2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهریان جون ایششششششاله که به راحتی و سلامتی زایمان میکنی عزیزم ... فردا چه روز خوبیه برات دوستم ، ازش لذت ببر

راضیه جون خداروشکر که نینیت خوب و رابراهه ، الهی همیشه سالم و تندرست باشه
عزیزم ، منم همین مشکل تورو داشتم ، الانم کم و بیش دارم ، اما روغن زیتون غوغا میکنه ... من که از زایمان اومدم ، سه روز شکمم کار نکرده بود ، وحشتناک بود وضع شکمم ، یه قاشق روغن زیتون خالی خوردم ( وااااااای افتضاح بود ) به یه ساعت نکشید که شکمم کار کرد . نگران نباش ، بعد یه مدت به وضعیت قبل بر میگردیم .

بچه ها حدود 10-15 روزه که من پادرد و پهلو درد دارم ، افتضاااااااااااااااااااااااااااااااح ... انقد که از درد نمیتونم درست بشینم شیر بدم و زودی خسته و عصبی میشم از درد ... خیلی سخته و دارم داغون میشم . امروز زنگ زدم از دکترم پرسیدم گفت که طبیعیه و فعلا مسکن بخورم تا خودش رفع بشه . اگه براتون امکان داره از دکتراتون بپرسید ببینید این موضوع طبیعیه یا نه ! خیلی نگرانم آخه میدونید ، بعد از زایمان من لباسای خیلی کوتاه و خنک میپوشیدم ، آخه خیلی گرمم میشد . مادرشوهرم همش دنبالم راه میوفتاد میگفت سااااااااااااارا لباس بپوش بخدا استخونات سرما میخوره ها ... منم میگفتم نهههههههههه بخدا گرممه چیزی نمیشه ... حالا که اینطوری شدم میترسم عوارض اون قضیه ها باشه ...
CafeMom Tickers
2728
یه چیز دیگه ... من بعضی وقتا افسرده میشم بدددددددددد ... نمیدونید چقد دلم میگیره . همش میشینم فک میکنم زندگیم شده شیر دادن نینی ، شستنش ، خوابوندش و هول هولکی کارای خونه رو انجام دادن... حتی نمیتونم برم آرایشگاه صورتمو بند بندازم ... خیلی افسرده میشم. واقعا هرکار میکنم نمیشه برای خودم وقت بزارم ... بنظورتون تا کی شرایط همینجوره ؟؟!! گریهههههههههه
CafeMom Tickers
مهریان جون به سلامتی عزیییییییییییییزم ایشالله زایمان خوبی داشته باشی

راضیه جون من از همون روزی که اومدم خونه کلی کمپوت سیب و گلابی می خورم خدا رو شکر که به مشکل بر نخوردم .غذات رو اروم بجو و به گفته سارا جون روغن زیتون خیلی خوبه.

سارا جون من دقیقا حال تو رو دارم تازه فکر کنم اوضاع من بدتر از تو هستش اخه شوهرم ماموریته یعنی کلا کارش اینجوریه که نصف ماه و نیست . من خونه مامانمم ولی خیلی سخته هم نبود همسر و هم کنار اومدن با شرایط جدید. نی نی یا که یکم جون بگیرن اوضاع بهتر میشه ،امیدوارم.
سارا جون من سزارینم بی حسی از کمر بود و پهلو درد شدید داشتم دکترم گفت که طبیعیه و بهم شیاف داده بود هر12 ساعت یکی تا اینکه رو براه شدم. خودتو حسابی بپوشون من که از همون روز اول کمربند بستم هم پهلو هامو خوب پوشونده بود و هم اینکه شکممو حسابی جمع کرده.

راستی دکتر به پسر من یه قطره برای زردیش داده و یه مولتی ویتامین .شما به کوچولوهاتون چه داروهایی میدین؟
غذا چی میخورید؟ من که از ترس اینکه پسرم نفخ نگیره چیز درست و حسابی نمی خورم و خیلی ضعیف شدم
کلکسیون مانتو های بهاره و تابستانی

طراحی لباسها به مد مدرن و روز با توجه به فرم ها و طر ح های سنتی و ایرانی می باشد.

قیمت لباس ها در سایز های استاندارد 36 – 38 – 40 – 42- 44 – 46 ( در رنگ های آبی ، زرد ، سبز ، قرمز ، آجری ، سیاه و سفید ) می باشد .(20 هزار تومان برای اندازه های سفارشی و سایز های بزرگتر دریافت می گردد). قابل به ذکر است که جنس پارچه ها همه از نوع مرغوب و اعلا می باشند.

.سفارش از مدل ها ، در اندازه های متناسب با شما پذیرفته می شود . سفارشات از طریق اینترنت و تلفن و smsپذیرفته می شود شما می توانید اندازه های دقیق خود را ارسال کنید حداکثر زمان آماده سازی لباس یک هفته الی 10 روز می باشد. پس از دریافت نصف مبلغ ، لباس را آماده کرده و ارسال می کنیم . (لطفا پس از سفارش دادن به شماره پایین sms ارسال کنید).

