2410
2553
با سلام و احترام.

بنده الکترونیک خوندم و علاقه زیادی به تعمیرات دارم،چند سالی هست که تو خونه واسه سرگرمیم و افزایش اطلاعاتم تعمیرات لوازم الکترونیکی انجام میدم.
الان دو ماهی هست که دوره ی تعمیرات موبایل میرم و برای افزایش مهارت و در کل اطلاعات خودم، نیاز به اینجور گوشی ها دارم که بتونم رووشون کار کنم و یک تمرینی و کسب تجربه ای بشه برای خودم.

اگه کسی گوشی داره که بلا استفاده شده براش من خریدارم.

ممنون میشم اگه کسی خودش یا از کس دیگه ای سراغ داره، بیاد و اعلام کنه.
واقعا بهم کمک بزرگی میکنید.

همینجا هم میتونید اعلام کنید و یا اینکه بهم میل بزنید و یا مدل گوشی رو برام sms کنید.آپلود عکس 9 0
09333201212 تلگ رام
آپلود عکس
irooni_men@yahoo.com

آپلود عکس

کاربرانی که ازشون گوشی خریداری شده و همینجا ی دنیا بخاطر اعتماد و محبتشون به بنده ممنونم:

◄ **سولماز**
◄ پری
◄ مامان نی نی ها
◄ مریم مامان یسنا و حسین
◄ بهـ ـ ـ ـ ـاری
◄ توکا
◄ sara(mamishe samyar
◄ امیدم خدا(زهرا)
◄نهال
◄rize pize
◄**مامی آنیتا**
◄مائده ی محمد
◄ maryamat
◄ دارلینا
◄هستی صدر
◄aysu1391
◄مامان اِل هُو
◄ و کار بر دیگه ای که از طریق ایمیل به بنده اطلاع دادند و متاسفانه اسم کاربریشون رو نمیدونم.

⓴ ⓴ یک نکته ای که باید بگم اینه که من شمال هستم و نحوی خرید به صورت ارسال پستی هست.یعنی شماره کارت جهت واریز وجه بهم اعلام میشه و بنده هم پس از انتقال وجه به صورت کارت به کارت آدرس رو جهت ارسال گوشی اعلام میکنم.
اینکار نیاز به یک راه ارتباطی جهت هماهنگی داره.چون وجه قبل از ارسال واریز میشه، نیاز به داشتن شماره تماس یا شناخت قبلی از طرف مقابل جهت اعتماد سازی دارم،مگر اینکه وجه رو بعد از دریافت گوشی واریز کنم.
این وسط اونهائی که خودشون مشکلی جهت هماهنگی از طریق شماره ی تماس رو ندارن و یا اصلا میتونند شماره ی تماس همسر یا برادر خودشون رو بدند که مشکلی نیست.
اما از اونجائی که فرهنگ جامعه ی ما (خوب یا بد) طوری هست که شاید ارتباط از این طریق هرچند کوتاه و جهت ضرورت هم،برای دو طرف غیر هم جنس نامناسب و ناپسند جا افتاده باشه،که البته خودم هم حق میدم و کاملا درک میکنم این شرایط رو،باز هم عیبی نداره. کسی که مشکل داره میتونه از طریق ایمیل صرفا با بنده جهت خرید هماهنگی کنه. ⓴ ⓴

█ یک خواهش!! █

اگه قصد فروش ندارید و یا به هر دلیلی احتمال میدید پشیمون بشید و یا میخواین اعلام کنید و بعدش دیگه برید و پشت سرتون رو هم نگاه نکنید،نیایید اعلام نکنید! من تو تایپیک قبلیم فقط 20 تا 25 نفر همیچین موردی داشتند.یعنی دیگه حتی جواب ایمیل های بنده رو هم نمیداند.
باور کنید حس بدی به آدم دست میده،پس خواهش میکنم بی جهت اعلام نکنید.

(( قلبا برای اونهایی که نیتشون کمک کردن و کار راه اندازی هست دعا میکنم. و ازشون واقعا ممنونم. ))

بیشتر گوشی های نوکیا و معمولی و یا قدیمی مد نظرم هست.
◆◆◆ قبلا تعمیر نرفته باشه چون برام ارزش نداره گوشی که باز شده باشه.

