2733
2734
آرزو جان خیلی ممنون که با حوصله به سوالام جواب دادی
من توی اینترنت سرچ کردم برای رنگ نسکافه ای این فرمول رو نوشته بود به نظرت برای من که پایه موهام قهوه ای هست (شماره 6 گذاشتم )اگه با اول با صفر رنگ کنم بعد رنگ نسکافه ای رو با فرمول زیر بذارم جواب میده،منظورم اینکه این فرمول درسته؟

شکلاتی ایگورا 6.65 یک تیوپ +گلد 8.3ایگورا نصف تیوپ + 2 سانتی متر آنتی یلو ایگورا با شماره 0.11
با عرض معذرت یه سوال دیگه:آنتی یلو همون واریاسیونه یا فرق داره؟
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آرزو جونم ممنون عزیزم
من یه رنگ دارم مارک LOREAL شماره هشت و یک دهم
عکس روی جلدش که خیلی خوشگله
آرزو جون پودر دکلره چه مارکی بگیرم ؟
آرزو جون از جلو شروع کنم به مواد دکلره زدن یعنی اینکه جلو موهام رو فرق وسط باز کنم از وسط تا گوش راست بعد از وسط تا گوش چپ؟ یا روش دیگه ای داره ؟
خیلی ممنونم آرزو جون بوسسسسسسسسسسسسس
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
2738
آرزو جان یه دنیا ممنون از راهنمایت
طبق راهنمایهات رنگ میکنم ایشالا که خوب بشه
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
آرزو جون ممنون فقط یه سوال
رنگ ssa چیه؟
اکسیدان جنیوس هم داره ؟یعنی همون اکسیدان رنگو بگیرم؟

جنیوس قیمتش چنده؟نمیشه معادل جنیوس یه مارک دیگه بگید؟جنیوس پیدا کردنش سخته همه جاندارنش
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
ممنونم آرزو جونم
موهای من معمولا زود رنگ باز می کنه قبلا مش کرده بودم اینطور بود
برای این رنگ باید موهام به پایه ده برسه یعنی سفید بشه ؟ و موهام نازک هست و رنگ اصلی موی خودم یه قهوه ای تیره هست اونقدر مشکی نیست الان هم که تقریبا قهوه ای روشن هست چند بار رنگ نه و ده گذاشتم به صورت حدودی چقدر مواد دکلره روی موهام بمونه مثلا یک ساعت یا بیشتر؟ البته فرمودین که هر یه ربع چک کنم این کار رو انجام می دم
و یه سوال دیگه اینکه مواد دکلره رو یه جا درست کنم ؟ یا کم کم درست کنم ؟
ممنونم بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
مامان علی رضا کوچولو..موادو یه جا درست کن...بستگی به جنس موهات داره که چه قدر بمونه...من نمیدونم موهات نازک یا ضخیم حتی بعضی از موها بیست دقیقه ای بازه...اما تو اگه همون یه ربع یه بار چک کنی خودت متوجه میشی عزیزم...حتما نباید موهات به چایه 10 برسه باسد ببینی موهات تا چه قدر دوام داره..هر جا حس کردی موهات داره کشیده میشه یا با دست کشیدی و کش امد موهات و بشور عزیزم...
2706