2737
2734
سلام.بچه ها پسرم خیلی پیشرفت خوبی داشت از شبه دوشنبه شروع کردم از پوشک میگیرمش.شبا خشکه خشکه.یه قطره هم جیش نمیکنه.روز اولو دوم همش جیش و پی پی میکرد تو شورتش.منم هی شورتشو نشونش میدادمو میگفتم وای وای آخ آخ شورتت کثیف شد ببین.اونم میگفت وای.بعد یه دو بار گفت مامان جیش تا برسونمش دستشویی از دستش در رفته بود و خیس شده بود شورتش.دیروز که روز سوم بود عالییییییییییی بود.اصلا جیش نکرد تو شورتش و خودشو خیس نمیکرد.من میبردمش دستشویی و اونجا جیش میکرد.ولی پی پی میکنه تو شورتش.خیلی میترسه از پی پی.هر کاری میکنم نمیکنه.میترسم یبوست بشه.چیکار کنم؟؟؟تورو خدا کمکم کنید.راستی جیش هم نمیگه فقط کنترلش میکنه تا من ببرم بالاخره جیش هم میگه نه؟؟؟
   می بخور منبر بسوزان مردم آزاری نکن....
سلام
من با شورتهای آموزشی پسرمو دو سال پیش از پوشک گرفتم یک هفته طول کشید جایزه های کوچک خریدم و تو دستشویی گذاشتم بعدش بهش میگفتم بدو بریم دستشویی فرشته مهربون جایزه آورده و اونم همکاری میکرد تو یک روز و نصفی 45 بار رفته بود دستشویی از ذوقش ,یکسری برچسبم خریده بودم که به ازای هر بار دستشویی رفتن یدونه میزد به دیوار دستشویی بعد از یک هفته کاملا کنترل داشت و حتی یکبارم خونمو نجس نکرد تو این یک هفته هم بجز شبا فقط شورت پاش بود اما شب ادراری داشت برای همین هر شب ساعت 3 میبردمش دستشویی و اونم خشک میخوابید بعد از یکماه شبا هم پوشکش نمیکردم
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی بی مریم این دخمل وروجکت فهمیده ک تو خونه ریلکس تر هستی به خاطر همین باهات کمتر راه میاد
برعکس دخترت امین بیرون همکاری نمیکنه دیروز با دوستای نی نی سایتی رفتیم پارک امینو هر کاری کردم ن تو دستشویی جیش کرد ن سرپا گرفتم کاری کرد ولی شورتشو هم خیس نکرداا اومدیم خونه بردمش دستشویی کارشو کرد ولی همچنان دست وا شکسته جیشو میگه اگه نبرمش خودشو کنترل میکنه تاببرمش ولی پی پی رو همچنان میترسه تو دستشویی بکنه
من عکس لگن امینو میذارم اگه براتون مقدوره عکس لگن بچه هاتون بذلرید ببینم چطوریه شاید امین با تغییر شکل لگنش پی پی رو کنار بیاد
امروزم بردیمش پارک شورت پاش کردم ولی وقتی رسیدیدم خونه خشک بود خوابید بعد از اینکه بیدار شد بردمش کارشو کرد حدود پنج ساعت خشک بود به نظرم کاملا امادگی داره و یه کم دیگه حوصله میخواد
البته بازم ممکنه بعضی وقتا از دستش در بره
2728
2738
فرشته جون من احساس میکنم شاید چون این لگن پایینش خالیه یکم سسته وبچه احساس امنیت نمیکنه..این عکس لگن دخترمه
آپلود عکس کوچولوهای فارسی
آپلود عکس کوچولوهای فارسی

بنظرم خودشو ببر لگنا رو ببینه وخودش انتخاب کنه اونی که براش جالبه
فانوس جان بنظر منم اشتباه میکنی بچه رو دوهوا میکنی...تکلیفتو روشن کن اگه میخوای واقعا از پوشک بگیریش با شوهرت یکی شید و شروع کنید...منم با فرشته موافقم
ای سرزمین! کدام فرزندها،در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند با چشمان باور خود خواهند دید؟
سلام
من خیلی از این تاپیک برای پسرم استفاده کردم. در مورد شب راهنمایی میخوام . شماها برای شب چه میکنید؟ پوشک میکنید؟
پسرمن شبها اگر در خوردن آب زیاده روی نکرده باشه جیش نمیکنه اما آن شبهایی که آب بخوره نمیتونم بیدارش کنم واسه جیش نمیدونم باید چیکارکنم.
2706