2703
2553
سلام...من پسرم 16.5ماهشه الان چند وقته خیلی بدغذا میخوره ازاول هم یکجا نمینشست غذاشو بخوره حالا به خاطربازیگوشی بدترهم شده یعنی اگه غذا بروفق مرادش باشه یه قاشق میخوره میره بعد دیگه نمیاد باید خودم هی برم بهش بدم دکتر گفت دنبالش نرو بزار خودش بیاد بخوره اما این اصلا خودش نمیاد منم نمیتونم بیخیال باشم همینطوریشم خیلی کم میخوره اگه ولش کنم دیگه هیچی...بیشترغذاش شده شیر خشک میترسم رشدش کند بشه همچین وزن بالایی هم نداره جدیدا غذاکه میبینه فرار میکنه یااینکه فقط کثیف کاری میکنه بچه های شما چطور غذامیخورن یه جامیشینن؟چقدرغذا میخورن؟خیلی نگرانم ماهی اصلا لب نمیزنه صبحانه یه روز میخوره یه روز نمیخوره مثلا ماکارانی یه روز زیاد میخوره یه باردیگه که درست میکنم لب نمیزنه یعنی اصلا نمیدونم چی رودوست داره ...تروخدا بگین شماچیا میدین بچه هاتون دوست دارن ؟
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی بچه های شماهم یه جانمیشینن غذاشونو بخورن؟من تو تی وی میبینم بچه های خارجیا چه قشنگ روی صندلی میشینن غذا میخورن میگم شاید بچه من این مدلیه...خوب شد صندلی غذا نخریدم براش وگرنه صندلی روهم باخودش اینور اونور میبرد....
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
2456
دکتر سری قبل گفت وزنش از نرمال کمتره تازه اون موقع خوب غذا میخورد الان که هیچی نمیخوره نمیدونم وزنش چقدرشده
روزی 800 سیسی شیر میخوره ....
چه غذاهایی رو بچه هاتون بیشتر میخورن؟
اتفاقا منم میخواستم تایپیک بزنم چیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی کنم
رادین دیوونم کرده من نمیدونم با چی زنده است؟؟؟؟همش دنبالشم
فقط دنباله شیطونیه
بیشتر کسانی که با طنز صحبت میکنند ، با احساس تر و غمگین تر هستند !

(((((وودی آلن)))))
2714
فقط شیشه شیرشو پیدا میکنه میاره میده میگه شیر...میخوام خودمو بکشم اون لحظه
بچه هاتون وزنشون چقدره؟
بگین چیارو بیشتردوست دارن بخورن؟
بچه ها پسر منم 16/5 یک راهکار به همتون می گم فقط اگه جواب داد دعام کنید .سی دی هایی که دوست دارن مثلا پسر من سی دی چرا 2و بانی نی رو خیلی دوست داره نگاه میکنه .وقتی می خوام غذا بهش بدم سی دی رو می زارم وکامل تا تمام شدن غذا از جاش بلند نمیشه .امتحان کنید .چون بچه های بازیگوش باید به یک چیزی توجه کنند تا شیطنت یادشون بره .بهترین راه
2706