2726
سلام من میخوام موهام رو رنگ کنم
3تا سوال دارم
1-فرق بین نسکافه ای و شکلاتی چی هست؟کدومش کمتر یه قرمزی میزنه
2-من شنیدم اگه رنگ 3صفر روی موهام بزارم رنگ باز میکنه و میشه موهام رو شکلاتی یا نسکافه ای کنم،آیا خودم میتونم تو خونه اینکار رو بکنم؟
3-فرمول رنگ نسکافه ای و شکلاتی چی هست؟
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سعیده عزیزم...سوال اولت...رنگ شکلات که دیدی...هیچ قرمزی نداره...رنگ نسکافه هم یه قهوهای که از شکلاتی روشن تر میشه و به رنگ نسکافه میزنه و اون هم قرمزی نداره عزیزم...
سوال دو:اره عزیزم..رنگ 000 موهاتو از هر پایه ای که موت هست رو سه درجه روشن تر میکنه و اگه روی موهات بزاری شکلاتی یا نسکافه ای تیره در میاری که خیلی هم قشنگ میشه...البته الان موهات چه رنگی هست؟
سوال سه: رنگ شکلاتی: 73.8 73.7 مارک ولا یا کادووس
رنگ نسکافه ای : 77.6 77.7
مرضیه جان اگه بخوای خیلی روشن بشه که باید دکلره کنی اگه نه...رنگ 000 و بزار روی موهات که کمی رنگ باز کنه...به اندازه 2 الی 3 درجه از الانت روشن تر میشه و بعد از اون مرضیه جان باید رنگ 7+8.3 را روی موهات بزاری همراه کمی واریاسیون سبز...مارک پرستیژ خوبه عزیزم...
سلام آرزو جان

من آبان رفتم آرایشگاه موهامو رنگ رخت واسم میگفت نسکافه ایه و رنگ 7 و رنگ 3 رو باهم مخلوط کرده یه کم به نارنجی میزد
دیگه رنگ نزدم به موهام تا 25 اسفند که خودم رنگ ریختم 8 و10 ریتون رو با هم قاطی کردم
اولش خوب بود الان انگار اون نارنجی ها بیشتر شده
چیکارش کنم نارنجیش بره(الان رنگ بریزم موهام خیلی آسیب میبینه؟) اون ترکیب 8 و10 رو دوست دارم ولی نارنجیای موم که بیشترش پشته بدم میادیکی از دوستام بهم گفته 8.3 و8.1 رو با هم قاطی کنم بزارم درست میشه؛ میشه؟؟
یه چیزی تو مایه های این رنگ
9uq0gr6jxr0j1eo5h1.jpg
اگه بخوام مشکی ای بزارم که بتونم بعدش رنگ بریزم چه شماره ای بگیرم ؟
این رنگ تنباکوییه؟؟ رنگ ابروهاش چیه؟؟
Upload center
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
ترکیب و اسم این رنگارو هم میگید بی زحمت؟مرسی

Upload center

این مش داره توش یا هایلایته؟
Upload center

Upload center
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
ارزو جان ممنون از راهنماییت
میشه به حروف شماره رنکارو بکی و شماره اکسیدانشو و اینکه به اندازه مساوی بریزم؟
این عکس اولیه رنکش قشنکه اینم اکه میشه بکین
بازم ممنون
35هفته تمام!!!
خدایا خودت حفظش کن!
آرزو جان ترجیح مدم همون زیتونی یا یک رنگ روشن مثل دودی بزارم چون برای اولین بار دکلره کردم نمیخوام تیره بشه و میخوام همون روشن بشه
راستی این دکو کرم دیگه چیه که الان بجای دکلره استفاده میکنن و میگن ضررش کمتره
ممنون عزیزم از راهنماییتون
سنتیا جان ...
اگه اون رنگی و که دوستت گفته بزاری چون تن دودی داره قرمزی موهاتو میگیره عزیزم..اگه بخوای مشکی کنی بهتره ان 2 بزاری که بعدا بتونی روش رنگ بزاری...این عکسی هم که گذاشتی تنباکویی و ابروهاشم تنباکویی روشن تر از موهاش...
عکس اولت زمینه موها شکلاتی توش هایلایت شنی و خاکستری در اورده
عکس دومت هایلایته عزیزم...قهوه ای تیره زمینه هایلایت شنی
عکس سوم هم قهوه ای تیره 7
2706