2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام من دکتر گوشه رو پیشنهاد میدم مطبش تو ملاصدرا خودم هم باید برم ولی باید 5 صبح بری اسم بنویسی که برام سخته اون ساعت بیدار شم اگه رفتی اسم من رو هم بنویس و اگر هم من رفتم اسمت و مینویسم
2740
بهاره جون دکتر حسن افراسیابی هم توی ستارخان و خیلی دکتر خوبیه من هم برای دیسک کمر پیشش میرم و خیلی راضیم. ببین اصلا اهل قرص و دارو نیست بیشتر با ورزش اصلاح می کنه، متخصص ارتوپده شمارهاش هم 118 داره ولی اگه خواستی من هم می تونم برات پیداکنم بنویسم.
سلام بهاره جون من یک مشکل ارتوپدی داشتم که حتی برای درمانش آمریکا هم رفتم ولی تنها فردی که توانستند درمانم کنند دکتر غلامعلی عکاشه بودند. تلفن مطبشون هم اینه ???????? و????????و????????
من هم دکتر خارابیان رو پیشنهادمیدم.. دکتر خیلی خوبی هستند.. من بیمارشون نبودم..اما کلاً مامان خودم و خونواده شوهرم از تایید کنندگانشون هستند. شماره تلفن مطبشون توی پاسداران: 22550488
2706