2733
2734
عنوان

خانم شیک پوش و چادری بیا تو که عید نزدیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 20331 بازدید | 270 پست
تصور خیلی از چادری بده فکر میکنن سطح پایینن از مد بی خبر ولی تمام جزئیات رو در مورد لباسای زیر چادر خیلی ها مراعات میکنن خیلی هم با کلاسه من که با چادر کیف مکنم تازه همون قدرکه مانتوئی ها هزینه مکنن خرج میکنن یه چادر 500 تومنی سر میکنن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

البته بگم پارسال که باردار بودم تا آخرش 30 کیلو زیاد کردم,شده بودم 77 کیلو اما بعداز چند ماه برگشتم به وزن اولم همون47 اما به نظرم سه چهار کیلو کم دارم
همیشه یادمون باشه که نگفته ها رو میتونیم بگیم
اما گفته ها رو نمی تونیم پس بگیریم...
آره قاصدک جون اصلا معلوم نی وگرنه شوهر من یکی میکشت منو انقدر گیره,,,ولی یه جا که چادرتو در میاری که همه خانومن خیلی شیکه,,,,الانجون شما مثل منی,,منم همه خانواده خودم وینگول من چادری,,,,البته بو جونم,,,,
2731
2738
منم تو مهمونی یا اگر آرایش داشته باشم رو میگیرم ساپورتم تا حالا بیرون نپوشیدم ولی مانتو بلند چادرم هم بلند و گشاد فکر نکنم پام بیرون بیاد مثل مامان و مامان شوهرم که دامن با جوراب کلفت میپوشن
2706