2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره عزیزم مثلا تو عروسیشون یه کاری میکنن عروسی خراب شه لباس عروسو ٢شماره بزرگتر سفارش میده هی میره به توپراک میگه هرکی با چینار عروسی کنه میمیره
نشود فاش کسی انچه میان منو توست.....
2728
و بعد چنار میگرده و یشیم رو از دریا پیدا میکنه و میبرتش بیمارستان و اقبال هم موضوع رو به زمرد میگه و در همین حین بچه ی توپراک به دنیا میاد و پسر هم هست و راننده ماشین که احمد نام داشته عاشق توپراک میشه و قول و قرار ازدواج با هم میزارن
کاش هیچوقت تو زندگی هیچکس هیچ کاشکی نباشه...
مرسی بنیه ی علمی بالای چناررررررررررررررررررررررررررررررررررر

نمیدونم این ترک ها چی میخورن همچین اسی های فعالی دارن

اسی شوهرهای ما که لامصبها به زور معجون و پسته و غذای آنچنانی و تقویت یه تکونی هم به خودشون نمیدن تنه لشها
خدایا شکرررررررررر
اوف چه خر تو خریه این سریالهای ترکی.خجالت میکشم از خودم اینا رو نگاه میکردم و گاهی نگاه میکنم.اون از اون سلطان که مشکل بزرگ سلطنتش اینه که کیو ببره تو اتاقش شب. ......
اون از اون سمر که. ....
این هم این.یادم میاد به فیلم هندیا که هر کس نگاه میکرد رو مسخره میکردم.
اه اه اه
CafeMom Tickers
اوف چه خر تو خریه این سریالهای ترکی.خجالت میکشم از خودم اینا رو نگاه میکردم و گاهی نگاه میکنم.اون از اون سلطان که مشکل بزرگ سلطنتش اینه که کیو ببره تو اتاقش شب. ......
اون از اون سمر که. ....
این هم این.یادم میاد به فیلم هندیا که هر کس نگاه میکرد رو مسخره میکردم.
اه اه اه
CafeMom Tickers
نانایی مگه یشیم نمیمیره؟؟
این چنارم مرض داره انگار بزار بره دریا یه حالیم با کوسه ها بکنه
پیشاپیش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان واطمینان توست که میبخشد.
نانایی مگه یشیم نمیمیره؟؟
این چنارم مرض داره انگار بزار بره دریا یه حالیم با کوسه ها بکنه
پیشاپیش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان واطمینان توست که میبخشد.
شنل قرمزی شما یک سر حتما ترکیه برو. تازه مگه محندو یادت نیست
انـصاف نـیـست

که دنـیا آنـقدر کـوچک بـاشد

کــه آدم هـای تـکـراری را روزی صـد بـار بـبیـنـی

و آنـقـدر بـزرگ باشد

کــه نتوانی آن کسی راکه دلت مـیـخواهد

حتی یک بار بـبیـنی...!!
2706