2733
2734
سلام عزیزم
چطور میشه با چروک صورت بعد از بارداری مبارزه کرد

با توجه به بالا رفتن وزن و اضافه شدن اب بدن بعد از زایمان پوست خشک و چروک میشه

ایا لازمه که به متخصص پوست مراجعه کنیم یا کلا درمانی نداره؟

مرسی گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماری عزیزم..من اطلاع زیادی از چروک صورت بعد از بارداری نمیدونم اما اطلاعاتی رو که باید از پوست صورت و جلوگیری از چروک شدن ان باشه برات مینویسم.... از بین این مطالب پوست خودت رو پیدا کن عزیزم....

براى داشتن پوست سالم، زیبا و شاداب به دنبال کرم ها و ماسک هاى معجزه گر نباشید. اینکه بدانید پوستتان از چه نوع پوستى است و نحوه مراقبت از آن به چه شکل است، قدم اول را برداشته اید. بهترین نوع مراقبت براى پوست هاى نرمال که نه زیاد خشک و نه زیاد چرب است، روزى دو بار شست وشو با صابون ملایم و استفاده از مرطوب کننده است.
اگر پوستتان چرب است یعنى منافذ آن بزرگ و قابل رویت است و زیاد جوش مى زند، صورتتان را روزى ۲ بار با آب سرد و صابون هاى فاقد چربى بشوئید. هر روز مرطوب کننده بمالید و حتماً از لوازم آرایشى فاقد لانولین استفاده کنید.

در صورت داشتن پوست خشک، پوستى که منافذ آن ریز و اغلب پوسته پوسته است، آن را با مایع صابون یا صابون هاى زیتون یا گلیسیرین بشوئید.

هر روز پوست خود را با مرطوب کننده، مرطوب نمائید و از کرم هاى آرایش حاوى آلفا هیدروکسى اسید استفاده کنید که سبب از بین رفتن لایه خشک و مرده خارجى پوست مى شود.

