2703
2553
مرسی اگه بگید
تدریس خصوصی زبان جلسه ای 15 الی 20 تومان به بزرگسالان و کودکان بالای 7 سال از مبتدی تا پیشرفته با متد فشرده بدون اتلاف وقت
من به صو رتم نزدم اما واسه پاهام خیلی نتیجه داد.من همیشه از ژیلت ونوس استفاده میکردم و و حشتناک مو داشتم هر 5 روز یه بار باید شیو میکردم.اما حالا 2باره بدنم رو موم میندازم و فقط یک بار بعد از موم روغن رازیانه زدم.موهای بدنم خیلی خیلی کم شده.و الان 1ماه که موم انداختم تازه موها دارن در میان.فکر کنم اثرات همون روغنه
برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
من خودم رازیانه را آسیاب کردم و دم کرده غلیظشو زدم اما زیر چانه ام موزائد داره میخوام ببینم واسه اونام اثر داره؟
تدریس خصوصی زبان جلسه ای 15 الی 20 تومان به بزرگسالان و کودکان بالای 7 سال از مبتدی تا پیشرفته با متد فشرده بدون اتلاف وقت
لدی جان. یک قاشق تا دو قاشق غذاخوری پودر تخم رازیانه + یک استکان روغن مایع خوراکی ( مانند روغن کنجد ، روغن آفتابگردان ) را در یک شیشه ریخته خوب تکان دهید و در جای تاریکی قرارداده تا یک هفته بماند و هر روز یک تا دو بار شیشه را تکان دهید در نهایت روغن را صاف کنید .
موها رو به هر روشی دوست دارید اصلاح کنید . تیغ یا اپیلاسیون . بعد هر روز دو یا سه بار محل رو با روغن ماساژ بدید . و وقتی موها سر زدن دیگه نمیزنید تا موها به حد اصلاح برسه . و دوباره از اول
2706