2410
2553
سلام به همگی
خوشحالم که حال همتون خوبه
امیدوارم دوستای گلم که هنوز زایمان نکردن ، به موقع و براحتی زایمان کنن
مراقب خودتون باشید بچه ها ...
مینا جون عزیز دلم کاشکی به دکترت بگی که خونریزی داری ... ایشاله که همه چی خوب پیش بره

من و ملورین فسقلی هم خوبیم شکر خدا ... ملورین بخاطر اینکه تمام مدت بریچ بوده ، یکمی در رفتگی لگن داره ، از دیروز بجای یه پوشک ، سه تا براش میبندم ، یعنی یه دونه از این پوشکای کامل ، بعد روی اون 2 تا از از اون پوشک قدیمیا که بزرگ هستن ، از اونا میبندم که پاهاش حسابی باز بشه تا لگنش جا بیوفته ... بچم از دیروز خیلی بی قراری میکنه و بخاطر این هم پوشک خیلی کلافس ... بچه ها دعا کنید زودتر مشکلش حل بشه تا بیشتر از این دختر کوچولوم اذیت نشه .

راستی عکسای ملورینو گذاشتم تو وبلاگش ، اگه دوس داشتین بیاید ببینید ... میبوسمتون
http://mamansara.niniweblog.com
CafeMom Tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من اومدم خخخ
خوبین دوست جونا
من خیلی دوس دارم مثل سابق بیام ولی ترجیح میدم صبر کنم تا بخیه هام کامل خوب بشه و روی صندلی نشینم و بیشتر استراحت کنم
بیشتر اوقات با گوشی میام میخونمتون و از حالتون باخبرم
من و پسملی هم خوبیم امروز بردمش دکتر اطفال یکم دلدرد داره که براش کولیک پد داد و چند تا جوش قرمز هم زده که پماد زینک براش نوشت
الانم خوابه
منم دارم تلاش میکنم بخوابم ولی نمیتونم صبح و ظهر کلی خوابیدم
دوستتون دارم زود زود میام
امیدوارم همتون زایمان راحتی داشته باشین و از اردیبهشت بتونیم دوباره مثل قبل بیایم تاپیک

بویسسس
Lilypie First Birthday tickers
2456
سلام مامانا، راضیه جون و سارا جون خوشحالم که حالتون خوبه همینکه میاین اینجا برای ما دلگرمیه، سارا جون نگران نباش ایشالله زود خوب میشه ناناز خاله
مواظب گل پسر و گل دخترمون باشین خییییییییییییییییییلی
من امروز صبح ترشحات خیییییییییییلی چسبناک و غلیظ داشتم آیا اینا ربطی به رسیدن زمان زایمان داره؟راضیه جون اگه اومدی جواب بده
CafeMom Tickers
سلام دوست جونا مامی مهربون اگر ترشحت مثل خلط هست موکوس دهانه رحمه یه ماده چسبناک منم دو سه روز قبل زایمان همچین چیزی دفع کردن توی علایم زایمان سرچ بزن ببین همینه یا نه
سلام دوست جونا مامی مهربون اگر ترشحت مثل خلط هست موکوس دهانه رحمه یه ماده چسبناک منم دو سه روز قبل زایمان همچین چیزی دفع کردن توی علایم زایمان سرچ بزن ببین همینه یا نه
2714
سلام مامانا.
نی نیه من که حسابی جا خوش کرده.همه فامیل تا حالا خواب دیدن که من زاییدم.صبحها کلی تلفن دارم
مامان سارا جون ملورین جونم خیلی نانازیه.خدا حفظش کنه و ایشالا مشکلشم زود خوب میشه.صدقه یادت نره.
راضیه جون مواظب دامادمون باش و زود به زود بیا سر بزن.
مامان مهربون جون منم آخرای اسفند دو بار ترشحات غلیظ داشتم و روز دوم عید که معاینه شدم گفت 20 درصد بازه.حالا نمیدونم به هم مربوطه یا نه.منم دیشب دوبار درد کوچولو زیر دلم داشتم درحد دو سه ثانیه گرفت و ول کرد.ولی دیگه خبری نیست.
راستی زایمان با القای درد خیلی سخته؟
2706