2737
2734
سلام به همه مامانای گل

اقا بردیای نازنینم 21/1/92 ساعت 12:35 ظهر به دنیا اومد وزنشم 3400 بود

نتونستم طبیعی زایمان کنم و سزارین اورژانسی شدم البته درد زایمان نداشتم و کیسه ابم پاره شد و دکتر القای درد هم صلاح ندید و سزارین شدم

بهتری ی ی ی ی ی ی ی ی ی یننن حس دنیا مادر شدنه
CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوشگلا
تبریککککککک مینا گلی خداروشکر دوتاتون سالمین طبیعی و سز مهم نیست مهم اینه که خداروشکر دوتاتون سالم و سلامت هستین

بردیا گل رو ببوس

من با گوشیم یه لیست درست حسابی هم نداریم پنج شنبه برم خونه با کامی بیام ...

Lilypie First Birthday tickers
سلام خوشگلا
تبریککککککک مینا گلی خداروشکر دوتاتون سالمین طبیعی و سز مهم نیست مهم اینه که خداروشکر دوتاتون سالم و سلامت هستین

بردیا گل رو ببوس

من با گوشیم یه لیست درست حسابی هم نداریم پنج شنبه برم خونه با کامی بیام ...

2728
مینا جونم تبریک میگم عزیز دلم,خوشحالم که خودت و نینی سالمین,امیدوارم قدم بردیای گلت مبارک باشه و زیرسایه پدر مادر بزرگ بشه.
گلنار جون نینی من امروز ۳۱ روزش تموم شد,ماشاله ه ه ه
عزیزم من صدف سینه رو از فروشگاه نینی بهار تو خیابون بهار خریدم,ولی معمولا هرجا محصولات avent رو داشته باشه,میتونی پیدا کنی.
راضیه من روزی چن بار لباس عوض میکردم,انقد ماشین لباسشویی روشن کرده بودم خسته شده بودم بخدا,الان خیلی بهتر شده خدروشکر این وسیله خیلی بدرد بخوره واقعا
CafeMom Tickers
2738
امروز روز پانزدهم بود اروین گلی رو بردم مرکز بهداشت

اول 3100بود الان شده 3300
:-)

قدش موقع تولد 46 الان شده 50

خداروشکررررر
:-)

زردی هم نداره خداروشکر ماه اخر کلی خاکشیر خوردم و کاسنی کلا من گرمی نمیخورم نمیدونم تاثیر اونا بود یا گروه خون

روری بیست و پنج قطره ...
الانم خوابه قربونش برم

راستی امروز ظهر اینجا زلزله اومد من بچه به بغل رفتم توی کوچه همراه بقیه بعدشم سرم گیج رفت از حال رفتم البته بچه دست شوشو بود دم در
بعدشم که خوب شدم
خیلی بد بود موزاییکای اتاق صدا میداد و زیر پام میلرزید

خوبی سارا جون

بچه ها یه مشکللللل

گلاب به روتون

من از وقتی زایمان کردم دسشویی بزرگ ندارم یعنی هر دو سه روزی یه بار اذیت هم نمیشم ولی نگرانم دکتر برام منیزیوم هیدروکساید داده ولی یه بار خوردم اسید معده ام بدجور اذیت کرد دیگه نخوردم تاثیر هم نداشتتتت

کسی تجربه ای داره

شایدم طبیعیه
2706