2410
2553
سلام دوستان من دو تا بچه 4.5 ساله دارم که دنبال یه پرستار بچه ترجیحا یه خانمی که خارج از کشور بزرگ شده یا تحصیل کرده میگردم تا به زبان انگلیسی تسلط داشته باشه و دائما با بچه ها انگلیسی صحبت کنه . حتی اگه خارجی هم باشه حرفی ندارم
اگه کسی رو می شناسین معرفی کنید من غرب تهران هستم ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خانم گل ربطی به کلاس نداره تازه دیرم هست تو گوگل سرچ کن پرفوسورای امریکای جدیدا به این علم دست یافتن اگه بچه ها از بدو تولد تا 6 سالگی این امکان رو داشته باشه 2 زبانه باشه و بفهمه 1 لغت دو تا اسم داره از مغزش به شگل بهتری استفاده میکنه و باهوش تر میشه و خواستن اگه خودمون مسلط نیستیم حتما از پرستار با زبان دوم استفاده بشه امیدوارم پیدا کنی
خدا جونم ممنونتم به خاطره فرشته های مهربونی که بهم دادی و زندگی قشنگم .عاشقتم خدا جون
عزیزم فکر نمی کنم همچین کسی رو پیدا کنی یعنی انگلیسیش خوب باشه و هم "پرستاری" بکنه از بچت.
یعنی قبول نمیکنه اصن
شایدم منظورتو اشتباه فهموندی. کسی رو میخوای که فقط باهاشون حرف بزنه نه؟
اگه نه که...
من خدا را دیدم
......

باورم شد که خدا ، رنگ احساس من است .
2714
بچه های من پرستاری نیاز ندارن 4.5 سالشونه !! یه موقع هایی دو تا شون رو میزارم و ساعتها از خونه بیرون میرم و اونها فقط پای کارتون نشستند خیلی هم باهوش و عاقل هستند . نهایتا در طول رو چند بار دستشویی برن و یا یه تغذیه و میان وعده بهشون بده که همه اونها رو هم خودم آماده میکنم پس چرا باید کسی که فقط میخواد بیاد و با بچه ها حرف بزنه و با هاشون بازی کنه این کار رو قبول نکنه و از نظرش کار سطح پائینی باشه !!! نمیدونم چرا ما ها به این نقطه رسیدیم که کار هایی که پشت میز نشینی نباشه برا مون سطح پائین و بی کلاسه !!
مامان کشمش جون این مسئله اصلا ربطی به کلاس نداره نیاز دنیای امروز ه . شما یه سفر برو دبی میبینی این عرب هایی که یه زمانی ملخ خور بودند و این چرندیات اسلام برای رام کردن اونها درست شده حالا چه با کلاس شدند و همه بچه ها شون با پرستارهای انگلیسی زبان بزرگ میشن و مثل بلبل انگلیسی صحبت میکنن
منم چون تا 6 ماه دیگه دارم از ایران میرم میخوام بچه هام حداقل یه کم بتونن با اطراف ارتباط برقرار کنند تا توی مهد کودک مشکل نداشته باشن
سلام
عزیزم اسلام چرندیات نیست
اینکه میخوای کوچولوهات زبان یاد بگیرن خیلی خوبه
ولی بهتره بگی دنبال معلم خصوصی زبان هستی
دیگه اون به روش خودش بهشون درس میده
شمام که انقدر میخوای خودتو با دنیای امروز مچ کنی یه کم برای یاد دادن زبان دوم دیر جنبیدی
پسمل جون سلام بانظرت واقعا موافقم ولی اسلام خیلی مظلوم واقع شده
هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست ; زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد ; ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.....
عزیزم دیرنجنبیدم تو مهدشون یه چیزهایی بلدند و من باید خیلی زودتر ازینها از ایران میرفتم به این خاطر میخواستم برن اونجا و بعد در محیط با همون لهجه یاد بگیرن که متاسفانه پروسه مهاجرت طولانی شد و یه خورده نگران شدم . خودم و شوهرم هردوزبان بلدیم ولی من الان رو فرانسه تمرکز کردم و برام سخته که باهاشون انگلیسی صحبت کنم
معلم خصوصی هم نمیخوام که یه کتاب بزاره جلوش و درس بده میخوام به طور ناملموس باهاشون بازی کنه و انگلیسی صحبت کنه مثل مدرسه زبان رنگین کمان که متاسفانه اونجا جا نداره و من با توجه به دو تا بودن بچه ها برام به صرفه هست که یه معلم اونطوری تو خونه بیارم
2706