2737
2734
عنوان

دکتر رزا پرستنده چهر+بیمارستان نجمیه

| مشاهده متن کامل بحث + 138305 بازدید | 2213 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از من هزینه ای نگرفت ولی یکی از فامیلامون فروردین پیشش سزارین شد .مطب ویزیت میشد و پاستور نو هم زایمان کرد از اون با تخفیف 200 گرفت البته بگم این فامیلمون خودش میخواست تو یه تاریخ خاص زایمان کنه شاید واسه همین ازش پول جداگرفته چون معمولا دکترا اینجورین که مثلا همین دکتر روزای سه شنبه نجمیه سزارین میکنه اگه روز دیگه بخوای اونجا زایمان کنی باید یه مبلغی بهش بدی چون از یه مریضای دیگه اش باید بگذره وغیره....من اینجوری شنیدم بازم دقیق نمیدونم
خداجونم شکرت...
سلام به همگی ماتیا جون شما خودت مگه نجمیه سزارین نکردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها پاستور نو خصوصیه ؟
یعنی چی یه روز خاص خوب شاید یه دفعه ادم براش مشکلی پیش بیاد عملا کسی که مطب میره دکتر شمارشو میده مگیه که هروقت قبل از وقت سز مشکلی پیش اومد بیا و من هم میام حتما یه روز خاص نمیتونه باشه
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
2738
نی نی اذر مممنون من از یکی از بچه ها پرسیدم برام ایمیل زده که زنداداشش خدمات درمانی بیمه بوده و خلاصله اینکه اتاق خصوص و دستگاه زردی و همسرش هم پیشش بوده توی نجمیه رایگان یا زیر صدهزارتومان داده خیلی خوبه هم اینکههمسرت مستونه پیشت باشه مخصوصا واسه من که کسی نیست پیشم باشه .
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
2706