عنوان

خانم شیک پوش و چادری بیا تو که عید نزدیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 20331 بازدید | 270 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من مهمون میاد خونه معمولا مانتو می پوشم...مگر بعضی مواقع که چادرای خوشگل سر میکنم از زیر هم بلوز شلوار می پوشم.....برای خونه مانتوهای فانتزی میگیرم
منم تا حالا ساپورت نپوشیدم ولی ساپورت با بوت که پوشیده میشه دیگه اونجور حجم پا پیدا نیست...چادر هم از پشت ،پا رو می پوشونه....مگه مامانا قدیما دامن و جوراب با چادر نمی پوشیدن؟؟
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
.اره الهام جون منم همینم اگر چادرم کش نداشته باشه میپیچه به دست وپام
البته جنگل و دریا ومسافرت چادر نمیپوشم بیشتر تو خیابون اخه من چادری نبودم از اول تموم خونوادم مانتویی هستن من هم فقط بخاطر شوشو میپوشم
تو نداشته منی،وقتی تو نباشی به چه کارم می آید اینهمه آسمان.؟
من برای خونه حتما استین بلند باید باشه که موقع پذیرایی از زیر چادر راحت باشه اکثرا تونیک بلند میگیرم با شلوار من از هالیدی میگرم تو خونه ای اگه استین کوتاه هم باشه استین چه داره رنگش ست میشه هم لباساش خوشگله هم جنسش عالیه همه جا هم شعبه داره بزرگترینش پاسدارانه که همه چیش کامله بقیه جاها کوچیکه تو پاسداران پرو هم داره یه سری بزنید
اااااااااااااااا چند دقیقه رفتم چقد نظر گذاشتیدا ایول

بجه ها کسی میدونه ایران چه رنگی مد میشه امسال؟
تدریس خصوصی زبان جلسه ای 15 الی 20 تومان به بزرگسالان و کودکان بالای 7 سال از مبتدی تا پیشرفته با متد فشرده بدون اتلاف وقت
.منم نبودم پدر شوهرم خوشش نمیاد با مانتو بگردم شوهرمم چادر دوست داره ولی اجبار نکرده...خودمم بدم نمیاد ولی بشرط خوب کنترل کردنش..اینکه همش باد بخوره یا از یه طرف اویزون دوست ندارم
من که 20 ساله چادری ام بدون کش اصلا نمی تونم کنترل کنم....یعنی خوشمم نمیاد هی چادر کج و معوج میشه...برای چادرای مهمونیمم کش میدوزم ولی کش شل تر و یه کم پایین تر از گوش....اینجوری زیاد معلوم نمیشه کش داره
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
2706