2733
2734
عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 5

| مشاهده متن کامل بحث + 1408582 بازدید | 19790 پست
مینوشی جون
همون پروتز چانه بذار عزیزم ، این فک خیلی دنگ و فنگ داره و آخرشم معلوم نیست موفقیت آمیز باشه یانه!!!!
خواهر دوستم تمام این دردسرها رو کشید آخرش هم فکش مشکل داره، طفلی...

موفق باشید همتون عزیزان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سامی رو نمیشناسم، خوب برای مشاوره برو پیش منافی... خیلی نایسه و باحوصله راهنمایی میکنه...
راهکار میده و خیلی علمی راهنمایی میکنه، وقت که داری برو پیشش، البته فوق العاده نرخش بالاست ، بیشتر برای جراحی های ترمیمی، مادرزادی ، دوراز جون سوختگی خیلی عالیه، برای جراحی های ساده مثل بینی خیلی زور داره اینقدر آدم پول بده، البته نظر من اینه، یعنی اگه به یه دکتری ایمان داریم و کارش رو قبول داریم، نیازی نیست که اینهمه هزینه بشه...
ماما صدرا نیستی گلم؟؟؟؟؟ یه بار گفتی یه کرمی لوسیونی ویتامین سی بگیرم خوبه برام شما موراد رو پیشنهاد دادین... این محصول از میلادو پیز چطوره؟؟؟؟؟
http://www.zibarou.com/MILADOPIZ_ANTISPOT_CONCENTRATE.html

دوستای گل دیگه راهنمایی کنید

میگم این محصول که لینکش و گذاشتم هم ویتامین سی داره هم خوب مرطوب کننده هم هست دیگه... با یه تیر دو تا نشون... نظری نبود؟؟؟؟
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. جورج برنارد شاو
2731
مینوش جان عجب شعری دروکردی

آنیتااااا کجایی؟؟؟ گفتی با شامپو بچه صورتتو میشوری؟ آرایش و میبره حتی چشم؟؟؟ یعنی شما الان چیزی به نام ژل شست شوی صورت نداری؟؟ بعدش اینکه من پوستم قاطی پاطیه چرب و مختلط و اینا.. برای این پوستا خوبه یا فقط برای پوستای خشکه؟؟؟
هل هل جان خوبی؟ سر از کجاها در میاری یهو بی خبر..خوش بگذره خانمی

ببین هل هلی جان شما که کراتینه کردی یعنی دیگه موهات اون حالت وزی موهای دمیج و اسیب دیده رو نداره؟؟ لخته لخته؟ میشه بگی چه قیمت؟
سلام دوستای گلممم
خوبین مینوشی هلی مانالی و بقیه خوشگلا....

مانالی در مورد کراتین برات سوال کرده بودم خوندی؟گفتن نداریم

بچه ها عمل فک منم چند نفرو دیدم بعد کلی زجر کشیدن قبل و حین و بعد عمل هیچ فرقی نکردن متاسفانه... چندتاشون بدتر هم شدن با اینکه با بهترین دکترل عمل کردن...
زندگی نسبت به کسی که افسانه شخصی اش را دنبال کند بخشنده است . (پائولو کوئیلو)
2738
منالیزا جان
موهام خیلی جنسش بهتر شده
لختیش مثل زمانی هست که براشینگ صاف صاف میکنی اگر اون حالت رو موهات خوبه که اینم خوبه
من ٥٥٠ دادم
مرسی خوش که فعلا فقط به آشپزی و خونه داری گذشته
مانالی من چندسال پیش اون زمان که کسی میلادوپز رو نمیشناخت مایه صورتشورشو خریده بودم..اصلا جالب نبود نصفه انداختمش دور..حالا اینو نمیدونم
نمیدونم اون تو هست یا نه خودت چک کن..برو داروخانه بخر..داروخانه های معتبر خخخخخ

هلی آنی داره ناز می کنه بدجوراااا
ازهمونا بپوش به نظرم .شب عید مناسبه خرید نیست..نه مدلها معلومه نه قیمتها جنسها هم ته کشیده..من نمیدونم ملت خودشونو برا عید می کشن بعد همینکه سال تحویل میشه همه جا سوت و کور میشه عینه قبرستون خخخخخخ
مینوشی ازین به بعد عصرا حوصلت سررفت یه زینگول به من بزن سه سوته میریم هویج بستنی و اب انارو اینا میترکونیم
نمیدونم مانالی من سرکوچمون یه پروتیینه معروف هست همه چیش تازه و عالیه همیشه ازینا میخرم..ماهی یخزده دوست ندارم غیراز سلمون که چاره ای نیست دیگه اونم نروژی بسته بندیهاش اصلا ،ایرانیها پرورشین..
2706