2726
عنوان

خانم شیک پوش و چادری بیا تو که عید نزدیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 20331 بازدید | 270 پست
من 23 سالمه,155 قد,وزنم47 میخوام تا عید سه چهار کیلو زیاد کنم خداکنه بشهههههههه سمر جوووون ساپورت بپوشی حجم پات مشخصه که…
همیشه یادمون باشه که نگفته ها رو میتونیم بگیم
اما گفته ها رو نمی تونیم پس بگیریم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

samar جونم پس سابقت بیشتره منه الان با چادر کنار اومدی راحت وای من که انقد این چادرو عقب جلو میبرم میام خونه همه سرم میخاره !خخخخخخخخخخخ
اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ

یا حضرت زهرا أدرکنییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
2728
عزیزم ساپورت به کلفتی و نازکی نیست که حجم و شکل پا گناه داره ..............عجیبه من فکر میکردم خانومای چادری به این ریزه کاریها هم فکر میکنن.......ناراحت نشین ها واقعا به عنوان یه نا اگاه واسم سواله .
من چادری نیستم و مانتو میپوشم ولی هرگز راضی نمیشم ساپورت و با مانتو بپوشم چون شکل پام و برجستگیو حجمشو نشون میده و من دوس ندارم ......نمیدونم شاید اشتبه دارم فکر می کنم.
سمر جون خوش به حالت چه لاغری

من 170...68....30 ساله
یه عمره چادری ام و خودم انتخاب کردم....سعی میکنم شیک بپوشم....برای عید کیف و کفش گرفتم....شلوار و مانتو هم میگیرم....معمولا هم تو مایه کرم قهوه ای ست میکنم....یعنی عشقم این رنگاس!
یه قواره پارچه کن کن دارم که میدم ایرانی برام بدوزن برای مهمونی ایرانی سر میکنم....ولی بیرون انواع آستین دار...آخه تو مهمونی که ادم چادر داره مثل عید دیدنی وقتی استین دار سر کنیم خوشگلی مانتو دیده نمیشه بخصوص اگه آستین مدل دار باشه
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
من از این خانوم چادری محجوب شیک پوشا خیلی خوشم میاد.............دوس دارم همین جور نگاشون کنم. ولی اونایی که ارایش زیاد دارن چشاشاونو عربی میکشن و رژ یا رژ گونه پر رنگ ............ایش............
2706