◆◆◆اگر فکر میکنید در زمینه تلفن همراه و یا موضوعات مربوط بهش سوالی دارید و از دستم کمکی برمیاد،خوشحال میشم کمکتون کنم و مطئنا دریغ نخواهم کرد.
هر مدل گوشی یا لوازم جانبی هم که خواستید هماهنگ کنید سعی میکنم با قیمت مناسبی برای تقاضا کننده تهیه کنم.◆◆◆

بازم مرسی...
احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
سلام
میخواستم در مورد صاحب تاپیک صحبتی داشته باشم:
من ایشون رو چند ماهیه میشناسم
اولش در مورد گوشی یه سری سوالات داشتم که هرچی ازشون راهنمایی خواستم بدون هیچ توقعی و با آرامش کامل هر اطلاعاتی داشتن در اختیارم گذاشتن و من واقعا ازشون ممنونم.
بعدش اینکه من یه گوشی داشتم که سی پی یوش سوخته بود و هرجا بردم درست نشد و شک داشتم که اصلا به ایشون اعتماد کنم و گوشی رو براشون بفرستم یا خیر!
خلاصه دلمو زدم به دریا و فرستادم و این بنده خدا چند روز رو گوشی بنده کار کردن و تموم تلاششون رو کردن اما بی فایده بود.
و من چون عذاب وجدان داشتم هرچقدر اصرار کردم ایشون برای زحمتی که براش گوشیم کشیدن هیچ مبلغی دریافت نکردن و گوشی رو با هزینه خودشون برام فرستادن.
الان بعد از چند ماه چه خودم و چه اطرافیانم هرکی هر سوال یا مشکلی در مورد گوشی داریم از ایشون میپرسیم و خیلی هم تا الان برامون کاربردی بوده و همینطور که اینجا هم کاملا مشخصه بی ریا و با صبر و حوصله پاسخ تک تک دوستان رو میدن.
در صورتی که کافیه بریم تو یه مغازه موبایل فروشی و یه سوالمون بشه دو تا. و براشون درآمدی نداشته باشه از جواب دادن طفره میرن...البته حقم دارن مگه چقدر آدم میتونه حوصله داشته باشه که جواب آدمهایی که براشون سودی ندارن رو بده؟
اما آقای من واقعا یه پسر خوب و با ادب و فوق العاده با استعداد تو این زمینه هستن و من وظیفه خودم دونستم اینجا ازشون تشکر کنم.
و به شما دوستان بگم اگر قصد فروش یا تعمیر گوشیهاتون رو دارید به ایشون اعتماد کنید
من یکی از کاربرای قدیمی این سایتم و خیلی از بچه های اینجا رو میشناسم
امیدوارم همیشه موفق و موید باشید
سرنوشت را کی توان از سر نوشت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
فایل پی سی

ی سوال! وقتی به کابل وصل میکنید و به فایل های گوشی از طریق پی سی دسترسی دارید،اون موقع هم نمیتونید پاکشون کنید؟!!!
احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2714
متوجه منظورتون نمیشم.

ی راه دیگه!
آخرین راه!!!!!!!!!!!!!!!

گفتید این دوتا فایل سمج روی مموری کارته دیگه،درسته؟
شما گفتی دوتا فایل دارید روی مموری کارت گوشی.
درسته؟
این دوتا فایل داخلش عکسه که حجم زیادی داره که شما میخواین پاکش کنید ولی پاک نمیشه.
درست؟
خوب شما از اون عکس هایی که توی این دوتا فایل هست دارید دیگه تو سیستمتون؟

اگه دارید.

همه ی اطلاعات مموری کارتت گوشیتون رو به روی پی سی کپی کنید.

بعد که از همه بک آپ گرفتید.

مموری رو فرمت کنید کلا.

99% درست میشه.

بعد حالا دوباره فایل ها رو انتقال بدید به مموری کارتتون.
2706