2726
دوستان این اطلاعاتی که در مورد روزهای کاری دکترسیم فروش دادید مربوط به سال 91هستش الان روزهای کاری یا آدرس مطبشون تغییر نکرده؟ماشهرستانیم شوهرم قراره پرونده پزشکی پسرم رو واسه مشورت با دکتر بیاره تهران شمامیدونین چند شنبه باید بیاد؟بدون وقت قبلی پذیرش میکنه؟لطفا جواب بدید دکترای اینجاگفتن پسر یک سالم باید عمل بشه
خدای خوبم...شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برای یکی از دوستان اطلاعات ایشون رو از بیمارستان لبافی نژآد گرفتم گفتند هر روز بیمارستان لبافی نژآد ساعت 8.5 صبح باید مراجعه کنید و مطب روزهای یکشنبه و چهارشنبه ساعت 4 عصر به بعد مراجعه کنید گفتند تلفن اصلا جواب نمیدن.
پارسیان مزون: فروشگاه آنلاین لباسهای بچگانه شیک و تک و مارکدار ترک http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=27834 پارسیان مزون2: فروشگاه آنلاین لباسهای زنانه شیک و تک و مارکدار ترک
2728
سلام به همه دوستان راستش منهم یه تومور تو کلی چپم دارم که سونوگرافی می گه بدخیمه اما سی تی اسکن می گه نه خوش خیمه. تا حالا پیش دو تا جراح خوب رفتم دکتر سدهی و دکتر سنادیزاده . اما اونها با دیدن سونوگرافی و سی تی اسکن می گن بدخیمه و باید جراحی بشه. منهم می خوام دکتر سیم فروش رو هم ببینم و نظر ایشون رو هم بپرسم. می شه از دوستانی که متاسفانه چنین مشکلی داشتند بین خودشون و یا خانواده هاشون، بپرسم ایا اونها اینو تجربه کرده اند که بین سونو گرافی و سی تی اسکن و نظر جراح این همه تفاوت باشه. هر نظر و راهنمایی هم که داشته باشید، با کمال میل و امتنان می شنوم. ممنونم
سلام خانمها من شنیدم دکتر سیم فروش تو لبافی نژاد خودش عمل ممیکنه شاگرداش عمل میکنن منم پسرم 4 سالشه خیلی میترسم بده دستش شاگرداش کسی تو ابافی نژاد عمل داشته توسط دکتر سیم فروش

سلام

ما خانوادگی از بیماران دکتر سیم فروش بودیم

این اواخر که رفتیم پیشش

دکتر فریدون خیام فر رو به ما معرفی کردن

رفتیم پیشش کارش عالیه

دکتر فریدون خیام فر فوقق تخصص اورولوژی 

و فلوشیپ فوق تخصصی اندویورولوژی و لاپاراسکوپی

سلام دوستان عزیز من هم یک دختر هفت ساله دارم که بطور مادرزادی ریفلکس کلیه داره و هنوز هم خوب نشده اس ...

ببخشید میشه کمکم کنید؟ دختر شما رفلاکس ادرار داشت چی شد؟ خوب شد؟

سلام به همه دوستان راستش منهم یه تومور تو کلی چپم دارم که سونوگرافی می گه بدخیمه اما سی تی اسکن می گ ...

منم خالم همین مشکلو داره شما چیکار کردین ؟ پیش کی رفتین میشه توضیح بدین میان درخواست میدن براتون پذیرش رو بزپین