2726
سلام دوستا. من الان 5 هفتمه و حدود 2 سال و نیم هست که روزی 2 تا متفورمین بخاطر مشکل تخمدان پلی کیستیک که داشتم میخورم . دکتری که توی این دو سال پیشش میرفتم بهم گفته بود که اگه باردار شدی باید تا ماه سوم این قرصها رو بخوری وگرنه بچت سقط میشه.البته الان که سونو میکنم دیگه اثری از کیستها نیست ولی باید ادامه بدم. حالا یه دکتر دیگه رفتم و بهم گفته که نخور . کسایی که این تجربه را داشتن میشه کمکم کنن تا تکلیفمو بدونم؟ مرسی
خدایا به خاطر اینکه بهم نگاه میکنی و تنهام نمیزاری شکرت...همه چیزمو از تو دارم ....به خاطر فرشته کوچولویی که بهم دادی ازت ممنونم
غیر از فولیک اسید و ویتامین دیگه چیزی نمیخورم روزی 2 تا متفورمین یکی صبح یکی شب
خدایا به خاطر اینکه بهم نگاه میکنی و تنهام نمیزاری شکرت...همه چیزمو از تو دارم ....به خاطر فرشته کوچولویی که بهم دادی ازت ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه وقتی باردار شدم پیش دکتر قبلم نرفتم و زنگ زدم از منشیش پرسیدم اونقدر بهم تاکید کرد که حتما بخور و باید بیای یه آمپول هم بزنی وگرنه سقط میشه. شما آمپولی که نزدی ؟ ماه چندم هستین ؟ مشکلی که خدا رو شکر نداشتین؟
2728
سلام منم روزی 3 تا متفورمین مصرف میکردم تا آخر ماه2 هم ادامه دادم چون دکترم میگفت کمک میکنه جنین حفظ بشه . بعداز ماه 2 قطعش کردم...اولاش هم روزی 2 تا شیاف پروژسترون میذاشتم که جای نی نی سفت بشه
منم متفورمین روزی 2تا میخوردم یه کیست 5سانتی دارم ولی دکتر گفت باردار شدی قطعش کن منم تا فهمیدم باردارم قطع کردم چون متفورمین برای تخمک‌گذاریه وقتی حامله بشی که دیگه تخمک گذاری نمیکنی پس باید قطعش کنی.