصرف شود وگوشت سفید مثل جوجه غیره هورمونی
7-پرهیز کنید از گوشتهای پروسس شده مثل سوسیس و.......
سلام بچه ها میخواستم یه موضوعی رو باهاتون در میون بذارم چند روز پیش مادر شوهرم رفت سونو به خاطر دردی که داشت دکتر گفت که یه فیبروم هشت سانتی ودو تا دو سه سانتی داره سنش 43 هست دو تا دکتر رفته گفتن باید رحمشو برداره شماها نمیدونید راه بهتری هم وجود داره یا نه عوارض برداشتن رحمو نمیدونید میخواستم ببینم برداشتن رحم که منجر به یایسگی زود رس میشه براش پوکی استخوان نمی اره
2706