اگر پوستتان جزء انواع فوق نیست یا حساس است یا ترکیبى. پوست حساس پوستى است که به آسانى تحریک مى شود و ایجاد خارش، سوزش و قرمزى مى کند و فقط گاهگاهى جوش مى زند. در این صورت به هیچ وجه از صابون استفاده نکنید و لوسیون هاى شست وشوى ملایم و غیر حساسیت زا را به کار ببرید.اگر هم پوستتان ترکیبى از نوع چرب و خشک است بدین معنى که در نواحى گونه، دور چشم و گردن خشک و در قسمت هاى چانه، بینى و پیشانى چرب است، صورتتان را روزى ۲ بار با صابون هاى ملایم و گلیسیرینه و کم چرب شست وشو دهید.گام بعدى براى حفظ سلامت و طراوت پوست رعایت نکات زیر است که به کار بردن آنها شما را در داشتن چهره اى زیبا و دلنشین یارى مى کند:
۱- تا مى توانید آب بنوشید. نوشیدن حداقل روزى ۸ لیوان آب سموم بدنتان را دفع نموده و در سلامت پوست بسیار مهم است.
۲- مشروبات الکلى و سیگار را قطع کنید.
۳- خواب کافى داشته باشید.
۴- از کرم هاى ضد آفتاب متناسب با پوستتان استفاده کنید. این تصور که در روز هاى ابرى و بارانى پوستتان نیاز به ضد آفتاب ندارد غلط است. در این روزها کرم ضد آفتاب با ۱۵ SPF را بر روى پوستتان بمالید.
۵- استرس و فشار هاى عصبى را از خود دور کنید. هرچه بیشتر استرس به خود راه دهید، زودتر از سایرین دچار پیرى زودرس و چروک مى شوید.
۶- به آنچه مى خورید، بیشتر اهمیت دهید. مصرف شکلات و قهوه و سس مایونز را کاهش داده و بیشتر از میوه و سبزى تازه و سویا استفاده کنید. قدم آخر براى رسیدن به پوست سالم و صاف، ورزش کردن است البته نه از نوع دویدن و پیاده روى. ورزش چهره از نیاز هاى طبیعى پوست است و از پیرى زود رس جلوگیرى مى کند.
نرمش هاى صورت را مى توان در هر زمانى انجام داد ولى بهترین موقع زمانى است که خسته نباشید. ابتدا پوست صورت و گردنتان را با کرم مرطوب کننده (اگر پوستتان چرب است) و یا کرم چرب (در صورتى که پوست خشک دارید) بپوشانید. سپس در کمال آرامش به پشت خوابیده و تمرینات حرکتى زیر را انجام دهید: ۱- در حالى که به سقف نگاه مى کنید چشم ها را تا حد ممکن باز کنید و تا ۵ شماره بشمارید. این حرکت را ده مرتبه، محکم و آهسته انجام دهید.
۲- پنج مرتبه بینى را گرفته و بازدم را از سوراخ هاى آن خارج کنید. ۳- پنج بار نیز دهان را باز نگه دارید. به طورى که عضله لب بالا ثابت و در محل خود بماند و آنگاه لب پایین را تا حد امکان پایین آورید. همچنین دهانتان را به سمت چپ متمایل کرده و خمیازه بکشید. ۴- لب ها را به حالت سوت زدن درآورید و به حالت اول برگردانید.
۵- دهان را به حالت فریاد زدن باز کنید و سپس به حال اول برگردانید. این حرکت را ده بار انجام دهید. ۶- دهان و گونه ها را با هوا پر کنید و تا ۱۰ شماره بشمارید، بعد هوا را خالى کنید. این تمرین ساده را ۱۰ مرتبه انجام دهید، از پیدایش خط لب ها پیشگیرى مى کند و اگر خطى به وجود آورده باشد، با انجام مرتب این تمرین از بین مى رود.
۷- هر دو ابرو را تا حد ممکن پایین بیاورید. بعد ابروها را کاملاً بالا بکشید و بعد از چند لحظه ابروها را به حالت اول برگردانید.
۸- ده بار نیز با حرکت لب ها، چانه را کاملاً پایین دهید و هر بار پس از چند لحظه مکث چانه را به حالت اول برگردانید.
مطمئن باشید با رعایت موارد فوق از خرید انواع ماسک و کرم هاى ضدلک، ضدچروک و ضدپیرى بى نیاز خواهید بود .
روش های درمانی مانند استفاده از کرم ها، لایه برداری ( به روش های مختلف ) و تزریق ژل و بوتاکس در مواردی است که روش های طبیعی نتواند نیاز های فرد را برآورده کند .
موفق باشی عزیزم....
اگرم خیلی نگرانی حتما به یه متخصص پوست مراجعه کن عزیزم...
2728
ارزو جون من موهام مشکیه و بعضی جاهاش کمی رنگ قهوه ای داره که قبلا گذاشته بودم ولی چون کوتاه کردم یک مقداری مونده . میشه لطف کنی بگی چه رنگ و چه شماره ای باید بگیرم که کل موهام قهوه ای روشن بشه ؟
همیشه به خاطر داشته باش: کسی در جایی به خاطر وجود تو خوشبخت است
ارزو جون در ضمن من پوستم گندمی نه چندان تیره هست ولی خیلی دوست دارم از این روشنتر بشم میشه کرمی به من معرفی کنید که باعث روشنی و شادابی پوست بشه ممنون میشم در این موارد منو راهنمایی کنی دوست خوبم .
بهار مامان دانیال عزیزم..اگه بخوای موهات قهوهای خیلی روشن بشه که باید حتما موهات و دکلره کنی ...اما اگه بخوای موهات کمی روشن تر از الان که مشکی هست بشه باید اول با رنگ 000 موهات و باز کنی و بعد روش رنگ قهوهای بزاری که البته این رنگ 000 فقط دو تا سه درجه روشن تر از الان موهات میشه...بگو کدام حالتو میخوای تا بیشتر برات توضیح بدم عزیزم....
2738
بهار مامان دانیال عزیزم...اگه منظورت از شفاف شدن و روشن تر شدن پوستت با کرم و لوازم ارایشی هست که باید از هر مارک پنکیک و یا کرمی که استفاده میکنی از این به بعد یک درجه الی دو درجه روشن ترشو استفاده کنی که پوستت روشن تر بشه...اما اگه میخوای پوستت شفاف بشه بهتره که از میوه‌ و سبزی‌جات تازه‌ای که حاوی کاروتنوئید بالا هستندمثل هویج و گوجه فرنگی، 5 بار در روز مصرف کنی پس از مدتی متوجه شفافیت پوست خود میشوی تنها با مصرف 5 بار میوه و سبزی‌جات در روز می‌توانی ویتامین‌ها و مواد معدنی لازم را به بدن خود برسانیو به این طریق سلامتی خود از جمله پوستتان را تضمین کرده و آن را شفاف کنید.
ارزو جون ممنونم که لطف کردی و جواب دادی عزیزم نمیخوام موهام خیلی روشن بشه فقط از این حالت دورنگی یعنی فهوه ای و مشکی در بیاد و کمی روشن بشه .
مرسی از وقتی که میگذاری من استرالیا زندگی میکنم و با اینکه همیشه ضد افتاب استفاده میکنم ولی به خاطر افتاب قوی اینجا احساس میکنم پوستم تیره و کدر شده. زیاد اهل پنکک و سفید کننده نیستم فقط دنبال کرمی میگردم که به مرور پوستم و روشن کنه ولی حتما توصیه شما رو هم عملی میکنم .

