2726
عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 5

| مشاهده متن کامل بحث + 1408580 بازدید | 19790 پست
بچه ها کسی کار هیر کات گیوا مرزدارانو دیده؟ نمیدونید خوبه یا نه؟ من دیروز واسه ترمیم ناخونام رفتم کارش خوب بود ولی کوتاهیشو نمیدونم !
دریای بزرگ دور *** یا گودال کوچک آب *** فرقی نمیکند *** زلال که باشی ، آسمان در توست ...
روژان جون
من 4 یا 5 تا کک مک روی گونه چپم و 3 تا هم روی گونه راستم دارم
هر جور کشتی هم باهاشون گرفتم دکتر گفت جزءبافت پوستته و نمیره:(
مادر و خاله هامم دارن

بهرحال من معمولا با پن کک میپوشونم
پن ککم میک آپه
ولی مثلا ایزادورا دارم خیلی سبکه نمیپوشونه بایدزیرش چیزی بزنم حتما
مدتهاس کرم پدر نمیزنم
به جاش موس میزنم که خوبه
موس بورژوا دارم که میپوشونه و موس VOV که سنگینتره و کامل میپوشونه
ولی کانسیلر نزدم تا حالا
از موس پوشانندگیش بیشتره؟
شیخی به زنی فاحشه گفتا :مستی!
هرلحظه به دام یک کسی پا بستی
گفتا شیخا! هرآنچه گویی ،هستم
اما تو؟چنان که می نمائی ،هستی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هدی جون عاااااشقش شده ناجور، یه روز 4 بعدظهر زنگید بهم که الان هوا گرمه بوی این واضح شده کاملا، آخه قبل عید که بهش دادم سرد بود هوا منم زود حرف تو رو بهش زدم که این تو هوای سرد بوش نمیمونه
واسه خودش میخوام عزیزم، میدونم زحمته واست ولی میشه لینک ورساچه رو برام بزاری گلم؟ یه دنیا ممنون :*
ما نی‌ جون عزیزم صبور باش این روز‌ها ها تموم میشه راحت میشی‌ عزیزم

مسافرت بهت خوش گذشت ؟کلی‌ آنجا یادت کردم مخصوصا موقع didan سیم‌های برق هههههههه

رنگ این لباس اولی‌ محشر ،من از خانم آمنه از همین مدل رومی‌ها یکی‌ خریدم عکسشو میزارم خیلی نازه چند جا پوشیدم همه میگن عجب رنگیه با آدم حرف میزنه انگار

چه قدر سرعت سایت کمه امروز یه کتاب رو چند دقیقه ی‌ه دانلود کردم یه پست هنوز نیومده

بهار جون اگه از لباس‌های رنگی‌ شیک استفاده کنی‌ بهت قول میدم تمایلت به رنگ مشکی‌ خیلیییییییییییی کم میکشه و شاد تر هم میشی‌ با روحیه بهتر
2728
سلام دوستان عزیز
من خواننده خاموش این تاپیک هستم و تا حالا کلی ایده ازتون گرفتم
ولی حالا یک سوال از مانای عزیز دارم
مانا جون من اینجا خونده بودم که شما تزریق لب انجام دادید با دکتر صمیمی می خواستم بدونم راضی هستید؟ من امروز با ایشون وقت مشاوره و تست دارم شما در مورد انجام تست اطلاعاتی داری؟
بهار جون ...من تا حالا موس نزدم واقعیتش
.. حالا اگه رفتی توی مغازه لوازم ارایشی .. یه سوال از فروشنده بکن .. اگر تستر داشت ..روی لکت یه تست بکن .. ببین برات خوبه یا نه
کاموفلاژ گریماس دارم که برای پوشانندگی خال ازش استفاده میکرم .. یه کوچولو روی اون نقطه میزنی ..بادست پخش میکنی ..روش یه پنکیک بزنی ..تقریبا چیزی دیده نمیشه ..
نمایندگی ایش توی منوچهری بود ..با تستر که فروشنده رنگی برای من مناسب بودو خودش پشینهاد کرد
بهاره جون فکر کنم پن کیک کلارینس سبک باشه برات ولی به نظرم بهتره با کرم ودر بپوشونی کک و مک رو و بعد برای یه دست شدن پوست روشپن کیک بزنی