>>> بدون هزینه پست و ارسال <<<

عاطفه امین

آدرس ایمیل : shikp0osh2000@gmail.com

شماره تماس : ۰۹۱۱۶۲۲۵۸۶۲

http://shikp0osh.blogfa.com
مانتو نهال
مانتو مدل فانتزی سنتی
مانتو نهال رنگ موجود آجری سایز ۳۶-۳۸ قیمت : 70 هزار تومان

آپلود عکس
مانتو روجا
مانتو مدل سنتی تکه دوزی
مانتو روجا رنگ موجود سبز سایز ۳۶-۳۸ قیمت : ۷۵ هزار تومان

آپلود عکس
مانتو چهره
مانتو مدل کمینو یقه کراواتی
مانتو چهره رنگ موجود سبز سایز ۳۶-۳۸-40 قیمت : ۷۵ هزار تومان

آپلود عکس
مانتو ردا
مانتو مدل دو تکه سنتی
مانتو ردا رنگ موجود قرمز سایز ۳۶-۳۸-40 قیمت : ۷۵ هزار تومان

آپلود عکس
جلیقه رو مانتویی پرگل
جلیقه رو مانتویی مدل حلزونی تکه دوزی قیمت : 45 هزار تومان
آپلود عکس
مانتو مدل سنتی محلی
مانتو باران رنگ موجود آبی سایز ۳۶-۳۸ قیمت : 85 هزار تومان

آپلود عکس

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=424727&PageNumber=1&msg=ok

تخصص ما طرحی نو برای شیک پوشان است
http://shikp0osh.blogfa.com
سلام مامانا، من الان 6 روزه زایمان کردمتقریبا بهتر شده مشکل سینه هام، نی نی ام روز سوم زردیشتامرز بستری رفت و ازش خون گرفتن! الهی بمیرم از روی دستش!! هنوز نمیتونم درست بشینم و باید خوابیده شیر بدم. جای بخیه هام درد میکنه. توی بتادین هم میشینم.
مامانای گلی که تازه زایمان کردین مبارک باشه و انشالله قدم نی نی هاتون پربرکت باشه.
بردیای عزیز خیلی نازه
من هرکاری میکنم عکس نیکی کوچولوم آپلود نمیشه یه سایت معرفی کنید که راحت باشه
وای مامان سارا منم همین مشکل رو دارم قیمت صدف سینه چقدر بود؟
راضیه جون خیلی وحشتناکه ما از تلوزیون خبرای زلزله و میشنویم انشالله دیگه تکرار نشه
مواظب خودت باش
CafeMom Tickers
2738
مامانای سزارینی ,شما هم جای برش سزارینتون ورم داره؟ماله من داره و دو روزه بادش بیشتر شده و درد هم داره,خیلی نگرانم و امروز میخوان برم دکتر
راستی میدونید از کی میتونیم ورزش کنیم؟ من که دیگه تحمل هیکلمو ندارم و اصلن دلم نمیخواد جلوی آینه برم.هیچ کدوم از لباسام هنوز اندازم نشده,فقط یه شلوارم تازگی اندازم شده.اگرچه همه میگن خیلی زوده و باید چن ماه به خودم وقت بدم.
CafeMom Tickers
من به ملورین فقط قطره آ+د میدم.البته از روزی که بدنیا اومده چشماش غی میکنه,همش قطره شستشو ریختم ولی فایده نداره. شماها این مشکل رو ندارین؟
ارمغان جون ایشاله زردی نینی زودتر خوب میشه,ملورین هم دوبار برای زردیش خون داد,ولی خداروشکر دیگه بالا نرفت و خوب شد.
CafeMom Tickers
قبل از زایمان در مورد درمان زردی نوزادان در منزل تحقیق کنید
اجاره دستگاه فتو تراپی در منزل به صورت تضمینی تحت نظر پزشک
دستگاه ما کاملا شرکتی است و دارای مجوز از وزارت بهداشت ایران و استاندارد اتحادیه اروپا می باشد
اجاره شبی 50 هزار تومان ارسال به سراسر تهران به صورت شبانه روزی
02177726077
09125333746
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=318949
26 فروردین نی نی کوچولو من که قرار بود پسر باشه به دنیا اومد و همه مارو سورپرایز کردو دختر شد یه دختر گوگوری که عاشقشم حالا نمیدونم با سیسمونیش چه کنم
همش فکر میکردم زایمان چقد سخته ولی شیرین ترین روز زندگیم بود وای خدا جونم ازت ممنونم راحت به هوش اومدم و نی نی م رو بغل کردم خیلی حس خوبی داشتم فقط کمی گیج جنسیتش بودم البته همه تعجب کرده بودن که سونو چقد اشتباه کرده
راحت بهش شیر دادم سینه هام زخم نشدن فقط نی نی م زردی داره با اینکه این همه بید کاسنی خوردم دکتر گفت به خاطر گروه خونی هست الانم زیر دستگاه میزارمش ایشالله که زود برطرف میشه
امیدوارم همه نی نی هاتون سالم باشن و شما هم شاد
2706