2703
2553
عنوان

دکتر رزا پرستنده چهر+بیمارستان نجمیه

138033 بازدید | 2213 پست
کسی پیش دکتر پرستنده چهر زایمان داشته؟تو بیمارستان نجمیه چطور؟
راضی بودین؟؟هزینه سزارین با بیمه ارتش؟دکتر دستمزدجداگونه هم داره؟مرسیییییییییی
خداجونم شکرت...
سلام خانمی..من تعریف این دکتر رو خیلی شنیدم توی بیمارستان فجر ......شما شماره مطبش رو داری؟
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شنیدم دکتر خوبیه
یکی از دوستام خودش و خواهرش پیش این دکتر باردار شدن
خواهرشم با این دکتر زایمان سزارین کرده و خیلی هم راضی بوده
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد ، که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . ......منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان
2720
خواهش می کنم عزیزم . یه کار خیلی قشنگی که این دکتر توی اتاق زایمان کرد و من خیلی از این حرکتش خوشم اومد این بود که وقتی می خواست دخترمو به دنیا بیاره . همزمان که بچه رو می کشید بیرون یا زهرا یا زهرا می گفت و بعد هم بلافاصله توی اتاق عمل با صدای بلند اذان پخش کردند .
2714
شماره مطب دکترپرستنده چهر هست...
من خودم پیش ایشون میرم و خیلی خوش اخلاق ومهربون هستن و کامل هم برا بیمار وقت میذارن با اینکه من اصلا مطبشون نرفتم وکلینیک ارتش میرم بازم برای مریضاشون وقت میذارن در عین اینکه مراجعه کننده هم زیاد دارن برعکس دکتر قبلیم دکتر مغازه که تو بیمارستان چمران ویزیت میشدم و اصلا خودش برای بیمار وقت نمیذاشت و یه دکتر خیلی جوون که کنارشون بود اکثر بیمارارو ویزیت میکرد درحالیکه من برای ویزیت دکتر مغازه چمران میرفتم....
دکتر پرستنده بیشتر تمایل به سزارین دارن ..البته هرچی که خودت دوست داشته باشی انجام میدن...
در هر صورت میخواستم بدونم کسی بوده که خودش از ایشون سزارین خواسته باشه؟هزینه ی جدا گرفته؟مرسی
خداجونم شکرت...
من که اونجا نبودم ارامشتو حس کردم عزیزم....راستی درسته که نجمیه همه پرسنلش خانوم هستن و اتاق عمل هم هیچ مردی نمیاد؟اخه این خیلی مهمه واسم که مرد نیاد اتاق عمل
خداجونم شکرت...
من که اونجا نبودم ارامشتو حس کردم عزیزم....راستی درسته که نجمیه همه پرسنلش خانوم هستن و اتاق عمل هم هیچ مردی نمیاد؟اخه این خیلی مهمه واسم که مرد نیاد اتاق عمل
خداجونم شکرت...
2706