2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ماری عزیزم روزت مبارک.یه تبریک ویژه برای کسی که یک بار دیگه من رو به قران نزدیک کرد.عزیزم از خانم فاطمه زهرا می خوام به حق مادر بودنشون به زودی نامه مادر شدنت رو امضا کنن.الهییییییییی امیییییییییین
سلام عزیییییییییییییییییییییییییییییییزم گل قشنگم آخه تو چه قدر ماهی روووووووووووووووووووززززززززززززززززززززززت مباااااااااااااااااااااااااااااااارکککککککککککککککککک عزیزم الهی آمین هم برای من هم برای تو و هم برای همه منتظرای نی نی خداوند عالم رو به فاطمه زهرا قسم که فرزندی بهت بده سلامت آرامش بخش صالح دور از هم بدیها مملو از عشق شادی خوشی نوید بخش شادی شادکامی ثروت و بزرگی که با پدرش عاشقانه بزرگش کنین و عشق کنین از بس که گلی اگه این ماه مامان شم یه هدیه قرانی برات می فرستم مطمئنم خیلی خوشت میاد
روز همه عزیزان گلم مبااااااااااااااااااااارررررررررررررررککککککککککککککک خداوند را به عزیز دو عالم فاطمه زهرا قسم میدیم و فاطمه زهرا را به محسن عزیزش قسم میدیم به علی (ع) همسر گرامیش قسم میدیم به نور چشماش حسن و خسین قسم میدیم ما رو دست خالی از در درگاهش رد نکنه
بچه ها خیلی دل سخته کسی که اینکه تولد فاطمه زهرا قرین شد با این همراهی ما برای قرآن نشونه ای از گشایش و رحمت نبینه من که میگم خداوند هدیه مادر شدن رو ان شالله از دستان فاطمه زهرا به زندگی هامون بخشیده دوستت داریم مادر دو عالم سرور و بزرگ ما عزیز خدای ما مادر جان فاطمه زهرا (س)
2706