2410
2553
سلام به همه الهی قربونتون برم این روزا از بس سوال پرسیدم خجالت میکشم تاپیک درست کنم...ههههههه ...
خانوما من قراره از ماه آینده دوباره برای بارداری اقدام کنم ......اول این که برام دعا کنید بشه چون دکتر بهم دارو داد (کلومفین)
حالا سوالم اینه من عاشق دختر هستم از خدا می خوام بهم یه دختر سالم و صالح بده .
راهی بلدین که برای دختر دار شدن نتیجه بده؟ رژیم غذایی؟؟؟؟؟
من سشتوشوی واژن با سرکه سفید رو شنیدم اما اگر لطف کنید بازم اطلاعات بدین ممنون میشم....مخصوصا غذایی..................
البته میدونم که یک ماه شاید کافی نباشه و مدت 3 ماه تا 6 ماه اثر بیشتری داره اما دوست دارم همین فرصت رو هم از دست ندم .
بازم اگر نشد و پسر شد اشکالی نداره خدا کنه من بارداربشم مامان بشم نی نی سالم باشه شکر گذار خواهم بود....ولی اگه دختر بشه که عالیه.......ممنون از همه بازم راهنماییم کنید عزیزانم و برای مادر شدنم دعا کنید .
سلام مینا جون برای اینکه نی نی دخمل شه غذاها یا میوه هایی رو بخور که خواصیت سرد رو داشته باشند مثل خیار آلبالو،دوغ ماست ، ترشی تا میوتونی غذاهیا گرم نخور موز هم اصلا نخورو سعی کن نزدیکی روز تخمک گذاری نباشه یا دوروز قبل از آون باشه یا دوروز بعد از تخمک گذاری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی منم دوست دارم از مرداد ماه اقدام کنیم تا نی نی نیمه اولی شه انشاءاله ولی من برعکس شما دوست دارم نی نی اولم یه پسمل سالم و صالح و خوشکل باشه من برای شما دعامیکنم شماهم برای من دعاکنید
مرسی عزیز
2456
بهترین راهکار برای تعیین جنسیت فرزند قبل از بارداری استفاده از اطلاعات سایت زیر است .البته باید تمام کارها و ... را مو به مو اجرا کنید (از سه ماه قبل از اقدام)-من و دوستم با این روش پسردار شدیم.http://farzand-jens.blogfa.com
2714
تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری طب سنتی شرایط زیر را برای دختردار شدن پیشنهاد می‎کند:.... 1. هرچه میزان غلظت منی کمتر باشد بهتر است. 2. نزدیکی در فصل سرد سال نباشد. 3. قبل از نزدیکی زن واژن خود را با آب و سرکه شستشو دهد.....ادامه http://www.banoo.ir/post/973 اگر نوزاد پسر می خواهید: . گرم کردن مزاج پدر و مادر به وسیله: • استفاده دائمی از عطرهای گرم • خوردن غذاهای گرم و نیروبخش مثل هلیله، ادویه و زعفران • استفاده از بخورهای گرم.... ادامه http://www.banoo.ir/post/973
سلام دوستان.من تازه عضو شدم.منم میخوام نی نی دار بشم و خیلی خیلی دوست دارم نی نیم پسر بشه.تورو خدا کمکم کنید من میخوام دیماه اقدام کنم خیلی واسم زمان نمونده.جند تا سوال دارم تورو خدا راهنماییم کنید. 1-من باید گرمی بخورم یا شوهرم یا هر دومون؟اگر هر دومون،کدوممون بیشتر؟ 2-من باید کاسنی بخورم یا شوهرم یا هر دومون؟آخه عرق کاسنی طبعش سرده!!!! 3-پری های من نا منظمه جه طور میتونم تاریخ دقیق ت گ رو مشخص کنم؟ 4-از همون قرص فولیک اسیدی که خوذم میخورم بدم شوهرم بخوره یا برای آقایون فرق داره؟ 5-برای قلیایی کردن چه کار کنم؟بشینم تو محلول جوش شیرین یا اینکه زمان اقدام با پنبه ای که زدم تو محلول بکشم رو آلت (ببخشید)شوهرم یا اینکه جوش شیرین بخورم؟میدونم سوالام زیاده ببخشید ولی توروخدا کمکم کنید.ممنونم از لطفتون
سلام بشین تو جوش شیرین قبل نزدیکی.عرق کاسنی نخور موز زیاد بخور با مرکبات قرص آهن تاثیری در جنسیت نداره برا اعصاب جنین مهمه باید گرمی بخوری خودت بخوری کافیه در رابطه با گزینه 3 نمیدونم آخه منم میخام تازه اقدام کنم برا حاملگی و دوس دارم پسرشه.تو چن وقته ازدواج کردی؟
خدای مهربونم جواب اونایی رو ک من نمی تونم بدم رو خودت ب بزرگی خودت بده
منم پریودم نامنظمه در رابطه با 3 چیزی دونستی ب منم بگو من از بچه ها کیت14 رو فهمیدم ولی برا نامنظم بودن نمیدونم جواب بده یا ن
خدای مهربونم جواب اونایی رو ک من نمی تونم بدم رو خودت ب بزرگی خودت بده
سلام .من میخوام برا دومی اقدام کنم دو سه ماه بعد.میخوام بدونم چیکارا باید بکنم؟فولیک اسیدواز امروز شروع میکنم.میشه بقیشوکمکم کنین؟ما فامیل نیستیم ولی شنیدم باید همه قبل بلرداری آزمایش ژنتیک بدن درسته؟ دوست دارم بچه دومم دخترباشه رژیم باید بگیرم؟
2706