2410
2553
عنوان

تست خانگی بارداری با وایتکس

| مشاهده متن کامل بحث + 157972 بازدید | 94 پست
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الهی ! نه من آنم که زفیض نگه ات چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی، به نگاهی در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا برسر راهی ، کس به غیر تو نخواهم ، چه بخواهی چه نخواهی ، باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ...
باید سیرو شیاف کنید من انجام دادم سیرو بعد از پوست گرفتن بدون زخمی شدن توی باند پانسمان گذاشتم و پایینش رو با نخ محکم بستم و بعد دوباره با یه کاموای نازک روی نخ رو بستم و محکم چند بار گره زدم و نخ کاموا رو بلند گذاشتم و بندو بریدم ...اینجوری وقتی شیاف رو میفرستید داخل بدن نخ بای بلند باشه تا از نخ بیرون بمونه و بعد از مدت زمانی که لازمه نخ کاموا رو بکشید تا شیاف از بدن بیرون بیاد....

من سه روز از تاریخ پری گذشته طبق این ازمایش باید باردار باشم حالا هنوز منتظرم تا ببینم چی میشه
فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان من این روش وایتکس و روز 11پری انجام دادم کف کرد و حاملم نبودم.یکی از دو ستان هم با ادرار شوشوش امتحان کرد اونم کفکرد.بهش نمیشه اطمینان کرد.
خدایا از اینکه فرشته معصومی را در درونم پرورش دادی تا مرا مادر بخواند سپاسگذارم.
2456
من قبلا شنیده بودم
رو ادرار دخترم و خوددمم کف کرد
برای درست بودن قضیه رو ادرار. دخترم ۷ سالم هم امتحان کردمم
هر دو تاموون احتمالا حامله بوددیم چون کف کرد. بادو رنگ متفاوت
وقتی از اینکه آنچه را میخواستی بدست نیاوردی افسرده ای.

فقط محکم بشین و شاد باش.

خداوند در فکر دادن چیز بهتری به تو میباشد
2714
2706