2703
2553
عنوان

مامانای نینی های ناز مهر 92

| مشاهده متن کامل بحث + 444521 بازدید | 25801 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ندا.....................33........1ماه..........28آذر(6مهر)............2سال...............تهران.....................دوم
مامی آریا..............24........6 ماه.........30آذر(7ﻣﻬﺮ)............7 ﺳﺎﻝ ..............تبریز .................... دوم
زلال....................26........2ماه...........4 دی...................8سال................؟........................اول
شیما ................. 29 .......1ماه............5دی .................5 سال...............تهران ....................اول
صبا.....................26........2ماه...........5دی..................5/2سال..............شیراز....................اول
عطی..................23........4ماه...........6دی...................3سال................تهران.....................اول
بچه جون...............28........1ماه............7دی..................2سال و8ماه.......... ؟........................اول
مرمر...................30........1ماه............7دی..................3سال.................رشت....................اول
حنابانو.................31........9 ماه............8دی..................3سال................تهران.....................اول
نازی.................. 23 .......2ماه ............9دی(مهر)............3 سال................تهران.....................دوم
هانی.................24........1ماه............10دی(مهر)............2سال..................؟........................اول
دیبا ...................31... ....1 ماه .......... 11 دی(مهر) ..........1 سال ............... کرج ..................... اول
هانی................ 30 ...... 4 ماه............ 12 دی(مهر)...........4 سال ............. تهران .....................اول
مهرنا.................29........6ماه.............12دی(مهر)..........10سال................تهران......................دوم
بهار.................. 33 ........1ماه ...........12 دی(25مهر)..........5 سال ............تهران ..................... اول
محدثه...............21........ 1ماه.............13دی(مهر)............3سال...............مشهد.....................دوم
مامان مینی.........33........ 4ماه.............13دی(مهر)............12سال..............تبریز...............……...دوم
همنفس ...........31 ........ 1 ماه ........... 14 دی(28مهر) ........... 5 سال........... تهران ....................؟
مامان هدی.........30.........2 ماه............15 دی(25 مهر)............2 سال...........تهران.....................اول
ابریشم.............34..........3ماه.............16 دی.....................7 سال............تهران................... دوم
هستی...........................؟................17دی.....................؟....................تهران..................دوم
مامان حدیث.......25 ........ 3 سال........... 17 دی(16 مهر)...........3 سال .......... یزد ............. ........ دوم
سارا...............27.........3ماه...............17 دی....................3 سال...........سنندج....................اول
ساروو.............29.........2ماه...............18دی.....................4سال............تهران......................اول
گلابتون............26........2ماه...............18دی(مهر)...............3سال..............؟.........................اول
شادینا.............27........2 ماه..............18 دی.....................5 سال...........کرج....................... دوم
شهتاب........... 29 ...... 1سال..............19دی(مهر)................4سال .......... تهران .................... دوم
آرمیتا92..........26 .......6 ماه ............20 دی(27مهر) ..............5 سال .............؟ ...................... اول
مهر92............25........؟؟................21دی.......................1سال.................دبی...................اول
رز ................32........5ماه...................22دی...................7سال............ نروژ ...................... اول
نیلوونینی جون...27.......12 ماه................23دی(مهر)..............2سال ...........ساری......................اول
نیو مام ..........31........3سال.................23دی.....................7سال.............بابل......................اول
عاطفه...........25........1ماه...................23دی.....................3سال...........تهران......................اول
باران ............33 ....... 2 ماه ................. 25 دی.................5/3 سال.......... تهران..................... اول
دلارا.............31.........2سال.................25دی...................6سال.............گرگان.....................اول
دایان.............35....اقدامی در کار نبوده......26دی.................. 10 سال ...........تهران ....................دوم
سارا(سوسولی...20........1سال...............27 دی(مهر)...........2/5 سال..........اهواز......................اول
ساینا ..............32....... 17ماه...............27 دی(مهر) ............6 سال ...........تهران.....................اول
سایه 92..........27........2ماه..................27دی....................1سال...........ملایر.......................اول
الهه...............33........2ماه.................30دی.....................5سال............تهران.....................اول
مریم ناز..........35........8ماه..................2بهمن(اواخرمهر)........12سال..........تهران.....................دوم
غزاله.............28......بدون اقدام.............5بهمن....................8سال...........کرج.......................دوم
افسانه..........21........11ماه.................6بهمن....................4سال...........تبریز.......................اول
[smiley]l/l_71.gif[/smiley] 💝بندگانم را آگاه کن که من بخشنده مهربانم.💝 
ندا جان خوش اومدی.......عزیزم اضافه شدی به لیست اما مدت ازدواج و شهر محل زندگی رو نگفته بودی......

سامی جون کد تیکرت رو کپی کن تو قسمت محل امضا.....
2720
خورشید عزیز من تهرانم و 2 سال ازدواج کردم. ممنون از قبول من.ان شاءالله همگی به راحتی این دوران رو طی کنیم.اگر امکان داره برام دعوت نامه بفرستید.بازم ممنون از مهربونیت
ندا جون تا جایی که من میدونم اینجا دعوتنامه نمیخواد.....دعوتنامه مال کلوپ مامانای مهر92 که من براتون میفرستم..

عاطفه جان خوش اومدی ....شما هم به لیست اضافه شدی
سلام سلام به همه مامانا.انقدر خوشحال میشم وقتی میام و میبینم روز به روز بیشتر به جمعمون اضافه میشه
دوستای گلم اینجا نیازی به دعوت نامه نیست.هر کی اومد قدمش رو چشم
خدایا تنها پناه من توئی .خودم و نینی رو به تو میسپرم
Lilypie Pregnancy tickers

2714
مرسی خورشید جونم.اگر خدا بخواد میخوام یه لب تابه خوبم واسه خونه بگیرم که دیگه از خونه هم راحت باشم.شهتاب رو من خبرشو دارم.خوبه خدا رو شکر
خدایا تنها پناه من توئی .خودم و نینی رو به تو میسپرم
Lilypie Pregnancy tickers

سلام به همه مامانای گل
من اینترنتمون قطع شده بود نتونستم بیام سایت
خورشید جون خوبی؟ ممنون که به یادم بودی راستی چه خبر بالاخره مامان شدی یا نه؟
من ٢هفته پیش رفتم سونو و صدای قلب رو شنیدم
هانی جون برای غربالگری کی میری؟�
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
سلام مهرناز جون خوبی.........راستی تولد دخترت مبارک.........از تولد دخترت به اینور رفتی و دیگه پیدات نشد...
من نه هنوز مامان نشدم...هرچی خدا بخواد
2706