2410
2553
سلام دوستان . من چند ماه هست منتظر برای نی نی هستم . دارو هم خوردم اما جواب نداده. میشه کمکم کنید . نظرتون رو درباره این لیست که درست کردم بدید . تو رووووووووووووووووووووو خدا راهنمایی کنید

تقویت کننده تخمدان :

صبح ها ناشتا یک قاشق گل همیشه بهار کوبیده شده را داخل آب جوش بریزید و در لیوان رو بگذارید و 15 دقیقه صبر کنید و بعد آن را با عسل بخورید

صبح ها یک قاشق چایی خوری عسل

یک قشق پایی خوری معجون زنجبیل و دارچین و عسل و نبات

مصرف روزانه یک استکان عرق رازیانه

روزی سه تا خرما

لوبیا سبز را در برنامه غذایی خودتان قرار دهید

بادام روزی 5 عدد، برای مصرف ویتامین E

مصرف پیاز و سیر

مصرف ویتامین e بسیار در بالا بردن میل جنسی موثر است

مواد حاوی ویتامین e:

روغن آفتاب ‌گردان و زیتون، ذرت و بادام، آجیل تازه(فندق، بادام، گردو)، اسفناج، کلم پیچ، سویا و سیب زمینی

تقویت رحم:

یک استکان عرق کاسنی، عرق کاسنی باعث تازه نگه داشتن رحم می شود

عسل باعث ضد عفونی کردن رحم می شود

تقویت همسر:

روغن زیتون
کشمش
مویز
انجیر
چهار مغز
موز
گردو

کارهای که نباید انجام بدهید :

از گوشت کمتر استفاده کنید

هله هوله نخورید

غذای فست فوت ممنوع

تاجایی که می توانید سردی ها و ترشی ها و شیرینی های قنادی را نخورید زیرا رحم سرد، نطفه را نمی تواند نگه دارد.

چه مواد غذایی می ‌توانند اثر معکوس بر قدرت باروری و میل جنسی داشته باشند.

مواد غذایی که در خودشان هورمون دارند، میل جنسی را کاهش می ‌دهند و قدرت باروری را هم کم می ‌کنند.

زرده تخم مرغ و کاهو جزو مواد هورمون ‌دار هستند. البته کم خوردن این مواد هیچ اشکالی ندارد، برای مثال، میزان هورمون کاهویی که در سالاد استفاده می ‌کنیم آن قدر ناچیز است که عملا‌ بی ‌اثر است ولی اگر در مصرف آن افراط کنیم می ‌تواند تعادل هورمونی را به هم بزند. همین‌ طور زیاده‌ روی در مصرف سویا که در آقایان می ‌تواند باعث کاهش قدرت باروری شود

فعالیت ها :

پیاده روی بسیار برای فعالیت تخمدان ها موثر است .

ماساژ تخمدان ها

<-@خدایا از تو مى خواهم به نامت بسم الله : "دل دوستای منو شاد کنی" یا رَبِّ یا رَبِّ یا رَبِّ ،،،،، خدایییییییییییییییا . تقدیری مبارک برای دوستام بنویس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه . دکتر گفت نداری . رحمم نمی تونه نطفه رو نگه داره .
<-@خدایا از تو مى خواهم به نامت بسم الله : "دل دوستای منو شاد کنی" یا رَبِّ یا رَبِّ یا رَبِّ ،،،،، خدایییییییییییییییا . تقدیری مبارک برای دوستام بنویس
2720
سما جان نی نی داری؟

الهی

من دو دوره کلومفین خوردم
مدروکسی خوردم

اما نتیجه ای نداره . بیشتر پریودی هامو نامنظم می کنه و به لک بینی منو میندازه داروها
2714
مرسی نارسیس جون. شما امتحان کردی ؟

من مدام لک بینی دارم . یعین دیگه بخدا کلافه شدم .
صبا جون خیلی لیستت خوبه
انجیر هم خوبه بخوری
منم دکتر بهم مدروکسی داده با کلموفین از ترسم نخوردم :(
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
منم همینطورم صبا جان

دایم لکه بینی دارم . به داروهای شیمیایی هم حساسیت دارم انگار

مثلا همه مدروکسی میخورن منظم میشن . من میخورم چند روز بعد می افتم به خونریزی

ولی من قطره گیاهی ویتاگنوس خوردم خیلی خیلی بهتر شدم
اینو یه جایی خوندم:

خانمهایی که در طول ماه لکه بینی دارند یا در مرز سن 50 سالگی که می خواهند یائسه شوند و فوق العاده دچار خونریزی می شوند با خوردن این نوشابه سریع مساله آنها حل شده نیاز به استروکتومی ندارند:
یک لیوان آب هویج + یک قاشق عسل را با چنگال مخلوط کرده و روزی دو تا سه لیوان میل کنند.
سیر و پیاز نخورید. آب زیاد نخورید و ترشی نخورید
مرسی فسقلی جون .

راست میگی انجیر هم خیلی خوبه . حتما برم تو خطش
جدی نارسیس جون . پس منم برم بگیرم . من که دیگه واقعا مونم چیکار کنم . دقیقا منم مدروکسی خوردم بهم ریخته پریودیم

خدا خیرت بده نارسیس جان . از داروخانه بگیرم؟

پس حوراسا جان شما هم خوردی خوب شدی؟
2706