2733
2739
وای سلام به همه:)

تبریک تبریک به مامان سارا! ایشالا قدم ملورین جونم مبارک باشه پس تحویل سال رو باهاتونه عزیزم سر سفره:)

دوستان خوب و تازه ایشالا سال خوبی داشته باشید همگی خوش و خرم در کنار عزیزانتون.

در مورد بیرون رفتن هم واقعا ریسکه اونم امشب! من یه سر 5 دقیقه رفتم به غلط کردن افتادم اما آخه من خیلی ددری ام از تو خونه موندن خسه شدم.

مامان سارا منم دختر اولیم برای شیر دادن تا 6، 7 روز همینطوری بود اما یاد گرفت و تازه بهترین پماد خود شیرته مخصوصا اولش که چربه نوک سینه رو ماساژ بده و صبر داشته باش حل میشه

فعلا بای :*

عید همه مبارک دعا فراموش نشه دوستان :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام به همه مامانهای فروردین 92 ... عیدتون مبارک .. منم یه مامان فروردینیم .. سال 90 دخترم روز 8 فروردین دنیا اومد ... این روزهای اخر خیلی حس خوب و در عین حال پر اضطرابیه ...
قدر این روزهای اخر .. این تکون خوردنها .. لگد زدنهاشون رو بدونین .. همینکه در می یان ادم دلش تنگ میشه .. برای اون گوله شدنها .. ضربه ها ...

امیدوارم به سلامتی زایمان کنین و سر زایمانتون برای همه اونهایی که منتظرن دعا کنین ... ماه فروردین خیلی ماه خوبیه .. همه جا پر از شکوفه و بوی گله .. تولد شکوفه های بهاریتون پیشاپیش مبارک
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
راستی حتما حتما دستتون رو با روغن زیتون چرب کنین و سر سینه هاتو ن رو بکشین و بمالین .. چون وقتی بچه دنیا می یاد با مک هاش سر سینه هاتون زخم میشه ... این کار رو بکنین که سر سینه اتون در بیاد و سفت بشه
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
2738
سلام سفید برفی جون ممنون که تجربیاتت رو در اختیارمون گذاشتی عزیزم
سلوم نفیس جون چطوری
من هستم گاهی میام سر میزنم ولی مامنا همه فعلا در حال اماده شدن برای زایمان هستن

منم همش بی خوابی دارم الان میخواستم بخوابم ولی خوابم نمیبره

سلامممم مامانای گل غایب
من چند روزه کمردرد پری میگیرم همچنان منتظرم فردا اگر مطب ماما باز باشه میرم صدای قلبشو گوش.کنم و ببینم اوضاع چطوره خعلی دلم میخواد زود زود نی نیمو ببینم و بیاد بغلم

مامانای سارای گل که مشغول بچه داری شده عسیسم ملورینو ببوس
Lilypie First Birthday tickers
سلام راضیه جون
و سلام به بقیه :)
میگم این درد های کاذب منو هم بیخواب کرده هم مشتاق! البته دوست دارم سورپرایز نشم و همون 7 ام زایمان کنم. بجه ها من هنوز نمی دونم بیهوشی کامل رو انتخاب کنم یا بیحسی اسپاینال . با توجه به اینکه هم ترسو ام از دیدن منظره خون و واکسن و آمپول وحشت می کنم و فشارم میوفته و غش... خانواده ام میگن کامل رو اما ریسک اون 16 برابر اسپایناله. از طرفی میگن اسپاینال واسه آدم های کم فشار خوب نیست. نظرتون چیه؟ بار اول بیهوشیم کامل بود راضی بودم.
سلام.سال نو همه مبارک.
ایشالا که همگی با شوشو و نی نیهاتون سال خوب و پر از شادی داشته باشید.
سارا جون اگه تونستی بیا از شروع دردات بگو.راجع به زخم سینه هاتم بهترین راه شیر خوته.بعد از اینکه دخملی شیر خورد یکمشو بزن نوک سینه هات و بزار خشک بشه.با آب و صابون نشور.سینتو از دهن نی نی نکش.یکی از دلایلشم که اشتباه شیر دادنه.سعی کن هکونطوریکه بهت تو کلاسا یاد دادن شیر بدی.راستی عکس ملورین جونم هم رو بزلر ببینیمش.قربونش بره خاله.
راضیه جون خیلی مواظب خودت باش عزیزم تو چقدر درد کشیدی تو حاملگیت.
من که فکر نکنم حالا حالاها خبری باشه ولی خوب هرکی منو میبینه یه تاریخی میده
سلام دوست جونا عیدتووووووووووووون مبارک
فکر کنم پسملمون عجله داره واسه اومدن.دیروز دردای منظم داشتم خلاصه رفتم بیمارستان بعد از معاینه گفتن دهانه رحم یکم باز شده باید استراحت کنم و اگه دردام به دو بار در ده دقیقه همراه با انقباض رسید خودمو برسونم بیمارستان .احتمالا زودتر از موعد بیاد پسملمون
2706