2737
2734
سلام آرزو جان. منم سوال شبا رو داشتم فقط اگه دقیق تر راهنماییم کنی ممنون میشم. منم اتوی مو میخوام برای صاف کردن و حالت دادن مو( مثل بیگودی درشت)... البته چند کاره نمیخوام چون دارم و خوب نبوده..
مارکش رو گفتی شما؛ ولی اگه مدلش رو هم بگی ممنون میشم. در ضمن من تعریف max رو هم شنیدم ولی نمیدونم مدلشون رو...
تنوعشون زیاده!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام آرزو جان من موهام رو 8 ماه پیش رنگ مشکی زدم و کوتاه کردم برای عید موهام رو عسلی رنگ کردم ولی پایین هاش مشکی هست و رنگ نگرفته اگه بخوام همش 1 دست بشه و روشنتر مثل نسکافه ای یا تنبا کویی و اصلا قرمزی نداشته باشه باید چه کار کنم ؟
با دکلره خفیف میشه این کار رو کرد؟
موهام الان عسلی هست اصلا قرمزی هم نداره پایینش مشکی هست البته قهوه ای خیلی خیلی تیره که به مشکی میزنه به خاطر همون رنگ مشکی هست که زده بودم .
چه رنگی با چه مارکی و چه شماره ای بزنم ؟ مرسی عزیزم
در ضمن پوستم گندمی هست گندمی تیره میشه بگی چه رنگ هایی به من میاد؟
سالی عزیزم..اگه اتو برای صاف کردن موهات میخوای که خوب گفتم مارک فیلیپس و حتی مکس هم خوبه که خودت باید بری مغازه و سایزشو انتخاب کنی چون از سایز باریک برای موهای کوتاه تا سایز پهن برای موهای بلند هم داره...اگه برای حالت دادن موهات میخوای هم مثل اتوی مو مارک بابلیس خوبه اونم مدل های مختلف داره از فر ریز تا فر درشت ..دیگه انتخاب کردنش با خودته عزیزم...
توت فرنگی عزیزم..اگه زیتونی روشن بخوای که باید دکلره کنی..اما نه اگه بدونم پایه موهات چنده بهتر میتونم راهنمایی کنم..چون اگه بخوای بدون دکلره موهاتو زیتونی کنی تیره در میاد..و حتی اگه اصلا نخوای دکلره کنی اما بخوای زیتونی روشن هم در بیاری این رنگ کردن تو چند تایم مختلف انجام میشه و زمان بره...حالا بگو چه طوری میخوای تا بیشتر راهنماییت کنم...
مرضیه عزیزم..چون قبلا موهاتو مشکی کردی و هنوز پایین موهات مشکی مونده نمیتونی روشو رنگ کنی حتی اگه دکلره کنی قرمزی میده باید نوک موهات تا جایی که رنگ مشکی از بین بره رو کوتاه کنی و بعد از اون روی موهات رنگ بزاری...همون رنگ های نسکافه ای و شکلاتی خیلی به پوستت میاد...با ید روی موهات بعد از کوتاهی موهات دکلره بزاری و تا هر اندازه که میخوای رنگت روشن بشه مثلا شکلاتی روشن یا تیره به همون اندازه باید بزاری تا موهات باز بشه...البته به من بگو الان موهات عسلی روشن یا تیره تا چه پایه ای روشن تا کمکت کنم چه رنگی بزنی
2738
آرزو جان . رنگ موهام قهو ای متوسط رو به تیره ( دقیقا رنگ خرما هههههههه) هست .
در ضمن موهام رنگ هم نداره . چون خیلی دیر به دیر موهامو رنگ میکنم میخوام که خوشگل بشه.
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

سلام ارزو جون
من تازه اینجا رو بیدا کردم.خدا خیرت بده من موهام بلنده 20 سانت بایین موهام دکلره است 5ماه بیش تصمیم کرفتم رنک قهوه ای کنم تا یه دست شه تا به حال رنک نکرده بودم زمینه موهام هم مشکی بر کلاغیه همه فکر میکنن رنک کردم ولی بعد از رنک بایین موهام اصلا رنک نکرفت ارایشکر هم تعجب کرده بود خیلی 2رنک شد.بعد از 3ماه دوباره رنک کردم تو خونه شماره 7 کرفتم یه دست تر شد ولی قهوه ای سیر شد من یه رنک خوشکل میخوام که تیره نباشه در ضمن خودم تو خونه بزنم.یکی از دوستام کفت شماره 8 بزن با اکسیدان 9 در صد.حالا شما جی میکی
ممنون میشم راهنماییم کنی
35هفته تمام!!!
خدایا خودت حفظش کن!
زینب جان چون قبلا پایین موهات دکلره بوده تو هر رنگی هم بزاری باز یه دست نمیشه چون پایین موهات روشن تر از جاهای دیگه میشه...حالا میخوای موهات خیلی روشن بشه یا نه...بعد خودت چه رنگ هاییو دوست داری؟این هارو بگو تا بهت بگم چی کار کنی....بعد اون رنگی ام که دوستت گفته اگه بزنی قرمزی میگیره موهات عزیزم...
عزیزم پنجشنه یه تاپیک در مورد راهنمایی دکلره مو زدم شما زحمت کشیدی آدرس اینجا رو گذاشتی
آرزو جون موهای من تا سر شونه هام هست دکلره نداره اما از قهوهای روشن شروع کردم و شماره 9 و 10 گذاشتم خداروشکر قرمز نشده اما اونجوری که می خوام روشن نشده ظاهرا باید حتما دکلره کنم البته مشکلی با دکلره ندارم اما کسی نیست که برام با فرچه لایه لایه مواد بزنه اشکالی نداره مواد رو درست کنم بعد یه دفعه ای روی موهام بذارم با دستکش چنگ بزنم و شونه کنم ؟
و اگه لطف کنی بهم بگی پودر دکلره چی بگیرم ایرانی خارجی ؟ زحمت کشیده بودی گفته بودی که اکسیدان شماره 3 بگیرم اگه لطف کنی در مورد پودر هم بهم بگی ممنون می شم
بوسسسسسسسسسسسس
دوباره زودی می آم سر می زنم
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
2706