2733
2734
راضیه جون ایشاله که زایمان راحتی داشته باشی عزیزم,خیلی برات دعا میکنیم.راستی دوش گرفتن تا قبل از رفتن به بیمارستانو فراموش نکن.خیلی تسکین دهنده و کمک کنندس.

مرسی آرنیکا جونم
امیدوارم تو هم به موقع و کاملا طبیعی زایمان کنی.
CafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانا، ممنونم مامان سارا جونم. از طرف من یه ماچ آبدار از ملورین بگیر، خوش به حالت از استرس زایمان خلاص شدی.
راضیه جون هستی؟ خبری نشده هنوز؟ درددات چطوریه؟ منم شنیدم پبشرفت تا 4 سانت ممکنه تا 8 ساعت هم طول بکشه ولی بعدش زودتر طول میکشه. قر هم بده و راه برو تا زودتر بشه. خیلی دردناکه؟!!
آرنیکا جون منم هنوز هیچ خبری نیست همش میترسم آخرش یا سزارین شم یا القای درد باشه
CafeMom Tickers
2731
سلام دوست جونا خوبییییییییییین؟
راضیه جون ایشالله که همه چیز خوب پیش بره برات
مامان سارا ملورینمون خیلی نازه وقتی دیدمش قند تو دلم اب شد بیا ازش عکس بزار تند تند
مامان مهربون ایشالله برای شما هم همه چیز خوب پیش بره و زایمان خوبی داشته باشی
من امروز رفتم بیمارستان برای صدای قلب نی نی همه چی خوب بود ایشالله اگه نی نی عجله نکنه 14 میرم برای سزارین
سلام دوستان گلم
من نتونستم طاقت بیارم رفتم بیمارستان اما هنوز وقتش نیست دوباره اومدم خونه دردها هم ساکت شدن هیچ دردی ندارم

راضیه جان انشالله راحت زایمان کنی عزیزم

خیلی استرس دارم شما هم اینجوری هستین ؟؟؟ کل دیشب دو ساعت نخوابیدم نمیدونم چرا اینطوری شدم خدایی نکرده افسردگی نباشه؟
CafeMom Tickers
2738
نگران نباش میناجون همه ما همینتوریم. به هر حال 9 ماه انتظار این موقع روکشیدیم. ما هم همینطور هستیم. منکه همش خواب میبینم بیمارستانم.
به سلامتی ارمغان جون شما هم دیگه مشخص شد تاریخ زایمانت. ایشالله به سلامتی نی نی رو بیاری
CafeMom Tickers
سلام مامانا کجایین؟
نی نی هاتون اومدن؟ انشالله هر جا هستین سلامت باشین بیاین از حالتون خبر بدین من نگرانم
مامان مهربون جون خوبی عزیزم؟
منم همینطوریم همش کابوس میبینم کی بشه نینیمون بیاد تو بغلمون همه ی این استرسها تموم بشه
CafeMom Tickers
سلام دوست جونا خوبیییین؟ممنون مامان مهربون ایشالله هممون زایمان خوبی داشته باشیم .
خیلی سنگین شدم دست و پام به شدت باد کرده کلافه ام این چند روزم خدا کنه زودی بگذره.
چهار شنبه وقت زایمان دارم هر شب دارم خواب پسری و مبینم.نگرانم احساس میکنم اصلا امادگی ندارم .دوست جونا دعام کنید پسملم صحیح و سلامت باشه
سلام دوستای عزیزم
برای همتون ارزوی سلامتی و زایمان راحت دارم
ارنیکا جان منم میرم پیاده روی اما هیییچ خبری نیست
ارمغان جان منم پاهام خیای ورم کرده واصلا نمیتونم کفش بپوشم و خیلی هو سنگین شدم دوست دارم همین الان زایمان کنم اما خبری از درد نیست
ممنون مامان مهربون منم برای همه مامانا دعا میکنم

من یه دردهایی تو کشاله رون و باسنم دارم فکر کنم اومدنه نینیم نزدیکه
CafeMom Tickers
2706