2703
2553
عنوان

درد لگن در اوایل بارداری؟!!!!!!!!!!

106525 بازدید | 20 پست
سلام دوستان
کسی بوده اوایل بارداری درد تو ناحیه لگن داشته باشه؟
من هفته 9 هستم و چند روزه قسمت سمت راست ناحیه لگنم درد می کنه، گرمش می کنم بهتر میشه
به نظرتون برم دکتر یا خودش خوب میشه؟ شما این مشکلو داشتید؟
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یکی از اقوام ما طفلک از همون ماههای اول دچارش شد تا وقتی که زایمان کرد راحت شد میگفت جوریه که نمیتونم بشینم یا باید راه میرفت یا دراز میکشید
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
من هم از هفته های اول بارداری درد لگن داشتم طوری گاه مفصل هام قفل میکرد نمیتونستم راه برم
تا اخر حاملگی هم ادامه داشت گاه بهتر گاه بدتر میشد
دکتر میگفت تعداد کمی از خانم ها این طوری میشن مفاصل و استخوان ها درد و ورم میکنند
باید کمتر حرکت کنی هرچی بیشتر راه میرفتم بدتر میشدم دکتر گفت درمانی نداره مگر اینکه کمتر حرکت کنی
2714
درد شکم و لگن و کمر در بارداری تا حدی که خیلی نباشه طبیعی هست. ولی من شنیدم نباید گرم کنی چون گرمای زیاد باعث سقط میشه.
تو کلاس درس خدا،اونی که ناله میکنه رد میشه،اونی که صبر میکنه قبول میشه و اونی که شکر میکنه شاگرد ممتازه ....
من الان هفته 36 هستم، توی هفته 12 درد شدید لگن داشتم دکتر گفت باید استراحت کنی فقط، گفت مال یه هورمونه که باعث شل شدن عضلات میشه، بعد از 2_3 هفته استراحت خوب شدم
بی اراده خدا برگی از درخت نمی افتد...
سلام مامانا.. من تازه هفته 9 رو تموم کردم.. من هم از هفته 6 همینطوری هستم.. البته بگم که من گودیه کمر هم دارم.. لگنم اغلب اوقات درد می کنه..مامانم میگه که اونم همینطوری بوده و کاملن طبیعیه این درد.. اما بچه ها من لگنم همینطوریشم خیلی کوچولو نیست.. حالا اگه بزرگتر بشه بعده زایمان بازم کوچیک میشه؟
مهربون خدای من ممنونتم که از پس روزهای سخت انتظار این روزها رو هم بهم عنایت کردی..خدایا دامن همه منتظرهارو به لطف و کرمت سبز کن.. خدایا شکرررت..خودت حافظ و نگهدار همه بچه ها و نی نی من باش.. فالله خیرُ حافظاً و هو ارحم الراحمین
2706