2410
2553
آرام جون به اقدام تو اولین دفعه و دومین دفعه نیست
خود من اصلا واسه بارداری اقدام نکردم یه دفعه دیدم پریود نشدم گفت شاید بخاطر قرصای ضد بارداری باشه آخه من واسه جلوگیری قرص می خوردم اما این ماه نخورده بودم
رفتم آزمایش دادم دیدم بله......
CafeMom Tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ببین سیستم بدن اشخاص متفاوته یه مرد شاید قوی باشه یکی ضعیف تر و همین طور زن مثلا خواهر من بعد از 5 سال جلوگیری بار اول باردار شد می تونی از الان خودت و همسرت برید آزمایش بدین رویان با هزینه کم اینکارو انجام میده که اگر خدای نکرده مشکلی هست بعدها افسوس نخورید و نگید کاش زمان رو از دست نمی دادیم
Lilypie Maternity tickers
من بعد از 5 سال اقدام کردم... نه ربطی نداره... چون تا وقتی جلوگیری میکنی و نمیخوای متوجه مشکل نمیشی بعد از چند سال که خواستی نشد میبینی مشکل داری بعد همه میگن جلوگیری کردی اینطوری شده! در صورتی که مشکل از اول بوده! من دوستم بعد از 10 سال اقدام کرد ماه اول هم باردار شد.... پزشک ها هم میگن نازایی ربطی به پیشگیری نداره.. فقط اونایی که با قرص پیشگیری میکنن چند ماه ممکنه طول بکشه تا اثر قرص بره... اونم نه واسه همه!
CafeMom Tickers
2714
سلام به همگی
در زمان حاملگی و در 3یا 4 ماهگی به سیب قرمز سوره یوسف بخوانید و فوت کنید بخورید تا فرزندی نیکو و زیبا نصیبتان شود.

کاسنی بخورید تا خون شما زیادتر گردد فرزند زیبایی از شما بوجود آید.
الف ) خوردن گلابی توسط پدر ، سبب زیبایی فرزند می شود .
ب) به زنان باردار گلابی بدهید که فرزندان را نیکو و زیبا می کند .
پ) به زنان باردار گلابی بدهید که اخلاق فرزندانتان را نیکو می کند .
ت) خوردن گلابی مایه قوت قلب ، پاکی معده ، صفای دل ، دلیری و زیبایی بچه می شود .
ث) گلابی قلب را جلا می دهد و دردهای درون را به اذن حق شفا می بخشد.
در کتاب کافی از امام صادق (ع) نقل شده : ایشان در حالی که به کودکی زیبا می نگریست فرمود : باید پدر این پسر بچه ، گلابی خورده باشد
همچنین روایت شده است که پیامبر (ع) گلابی اش را تکه کرد و به جعفر بن ابی طلالب داد و به او فرمود : بخور ! همانا گلابی رنگ را جلا می دهد و فرزند را نیکو می گرداند .
خوردن کاسنی باعث زیبایی فرزند و ازدیاد در پسر آوردن می شود

همچنین مرد میتواند در نیمه هر ماه عربی که ماه بدر است بر شکم همسر حامله اش سوره یوسف را بخواند تا ان شاءا.. فرزندش مانند بدر شود!!!!!!!!

خوردن کندر توسط زن باردار باعث زیادی عقل بچه ، باهوش ، پاکدل ، دانا و شجاع شدن پسر و خوشخو و نیکو شدن دختر می شود . در حدیثی آمده است : به زنان حامله کندر بخورانید ، بدرستی که طفل در شکم مادر کندر غذای او می شود ، دلش محکم و تحملش زیاد می شود.

برای داشتن فرزند باهوش و سالم زمانی نزدیکی کنید که هر دو و مخصوصا مرد شهوت زیادی داشته باشد. برای افزایش شهوت میتوانید گرمیجات مثل زعفران،عسل،ادویه جات،پیاز و... مصرف کنید.
خوردن گردو و بادام به هوش کودک کمک می کند
کلم بروکلی و برگه زرد آلو در زیبایی تاثیر دارد.
برای صاحب فرزند با ایمان شدن :
1- اول اینکه احادیث و روایات مربوط به آن را حتما بخوانید و براساس آنها عمل کنید مثلا زمانی که فرمودند!
با وضو باشید و نوزاد را شیر دهید!
موقع تولد اذان دادن در گوش

سلام به همگی
در زمان حاملگی و در 3یا 4 ماهگی به سیب قرمز سوره یوسف بخوانید و فوت کنید بخورید تا فرزندی نیکو و زیبا نصیبتان شود.

کاسنی بخورید تا خون شما زیادتر گردد فرزند زیبایی از شما بوجود آید.
الف ) خوردن گلابی توسط پدر ، سبب زیبایی فرزند می شود .
ب) به زنان باردار گلابی بدهید که فرزندان را نیکو و زیبا می کند .
پ) به زنان باردار گلابی بدهید که اخلاق فرزندانتان را نیکو می کند .
ت) خوردن گلابی مایه قوت قلب ، پاکی معده ، صفای دل ، دلیری و زیبایی بچه می شود .
ث) گلابی قلب را جلا می دهد و دردهای درون را به اذن حق شفا می بخشد.
در کتاب کافی از امام صادق (ع) نقل شده : ایشان در حالی که به کودکی زیبا می نگریست فرمود : باید پدر این پسر بچه ، گلابی خورده باشد
همچنین روایت شده است که پیامبر (ع) گلابی اش را تکه کرد و به جعفر بن ابی طلالب داد و به او فرمود : بخور ! همانا گلابی رنگ را جلا می دهد و فرزند را نیکو می گرداند .
خوردن کاسنی باعث زیبایی فرزند و ازدیاد در پسر آوردن می شود

همچنین مرد میتواند در نیمه هر ماه عربی که ماه بدر است بر شکم همسر حامله اش سوره یوسف را بخواند تا ان شاءا.. فرزندش مانند بدر شود!!!!!!!!

خوردن کندر توسط زن باردار باعث زیادی عقل بچه ، باهوش ، پاکدل ، دانا و شجاع شدن پسر و خوشخو و نیکو شدن دختر می شود . در حدیثی آمده است : به زنان حامله کندر بخورانید ، بدرستی که طفل در شکم مادر کندر غذای او می شود ، دلش محکم و تحملش زیاد می شود.

برای داشتن فرزند باهوش و سالم زمانی نزدیکی کنید که هر دو و مخصوصا مرد شهوت زیادی داشته باشد. برای افزایش شهوت میتوانید گرمیجات مثل زعفران،عسل،ادویه جات،پیاز و... مصرف کنید.
خوردن گردو و بادام به هوش کودک کمک می کند
کلم بروکلی و برگه زرد آلو در زیبایی تاثیر دارد.
برای صاحب فرزند با ایمان شدن :
1- اول اینکه احادیث و روایات مربوط به آن را حتما بخوانید و براساس آنها عمل کنید مثلا زمانی که فرمودند!
با وضو باشید و نوزاد را شیر دهید!
موقع تولد اذان دادن در گوش

2706