2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قبل از بارداری خوردن سیب،به ،گلابی (پدر بیشتر )،انار ،نیم ساعت قبل از صبحانه و به صورت ناشتا، در زیبایی موثر است
همچننین معجون شیر ،گردو و خرما تاثیر زیادی بر زیبایی دارد
مغز بادام و مغز تخمه خربزه قوای جنسی مرد را تقویت و بر زیبایی فرزند موثر است )

سیب سرخ (سوره یوسف به سیب خوانده شود به خصوص در ماه 8 )
گلابی (صبح ناشتا )
انار(بعضی ها گفتن انار بچه رو تیره می کنه !!!)
رب انار
(دادن چند قطره آب انار شیرین سبب خوش صدا شدن نوزاد می شود )
به
هلو
خربزه
پیازچه
انگور
سبزیجات
آناناس (صدای بچه را قشنگ می کنه )
پرتقال (قد بچه را بلند می کنه )
روغن زیتون (روزی یک قاشق )(پوست بچه را روشن می کند)
خرما (برای آرام و صبور بودن )
رازیانه و بادیان (برای داشتن نوزادی با چشمان زیبا )
عرق کاسنی (در صورت در دسترس نبودن گرفتن ریشه ی کاسنی و کوبیدنش و خوردنش با عسل)
انواع مربا به خصوص مربای شقاقل (در استخوان بندی جنین موثر است )
شنبلیله خام یا پخته (جنین را گیسو بلند و پر مو می کند )
. غیر از روغن زیتون ، روغن ماهی ، کره ، روغنهای نباتی ، خیار ، کاهو ، کاسنی ، هویج زرشک ، عناب و نعنای دم کرده برای خوش آب و رنگ شدن نوزاد فوق العاده موثر است
رنگ مو 1)برای آن که نوزاد موی مشکی داشته باشد : برای مشکی شدن موی سر نوزاد ویتامین د لازم است . بنابراین استفاده از حرارت آفتاب در حد متعادل و خوراکی های که ویتامین های آن را دارند می تواند در مشکی شدن موی اثر بگذارد و نیز استفاده از غذاهایی که دارای مواد گوگردی هستند . خوشبختانه گوگرد در اغلب غذاها مخصوصا پیاز ، سفیده تخم مرغ ، کلم ، خیار ، ترب به مقدار کافی موجود است ، افراط در خوردن شنبلیله نیز مو را مشکی می کند . 1) برای خرمایی شدن موی نوزاد : وقتی مادر ویتامین به قدر زیاد داشته باشد و از ویتامین آ به مقدار زیاد استفاده کند موی نوزادش خرمایی می شود . خوردن روغن ماهی هنگام حاملگی به این موضوع کمک می کند . 3)برای این که نوزاد سرخ مو شود : وقتی آفتاب به سر و بدن مادر نرسد و مصرف ویتامین ها علی الخصوص ویتامین د کم باشد موی نوزاد سرخ خواهد شد پوست این اطفال چربی کمتری دارد . 2) بور شدن موی سر نوزاد : وقتی به علل زیر ویتامین د به جنین نرسد موی او بور می شود - مادر زیاد استحمام نماید - مادر به قدر کافی از نور آفتاب استفاده نکند
خوردن خربزه درهنگام بارداری باعث زیبایی جنین خواهد شد.
به زنان باردار شیر بنوشانید زیرا شیر در مشاعر کودک تاثیر نیکویی خواهد داشت
CafeMom Tickers
2720
مادر من سر هر دو فرزندش به سیب سرخ سوره یوسف خوانده، میگن چون چال لپ دوست داشته با دو انگلشتش روی سیب رو فشار داده و سر نماز خورده، حالا از شانس یا به علت تاثیر این کار من دو تا چال لپ روی دو تا لپام دارم
زندگی زیباست
2714
2706