عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 5

| مشاهده متن کامل بحث + 1408581 بازدید | 19790 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام روژان جون. میشه اگر سوالم رو دیدی جواب بدی

من میخوام لنز طبی بخرم با همین نسخه ای که برای عینک برام اپتومتریست نوشته میتونم تهیه کنم؟ برند خوب لنز و محلول شستشو و کلا چیزهایی که باید رعایت کنم رو میشه بهم بگین؟ ممنونم

ازاده جان من سوئیس پند بار رفتم. کشور بسیار زیبا و دیدنیه البته از لحاظ طبیعت. آرامش زیادی داره و من که خیلی دوست دارم. شهرهای ژنو و لوزان بزرگ و خوب هستن البته سوئیس یک تفاوت اساسی با کشورهای دیگه اروپایی داره اون هم اینه که بسیار کوچیکه در نتیجه شهرهاش هم همین طور هستن. ایام عید بسیار سرده و باید لباس گرم و پالتو و بوت و شال گرم با خودت داشته باشی و البته جوراب گرم فراموش نشه. دیسکوهاش و مراکز خریدش خیلی شبیه آلمان هستن. البته کلا کشور گرونیه و مواد غذایی از آلمان گرونتره. البته تو اروپا آلمان از این نظر از همه جا ارزونتره. طبیعت و کوههای آلپ برای اسکی و گشت و گذار توی روستاهاشون رو از دست نده که بسیار متفاوت و قشنگه. البته من طبیعت رو دوست دارم شاید شما اینجور نباشی.
2731
بعد مدتها سلام دوستای خوبم:*

بچه‌ها یه مشکلی سه چهار روزه برای پوستم پیش اومده،

من روند رسیدگیم همونجوری که از یک ماه و نیم تقریبا پیش رفتم دکتر،

الان ولی دو سه جای صورتم به شدت مثل حالت حساسیت قرمز شده و میسوزه و یکمی خارش داره که البته اصلا نمیخارونم من!

ولی واقعا نمیدونم از چی میتونه باشه؟ اول بالای لبم بود، که امروز اون خوب شد، الان روی چونه‌ام و یه کوچولو روی پیشونیم شده،

به نظرتون از چی ممکنه باشه و من چیکار کنم براش؟ مخم تعطیله، یکشنبه هم میان ترم دارم، همش دارم درس میخونم ولی دیدم این داره اذیت میکنه دیگه...
یه آرایشگر خوب برا کوپ به من معرفی میکنین بچه ها جون ؟
موهام بلنده و نمیخوام قدش کوتاه شه . فقط میخوام مدل بده بهش و چتریامو کوتاه کنه
خیلی برام مهمه که وقتی میگم قدشو کوتاه نکن نکنه واقعا :(
asal به نظرم عکسشو ببر سفیر گلستان یا هایلند به فروشنده ها نشون بده کمکت میکنن
سفیر من رفته بودم نوبا رژای خوشرنگی داشت
خوشبختی سراغ کسانی می رود که فرصت اندیشیدن درباره بدبختی را ندارند...!

مگی جون سلام من همیشه مزاحمت میشم. یه سوال دارم من فکر کنم نزدیک سما باشم تو فرمانیه هستم میخواستم بدونم این اطراف شو لباس خونگی میشناسین؟ من نی نی کوچیک دارم نمیتونم باهاش برم بیرون بگردم کیف میخوام و شلوار شما جایی میشناسی این نزدیکیا؟ مرررررررسی عزیزم
2706