2410
2553
عنوان

مجری معروف صدا و سیما محکوم شد- به نقل از سایت تابناک

| مشاهده متن کامل بحث + 11559 بازدید | 92 پست
یعنی کارو به جایی رسوندین برای خبرگزاری ایسنام ما باید شاهد بیاریم
عجبــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آدم مهمی نیست یاس جون
ولی ظاهرا برای بعضی ها خیلی مهم بوده
تا توی تخت یارو رو نبینن باور نمیکنن
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
2456
حتی اگر این موضوع واقعیت داشته باشه کار شما از کار اون مجری بد تره !!! چرا ابروی مردم رو می برید؟ خدا که خداست می بخشه و ستار العیوب بعد شما که بنده ای این طوری ابرو می بری؟ متاسفم براتون
جمشیدی یه آقای متشخص و متدین هست
پناه بر خدا
هایناز جون لطفا تایپک رو پاک کن
و این رو بدون و آویزه ی گوشت کن که دنیا دار مکافاته!
با آبروی کسی بازی نکن عزیزم
جهان بدون "علی" بازار گمراهی و انسانیت بی وجودش کانون جهالت است.
2714
پرونده قضایی و جنجالی فرزاد جمشیدی، مجری شناخته شده تلویزیون، سرانجام با صرف نظر کردن شاکی از شکایت خود مختومه شد.
به گزارش مشرق به نقل از سینماپرس، اردیبهشت ماه امسال فرزاد جمشیدی با اجرای برنامه ای در رادیو ایران با نام �یادخدا� و شعر خوانی درخصوص قضات، با شکایت از طرف مدعی العموم مواجه شد و پرونده ای علیه وی در دادسرای فرهنگ و رسانه تشکیل شد.
بر اساس اخبار به دست آمده در این پرونده دادستانی کل کشور به عنوان مدعی العموم از فرزاد جمشیدی شکایت کرده بود که این پرونده در شعبه 9 بازرسی دادسرای فرهنگ و رسانه پیگیری می شد.
فرزاد جمشیدی در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن اعلام این اطلاعات، درباره سرانجام این پرونده گفت: این پرونده به دلیل صرف نظر کردن مدعی العموم از شکایت خود، مختومه اعلام شده است.
♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
یاس ثانی
چرا عزیزم؟
آبروی بندگان خدا رو خیلی وقته تو این مملکت میریزن.. صدای هیشکیم درنمیاد
چیش براتون عجیبه؟
از دادگاه های دسته جمعی که قابل تحمل تره؟ نیست؟
امام علی علیه السلام ((((((پیشوای متقیان عالم )))) می فرمایند فاصله حق و باطل 4 انگشت است . حق آنست که بگویی دیدم و باطل آنکه بگویی شنیدم .
در خبر ایسنا اسم آقای جمشیدی آمده ؟؟؟
کجای دین و اخلاق به شما اجازه داده آبروی آدمی را که در ظاهر متدین است ببرید تا دیگه از این اشتباهها نکنه ؟؟؟

دوستان عزیز تقوا داشتن مثل قدم برداشتن با پای برهنه در بیابان پر از خاره . چطوری با احتیاط پاتون رو میزارید زمین ؟؟؟ به این میگن تقوا .
آبروی مردم رو نریزید حتی اگه بهتون ثابت شد گناهکارن .
من اصلا ایشونو نمیشناسم
اما چقد راحت با آبروی دیگران بازی میشه
واقعا متاسفم
خدایا زیباترین لحظه ها را نصیب مادرم کن
که زیباترین لحظه هایش را به خاطر من از دست داده است
دلم واسه اشکایی که ماه رمضون پای برنامه این ریختم می سوزه..فکر می کردم عجب ادم دل پاک و درستیه که این قدر حرفش سوزناکه و اشک می ریزه
در هیاهوی زندگی دریافتم: چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت. چه غصه هایی که فقط سپیدی موهایم را حاصل شد، در حالیکه قصه ای کودکانه بیش نبود. دریافتم:خدایی هست که اگر بخواهد می شود وگرنه نمی شود...به همین سادگی
2706