پرند جون
این ورساچه:http://www.atrafshan.ir/view/959/Versense
ولی پیشنهاد می دم اینو نگیری خیلی به لایتبلو شبیهه بهتره یه فرقی داشته باشه دو تا عین هم شاید زیاد جالب نباشه
به جاش اینو یشنهاد می دم:
http://www.atrafshan.ir/view/596/Be+Delicious
اینم خنکه ولی بیشتر بوی سیب ترش داره
سلام دوستان عزیز
من خواننده خاموش این تاپیک هستم و تا حالا کلی ایده ازتون گرفتم
ولی حالا یک سوال از مانای عزیز دارم
مانا جون من اینجا خونده بودم که شما تزریق لب انجام دادید با دکتر صمیمی می خواستم بدونم راضی هستید؟ من امروز با ایشون وقت مشاوره و تست دارم شما در مورد انجام تست اطلاعاتی داری؟
بهار جون کلارینس به درد پوست‌های مشکل دار و جوش دار کلا لک یا غیره بعید می‌دونم که بخوره چون پوشنندگی قوی نداره به نظرم این که روژانی میگه ،یا کاور مارک بهتر باشه

راستی‌ چرا دنبال بر طرف کردن مشکل پوستت نمیری ؟

من برای اولین بار تو کشور پاکستان با رنگ‌ها اشنا شدم از بس که از بچه گی‌‌ تو سرم کرده بودن مشکی‌ کلاس داره اینجوری آنجوری دیگه باورم شده بود که بله فقط مشکی‌ ولی‌ آنجا اینقدر لباس‌های رنگی‌ ناز دیدم که آروم آروم نظرم عوض شد الان اگه در کمدم رو باز کنی‌ جشن واره رنگ‌ها میبینی‌ همین طور کمد دخترم که آدم ناا خود آگاه به وجد میاد ،در مورد حرف هام فکر کن من تو پاکستان یه عروسی‌ رفتم که نزدیک به ۲۰۰۰ تا مهمان داشتن باور کن اینقدر مهمان‌ها زیبا لباس پوشیده بودن که بعد از گذاشتن این همه سال یاد آواری آن روز منو به وجد میاره
فکر کنم کلارینس نگیرم
چون این کک مکارو نمیپوشونه احتمالا
تنها مشکل پوستم همینه
دکتر پوست خیلی سال قبل گفت راه درمان نداره
شاید اخیرا روشهای جدید موثر باشن
من اصولا تو عمرم 3 بار رفتم دکتر پوست:)

منوچهری قدیم ندیما زیاد میرفتم اخیرا اصلا نرفتم اسمشومینویسم رژانجون و میپرسم شاید همین اطراف یافتمش
ولی موس بورژوا دارم و خیلی خیلی راضیم
با اینکه کاور ش خیلی زیاد نیست ولی برای کک مکای من مناسبه

سها جون
من تو سایت وستفیلد رفتم قسمت استایلم
عملا تمام لباسای مورد پسندم مشکی بود
گفت استایل شما راک گلامورس میباشد
همش مشکش مشکی مشکی:(

ولی بازم ناخودآگاه مشکی رو دوست دارم

تازگیها کمی سورمه ای و سبز هم دوست دارم:)

هندی ها و پاکستانیها که دنیای رنگ هستن
یکی از بهترین سفرهای عمرم سفر هند بود
عااااشق رنگاشونم
شیخی به زنی فاحشه گفتا :مستی!
هرلحظه به دام یک کسی پا بستی
گفتا شیخا! هرآنچه گویی ،هستم
اما تو؟چنان که می نمائی ،هستی؟
عزیزم من مانا رو دیدم هم خودشو بعد تزریق حدود 5 6 روز بعد هم عکسشو چند هفته بعد
کلا که من دوست ندارم
ولی مال مانا و کار صمیمی برای کسی که تصمیم ش رو گرفته خوبه شک نداره
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda