2733
2739
سلام باران جون عزیز دلم خانوم خانوما الهییییییییییییییییییییی آمییییییییییییییییییییییییییییییییییین خیلی دعا کن فدات شم خوش به حالت شاید باورت نشه اما اینکه راحت میخونی علامت خیلی خیلی خوبیه قبول باشه آبجی گلم یکی یه دونه بووووووووووووووووووووووسسسسسسسسسسسسسسسسس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باران جان دلم میخواد اولین نفری باشم که بهت تبریک میگه به دلم افتاده این ماه با این روش قرآن خوندنت حتما نی نی فوق العاده رو از خدا هدیه می گیری میگی نه؟ نگاه کن ! من امروز هی سر میزنم خونه ام
2738
عزیزم 4،5،6،7 خرداد قمر در عقرب بودو 21و 22 و 23 خرداد تحت الشعاع میشه.این برای همه است به تاریخ تولد ربطی نداره.این طور که من تحقیق کردم باید همون روز که می خوای اقدام کنی ببینی قمر در عقرب یا تحت الشعاع نباشه.امروز و فردا و پس فردا هم خوبه ولی سه شنبه شب(شب چهار شنبه) خوب نیست. موفق باشی ناناز من.
خدا از زبونت بشنوه ماری جونم.راستش اگه من یا بقیه بچه ها داریم قرآن می خونیم به خاطر تو ست پس مطمئن باش تو زودتر از ما حاجتت رو میگیری.ان شاا... میدونی چقدر ثواب بردی با این پیشنهادهای خوشگلت.خدا حاجت قلبیت رو الساعه الساعه الساعه بده.همین الان یه لقاح مامانی توی اون دل مهربونو با خدات شکل بگیره.امیییییییییییییین.
2706