2410
2553
عنوان

مجری معروف صدا و سیما محکوم شد- به نقل از سایت تابناک

| مشاهده متن کامل بحث + 11559 بازدید | 92 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا که اشتباه شده باشه چون من خودم برنامه هاشو میبینم الانم 5شنبه شبا برنامه داره.حالا اگه راسته مشکلشون حل بشه اگرم نیست خدارو شکر.
دلم اغوشی گرم میخواهد که نه زن باشد نه مرد!!خدایا:زمین نمی آیی؟
والا بلورین جان
حالا قضیه اگه گلشیفته بود یکی یدونه سنگ گرفته بودن دستشون اومده بودن تو تاپیک
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
2456
خانوم سنجاقک برین تیکه تیکه پازلو بذارین کنارهم
صدا و سیمای این مملکت کلا تحلیلو برای ملت مشکل کرده بس که...
4 تا خبر 4 تا منبعو بخونید بذارینش کنار هم خب.. مقایسه کنین
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
الان این لینکی که خودتون گذاشتین جواب اون دوستمون بود که میگفت از کجا معلوم جمشیدیه
2714
این مجری مشهور حدود سه سال قبل طی مصاحبه با یک دختر خبرنگار، به او علاقمند می شود و طی برقراری رابطه با وی، به او قول می دهد دختر جوان را به عقد خود دربیاورد اما با گذشت سه سال او به این تعهد عمل نمی کند و همین مسئله سبب می شود تا این دختر خبرنگار با مراجعه به دادگاه از او شکایت کند.
امروز این مجری جوان با دستبند به دادگاه آورده شده بود تا به شکایت دختر جوان از او رسیدگی شود.
در سال های اخیر برخی مجریان تلویزیونی گرفتار چنین حاشیه هایی شده اند و فضای عمومی جامعه را با چنین بدقولی هایی! مخدوش کرده اند. امیدواریم مسوولان قضایی با رسیدگی به موقع به این پرونده و نیز تنبیه این مجری بدقول! مانع حاد شدن چنین مشکلاتی شوند.
♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
بلورین کاربرای پای ثابت لعن و نفرین کردن گلشیفته تو همین تاپیک تشریف دارن از قضا
چرا مباحث رو با هم قاطی میکنید ؟؟؟
اگه این آدم گناه کرده //// تو خلوت /// لو رفته ، گرفتن بردن محکومش کردن ، حکمش هم باید اجرا شه . کسی که تو خلوت یه غلطی کرد نباید آبروش رو برد ، نباید اسمش رو انداخت سر زبونها حتاااااااااااااااااااااا اگه مطمئن بودید .شاید توبه کرده پس دیگه حسابش با خداست ، با طرفش ، با قاضی . نه با من و شما . تازه اگه مطمئن بودید . الان که دیگه در مورد این آقا مطمئن هم نیستید.
در مورد گلشیقته هم عزیز من اگه ایشون می رفت تو اتاق هتل تو کیش یواشکی لخت میشد نشر دادنش همین قدر زشت بود ولی وقتی یه نفر گناه رو علنی کنه باید بهش اعتراض کرد تا قبح کار بد نریزه .

هرچند شخصا از آقای جمشیدی و خانم فراهانی بهه یه اندازه خوشم نمیاد
خانوما اینقد زود قضاوت نکنید
تو این مملکت بی صاحب که هر روز به خاطر منافع خودشون یکیو مورد تهمت قرار میدن
انتشار این خبرای دروغ که عجب نیست
برای مثال بعد از3 سال که از اتفاق 9 دی میگذره .دست بردار نیستند و دنبال بردن ابروی به قول خودشون سران فتنه هستند.بیاین ما اینجوری نباشیم.دست از تهمت........................
جهان بدون "علی" بازار گمراهی و انسانیت بی وجودش کانون جهالت است.
2706