2737
2734
عنوان

دکتر رزا پرستنده چهر+بیمارستان نجمیه

| مشاهده متن کامل بحث + 138303 بازدید | 2213 پست
بانوی پاییزی سلام من همون باران هستم از وقتی از این دکتره گفتی به شوشو گفتم برم پیشش و با اینکه مطبش دوره بهم ولی دوست دارم مطب برم چون بیمارستان نجمیه فکر نمیکنم بتونم صبح زود برم و هرماه وقت بگیرم به خاطر همین
تعجب کردم که ماتیا گفت که هزینه گرفته البته من هم میخوام نجمیه سزارین کنم حالا باید یکبار پیشش برم
ماتیا جون شما توی نجمیه سزارین کردی بخیه ها جذب بود ؟ بی حسی کردی یا بیهوشی کامل انتخاب با خودمانه؟؟؟
بیا جواببده
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راه عزیزیم نیروی مسلح هستم و میخوام پیش این دکتر و بیمارستان نجمیه اینکار رو انجام بدم البته اگه خدا بخواد.
پس خیلی باشما راه اومده حالا من میخوام بعد از باردارشدن یه سر پیشش برم و تشکیل پرونده بدم
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
2728
سلام نی نی اذر کی رفتی که اینو گفت ؟
من باید سزارین بشم چون اولین بارداری سزارین کردم بنابراین باید منو سزارین کنن...
ای بابا شانس منه
نگفت خودش چقدر میگیره؟
چه خوب که هزینه جدا نمیگیره
ولی یکی از بچه ها توی نچمیه سزارین کرده 300 توی مطب داده
من باید خودم برم ببینم از من چقدر میگیره
البته من تازه میخوام دی اقدام کنم ببینم باردار میشم یا نه ولی خوب چون میخوام تجت نظر باشم گفتم بیام بپرسم ببینم دکترها کدامشون خوبه
شما هم بیمارستان میری یا مطبش؟
2738
بچه ها خواهشم میکنم این تاپیک و رها نکنید بذارید از اطلاعات هم استفاده کنیم من با اینکه بچه دوم هست ولی واقعیت اینکه هرکسی تجربیات خودشو داره که متیونه با بیان کردنش به دیگران کمک کنه.
ایشون دکتر خیلی خوبی هستن و من تا حالا نشنیدم از کسی زیرمیزی بگیرن

هیچ فرقی هم نمیکنه بیمه ات چی باشه.چه تامین اجتماعی چه خدمات درمانی چه نیروهای مسلح.کلاً دکتر منصفی هستن

خدا خیرشون بده
**پیش هم بودن اگر دیروزها لطفی نداشت***ارزش دیروز را امروز باور میکنم***
2706