2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همگی وای جقدر زود زود پست می زارید و صفحه جلو می ره صبا جونم قربونت برم که اومدی دوباره این تاپیک و رونق دادی هر وقت می آیم باید 10 صفحه بخونم تا بتونم پست بزارم اعتراض نمی کنم خیلی خوشحالم که همگی دور هم جمع هستید و از حال هم با خبر منم می یام می خونم و خیلی ذوق می کنم می ترسم آخرش ذوق مرگ بشم
زیبایی جونم داستانی که گذاشته بودی خیلی ناز بود من که اشکم در اومد ممنون ازت خانومی
مهتاب جونم تولدت مبارک روز تولدت با تولد شوشو یکیه ایشالله 100 ساله شی نه صد و بیست ساله شی گلم و سال دیگه تولدت رو با نی نی جشن بگیری و روز تولدت سه نفری باشید.
ترمه جونم بی صبرانه منتظرم عکس دخترمونو ببینم
آیناز جونم وبلاگ نی نی مبارک عزیزم خیلی نازههههههههههههههههههههههه
باران جونم فصل پاییز بارون زیاد می آید پس تو هم باید بیایی دیگه کجایی بی معرفت نمی گی ما دلمون برات تنگ می شه.
کتی جونم دندون کاوه مبارک عزیزم ممنون که جویای حالم هستی قربون خودت و کاوه بشم بوسسسسسسسسسس

2728
سلام

صباح النور

من اشتباهی حساب کرده بودم دیرزو دکتر رفتم گفت الان 37 هفته و 5 روزه هست بچه (البته با امروز میشه 37 هفته و 6 روز )

یسنا جون شنبه قراره بیمارستان تا دکتر معاینه کنه ببینه دهانه رحم چقدر بازه و از این حرفا و گفتش که اگه شرایطتت جور بود بستریت می کنم و گرنه تا دو هفته میتونی منتظر باشی

دریا جونم مرسی جوابم رو دادی ................لطف داری عزیزم........39 هفته ات پر شده بود کامل بعد رفتی برای عمل >؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صبا جونم مرسی عزیزم بهترم الهی شکر..............نینی هم سلام داره بریا خاله های مهربونش انشاءالله نینی همه شون زودی بیاد تا هم بازی داشته باشه الهی آمین..............امروز برای اولین بار تونستم یه ضرب تا نزدیک 5 و 15 دقیقه بخوابم هوررررررررررررااااااااااااااااااااا

آینازم تا سه ماهه اول میگن بخوری ................... من یه جا دیدم نوشته بودناشتا صبحا به اندازه یه عدس ............ولی من ناشتا استفاده نمیکردم هر موقع از روز که دوست داشتم یه ذره می جویدم میگن طمعش بده من که خیلی دوست داشتم اولش تلخ ولی بعد شیرین میشه یکی که کتاب ریحانه بهشت یرو داره ازش بپرس یا از اون بهتر یه سرچ بزن تو گوگل ..تاثیر شتا سه ماهه اول بارداری این موضوع کتو کتاب بود قشنگ یادمه

النای عزیزم ...........عزیز دلم چشم انشاءاله به دینا بیاد حتما عکسش رو می زارم .....

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر بحق سیده زینب سلام الله علیها
مهتاب جونم نگوووووووووووووو من عاشق پایز و زمستانم وااااااااای زمستون برام رویایی ...............می میرم برای این دو فصل آخر سال .....................وای برف ....غروبای پاییز و زمستون ...........................
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر بحق سیده زینب سلام الله علیها
سلاممممممممممممممممممممم صبح همگی بخیر
دوستای گلم ممنون که دیروز جویای حالم بودین ....................خونه نبودم

ترمه جونم خوبی ..........میبینم خداروشکر تونستی خوب بخوابی الهیییییییییییییییییی شکر

امهتاب جونم تولدت مبارک پس تو هم مهر ماهی هستی منم مهر ماهیم البته تولدم گذشته

دیروز که من نبودم انگار همه اومده بودن .............از شانس منه
زیبایی جونم خوبی .................. چه خبر از پریت؟؟؟؟؟؟؟؟؟بازم بی بی گذاشتی؟؟؟؟؟؟؟؟
پری خانوم بده امروز تشریف آوردن ............روز 31 ام
بدون لک بینی بازم خود پری شروع شد .........................خدا روشکر

زیبایی جونم یه چیز مهم در باره لک بینیم فهمیدم ............من همیشه ماهای که 26 روزه پری میشدم روزای تخمک گذاری ترشحاتم شروع میشد و رفته رفته بیشتر میشد........مثلا 4 یا 5 روز ترشح داشتم ........از اون طرف که پری میخواست شروع بشه به اندازه همین روزای که ترشح میدیدم لک هم میدیدم البته روزای لک بینیم کمتر بود

الان این 2 ماه که دوره ام بیشتر شده لک نمیبینم و مستقیم پری شروع میشه ............ دلیلش هم اینکه موقع تخمک گذاری دیگه چند روز ترشح ندارم فقط روز تخمک گذاری ترشحم بیشتر میشه (ببخشیداااا).......... اینو مطمئن شدم که لک بینیم مربوط به ترشح دوره تخمک گذاریم بوده ........الان که ترشحم کمتر شده لک هم نمیبینم
سلام به همگی
النا جون مرسی که زود زود بهمون سر میزنی.
ترمه جون وایییییییییییییییییی چه ذوقی کردم چیزی نمونده تا اومدن نی نی گلت انشاءالله

فاطمه جون خدا رو شکر من که گفتم بدون لک دیرتر بیاد بهتر اینکه با لک باشه.من روز 32 بی بی منفی بود تو سه ماه اخیر سابقه نداشت از 34 بیشتر بشه......هیچ علائمی ندارم فقط یه زره ترشح و یکم گرفتگی سمت چپ که بعضی وقتا میاد و میره.....نمیدونم اصن تخم گذاشتم یا نه.....
دوستان یه راهنمایی میخوام لطفا ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.....................................
من برا اولین بار میخوام موهامو رنگ کنم ...........رنگ قهوهای ........میشه بگین چه مارکی خوبه استفاده کنم ؟؟؟؟؟درضمن نمیخواهم همه موهامو رنگ کنم فقط میخوام اون جاهای گه یکم سفید شده رو رنگ کنم باید چقدر رنگ استفاده کنم چجوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وایییییییییی نگین این فاطمه چقدر خنگه ..... یعنی تو خونه مادرش ندیده مامانش چطوری موهاشو رنگ میکنه !!!!! دیدم ......ولی مادر من از این رنگا که بیرون میفروشن استفاده نمیکنه از حنا استفاده میکنه .....جنس موهاش یه جوری هست که وقتی حنا میزنه و زود میشوره رنگشون طلای میشه ...........همه فکر میکنن رفته مش یا هایلات کرده ....مامانم از این لحاظ مشکلی نداره ولی من نمیخوام حنا بذارم .......اگه میشه یه مارکی که خودتون یا اطرافیانتون استفاده کردن و راضین بهم معرفی کنین
ببخشید میدونم اینجا جای پرسیدن این سوالا نیست ولی جز شما با کس دیگه ای راحت نیستم که بپرسم

2706