2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت با جوش شیرین

26362 بازدید | 49 پست
سلام دوستای گل .لطف کنید کسایی که با جوش شیرین تعیین جنسیت کردن و بعد هم سونوگرافی همون جنسیت رو تایید کرده بیان اینجا و بگن. می خوام بدونم این قضیه جوش شیرین صحت داره یا نه؟
یه خانومی میگفت شنیدم میشه که با جوش شیرین در ادرار میشه تشخیص داد که باردار هستی یا نه؟
ولی گفت امتحان کردم و نتیجه بر عکس بوده.

جنسیت رو چیزی نشنیدم.

خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آهان یعنی استفاده قبل از نزدیکی رو میگی؟
بله منم خیلی جاها خوندم که اگر قبل ازنزدیکی با جوش شیرین خودت رو بشوری پسر و با سرکه دختر.
ولی بهتره اینکارو نکنی چون احتمال از بین رفتن اسپرمها هست. بهتره روشهای دیگه رو امتحان کنی.

خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
نه منظورم استفاده زمانیه که باردار هستی و می خوای بدونی نی نی دختره یا پسر.من شنیدم اگه واکنش نده دختره ولی اگه واکنش بده و کف و صدا و حباب ایجاد کنه پسره این صحت داره یا نه؟
2738
اگر با جوش شیرین صبح روز نزدیکی خودتون رو بشورید نی نی تون پسر میشه مال من که شد !!!
و سرکه دختر میکنه
فقط باید از زمان شستشو با زمان نزدیکی بیشتر از 2 ساعت گذشته باشه که اسپرم ها از بین نره
آریو پسر زیبای من بزرگترین معجزه زندگیم رو دوشنبه 17 تیر 92 ساعت 7:50 دیدم و در آغوش گرفتم
تهمینه جون من قبل از اینکه بدونم جنینم ضربان نداره انجامش دادم البته بیشتر واسه کنجکاوی چون مطمئن نیستم درست باشه.

برای من واکنش نشون داد مثل اینکه قرص جوشان بندازی تو آب

PH خونم هم 6 بود
2706