2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مامان محمد آرین
از هر تیکری خوشت اومد روش کلیک کن وارد سایتش که شدی به سلیقه خودت تنظیمات و انجام بده.
چشم رو هم بزاری تموم میشه ! من که باورم نمیشه 3 روز دیگه نی نی میاد بغلم !
فرشته کوچولوی من 28 فروردین زمینی شد.
منم 23 فروردین دخترم به دنیا اومد به روش طبیعی ولی زایمان خیییییییییییییییییییلی سختی داشتم نزدیک به 18 ساغت طول کشید و خیلی سختم بود نیکی خانم من با قد 53 و وزن 3650 ساعت 6 عصر به دنیا اومد
خودم تقریبا خوبم ولی شیر آغوزم چربه و سینه هام متورم شده و دردی بدتر از درد زایمان دارم میکشم کمک کنید اگه اطلاعاتی دارین
CafeMom Tickers
2714
تبریک مامان مهربون
مگه اغوزت ایراد داره؟؟ باید تند تند شیر بدی اگه تو نوک سینت درد داری از همین حالا چربش کن من که مردم از درد دیگه خون داشت میومد ازش دیگه داشتم کم میووردم.کرم شقاق هم استفاده کردمم اما فایده ای نداشت تا اینکه به پیشنهاد مادر شوهرم از روغن حیوانی میزدم روش و بعد پلاستیک میزاشتم رو نوک سینه ، که خدا رو شکر رو به بهبود رفت .مواظب باش عزیزم چون خیلی حال ادمو خراب می کنه.

اینم عکس رادمهر من
http://www.8pic.ir/images/90257673730633544154.jpg
سلااااام,وااااااای مبارک باشه,ارمغان جون,مامان مهربون جون.قدم نورسیده هاتون مبارک باشه,الهی خوش قدم و نامدار باشن.ماشاله رادمهر کوچولو چه نااااازه عزیزمممم
مامان مهربون این مشکل درد سینه تو روزای اول کاملااااا طبیعیه.مخصوصا از دو تا 7 روز بعد زایمان.من خییییلی اذیت شدم.برای نوک سینه موستلا استفاده کردم و با شیر دوش تا جایی که ممکن بود شیرمو میدوشیدم.و اینکه نینی هرچی میخواد بزار شیر بخوره کمی سخته ولی خیلی کمک میکنه.اما در مجموع باید این روزارو تحمل کنی تا بگذره ایشاله.
CafeMom Tickers
بچه ها من تو این مدت از پد سینه b�b� confort استفاده میکردم,اما چون گرون بود و بصرفه نبود,رفتم ایرانیشو خریدم ,اما افتضاح بود.دوباره امروز رفتم مارک Avent خریدم 40 تاش 40 تومن.اصلن بصرفه نیستش اما چاره ای نیست.ولی وقتی میخواستم این پدسینه رو بخرم,یه چیز دیگه هم خریدم همون مارک Avent,بنام صدف سینه...عالیه عالی.میذارمش تو سوتین ,موقعی که شیر از سینه خودبخود میاد,یا موقع شیر دادن برای اون یکی سینه که خودش رگ میکنه و شیر میاد,این وسیله شیر رو داخل خودش جمع میکنه,اصلن هم لباس خیس نمیشه.من واقعا با این موضوع مشکل داشتم,روزی ده بار لباس عوض میکردم اما الان راحت شدم,تازه اگر بموقع شیر داخلش رو خالی کنیم میشه داخل شیشه ریخت و جمعش کرد . ایشاله یه خورده شیرتون زیاد بشه,حتما به همچین چیزی نیاز پیدا میکنید.
CafeMom Tickers
مامان مهربون خیلی مبارکت باشه.

من که هنوز نزاییدم. بچه ها خیلی خوبه می‌آید تجربه‌هاتون رو می‌گید. خیل ممنون. مامان سارا اینی که گفتی رو از کجا تهیه کردی؟ همین صدف سینه. شما چند روزه زایمان کردی؟
وای خداروشکر تبریک ارمغان گلی و مامی مهربونننن

خداروشکر که خوبی زود بیا عکس عروسکمو بذار

وای ارمغان جون ماشاالله چه پسر نازی داری قربونش ببوسش
گلنار جون بهتری
تاریخت چندمه

ارنیکا جون کجایی

ممنون مانان سارا جون که تجربیاتت رو نوشتی منم هی لباسم خیش میشه

من فقط همین صفحه رو خوندم
Lilypie First Birthday tickers
2706