2726
عنوان

سوال فوری از اونایی که ای وی اف کردن خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4095 بازدید | 30 پست
بستگی به رحم مادر هم داره دکترم میخواست برای من دو تا جنین بزاره اما ترسیدم و قبول نکردم گفتم 3 تا بزار

اون گفت 3 تاش برات میمونه اونوقت مجبور میشیم یکیشو تو شکمت بکشیم( چون من خیلی لاغرم و دکتر مطوئن بود اگه سه تاش بمونه تا 6 ماه بیشتر نمیتونم نگهدارم) اما بازم گیر دادم 3 تا بزار اونم گذاشت اصلا باورش نشد فقط یکی مونده همون اول دوتا دخترا از بین رفتن راستش یکم ناراحت شدم پیش خودم گفتم من که دیگه باردار نمیشم کاشکی خدا یه پسر و یه دختر بهم میداد

الان دختر باردارم

خدایا شکرررررررررررررررررررت
خدا رو شکر عزیزم.الان هفته 14 هشتی چجور جنسیتش مشخص شد؟من هفته 26 جنسیتش مشخص شد.تبریک میگم
یه دختر یه پسر.
من الان یه دختر 4 ساله هم دارم در کل دوتا دختر
ولی بنا به دلایل شخصی باید یه پسر هم بیارم اگه خدا بخواد.پس ivfخوبه
CafeMom Tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم کاره خداست که فقط یکیش موند

باید دکتر سونوگرافیت کنه خودشون تشخیص میدن که چند تا جنین بزارن

اما یه چیزی شما که سالمید بهتره با رژیم غذایی پسر باردار شی تظمینی هم هست (البته دکترایی که واقعا کارشون اینه)زن عموی من یه دختر داشت رژیم گرفت بعد از بارداری هومن ماه اول یه تست از بقله نافش گرفتن و گفتن جنینت پسره

الان پسرش اول ابتدایی

ای وی اف ریسکه ممکنه سالم باشی اما باردار نشی

یه خانومی اومده بود پیش خانوم دکتر و دو تا دختر داشت میخواست پسر بزاره خانوم دکتر بعد از اینکه از رحمش عکس و سونو گرفت گفت اندمترت برای ای وی اف ضعیفه میترسم باردار نشی

خانومه خیلی ناراحت شد گفت من دوتا بچه هامم پشته سره همن چطور ممکنه نشم

به خاطره اینا میگم

خدا نی نیتو برات نگهداره ایشالا پاقدمش خیر باشه
اخه عزیزم یه دختر هم داری؟

خدا حفظش کنه

خدا رو چه دیدی شاید دکتر گفت بتونی ای وی اف کنی همه زنا مثله هم نیستن

مامانم یه فامیله داره خانومه دوتا دختر داشت بعدش ای وی اف کرد پسر بدنیا اورد چه خرجی هم دادن ترکوندن

توکلت به خداااااااااااااااااااااااااا حتما پیشه یه دکتر خوب برو اگه تهرانی برو پیشه قوامی

میدونم منظورت از اینکه باید پسر دار بشی چیه درکت میکنم

از رحمته خدا ناامید نشووووووووووووووووو
2728
مرسی عزیزم واسه حوصله ای که واسه جواب دادن بهم خرج دادی عزیزم.انشالله شما هم به سلامتی دختر گلت بدنیا بیاد.حالا من تابستون میخوام برم واسه اقدام.انشالله ببینم کدوم روش کم خطر تر و مطمین تره.قیمت جدید ای وی اف رو ندارید شما؟
CafeMom Tickers
2706