آموزش چند نوع ماسک صورت براتون گذاشتم که امیدوارم مفید واقع بشه

پودر جوانه گندم یا سبوس آسیاب شده گندم 1 قاشق غذاخوری زرده تخم مرغ 1 عدد آب سرد 1 قاشق
همه را خوب مخلوط کرده تا به صورت خمیر در آید. به تمامی صورت غیر از دور چشم بمالید. 20 دقیقه به پشت بخوابید و در این مدت سعی کنید عضله های صورت تکان نخورد. سپس به کمک یک پنبه مرطوب آن را پاک کرده و با صابون آرایشی و آب گرم خوب شسته و خشک نمایید. بعد کرم همیشگی خود را بمالید.

توجه : صابون آرایشی مخصوص پوست صورت بوده و خاصیت اسیدی یا قلیایی ندارد یا اینکه با توجه به پوستتان می توانید نوع خاصی از آن را انتخاب کنید . مثل صابون مغز بادام برای پوست های چرب و صابون گلیسیرین برای پوست های معمولی و غیره

ماسکهای گلی

گل با خصوصیات مختلف خود فایده های بسیاری برای پوست داشته و در بسیاری از ماسکهای زیبائی استفاده میشئد . این ماده سبوم زیاد پوست را جذب کرده و پوستهای چرب را تمیز مینماید . گل همچنین دملها را خشکانده و از گسترش آنها جلوگیری میکند .

ماسک گل در خانه

کمی پودر گل گرفته با نیم پیمانه آب ، نیم پیمانه آب گوجه فرنگی ، خیار و یا انگور خمیری تهیه کنید . این خمیر را بر روی تمامی صورت و گردن بصورت طبقه ای نازک بمالید ( حتماً مراقب چشمهایتان باشید ) .

20-15 دقیقه صبر کنید تا خمیر رطوبت خود را کاملاً از دست بدهد سپس با آب ولرم آنرا تمیز کنید .

این ماسک را میتوانید هفته ای یکبار انجام دهید . ماسک گل برای از بین بردن جوشهای جوانی ،چین و چروکهای صورت و بثورات جلدی مؤثر بوده و شادابی پوست را افزایش میدهد

ماسک هلو

هلوی کاملاً رسیده ای را انتخاب کرده و خوب له نمائید . یک گاز استریل را پهن کرده و بعد از مالیدن هلوی له شده در آن تا کنید . سپس آنرا بر روی صورت و گردنتان مالیده و 20 دقیقه در جائی استراحت کنید . این ماسک را با گلاب خوب تمیز نمائید .ماسک هلو شادابی پوستتان را افزایش میدهد .

ماسک هویج

هویج و مقداری جعفری را در میکسر بصورت پوره در آورید .این ماده خمیر مانند را بر روی صورت و گردن مالیده و بعد از 20 دقیقه با آب ولرم بشوئید . ماسک هویج پوست را از سموم مختلف پاک کرده و بدان ظرافت و لطافتش را بازمیگرداند .

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=82471&PostID=3817677#3817677

میشه جواب سوال منو بدین؟؟؟؟

اینجا مطرحش کردم
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
سلام .بچه ها کسی میدونه رنگه تتو چیه؟؟؟؟

من بعد از به دنیا اومدن جوجم خیلی ابروهام افتضاح شده....دور از جون هممون مثل این شیمی درمانی ها هستم بدون مداد ابرو...

یه دفعه یه آرایشگری بهم گفت بیا برات رنگ تتو کنم ولی تا 4 روز بیشتر نمی مونه...

حالا میخوام ببینم کسی بلده این اصلا چی هست یا از کجا باید رنگشو گیر بیارم یا چجوری انجامش بدم؟؟؟؟آخه 40 روز یه بار که من نمیتونم برم آرایشگاه با یه بچه!!!!

میشه کمکم کنین؟
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
2706