2703
2553
بی بی مریم جون مثلا الان ک ساعت نزدیک هفت صبحه منم میخوام برم کلاس و مامنم میاد پیشش هنوز خشکه بعضی وقتا هم تا بیدار میشه هنوز خشکه فوری میبرمش دستشویی
فعلا خدا رو شکر خوب داره پیش میره منفی باف نیستما ولی چشمم آب نمیخوره
به نظرم فقط سر حساسیت زیاد ما دارن اینجوری وروجک بازی در میارن
بی بی مریم دخملت چند وقتشه؟ میخوای یه دو سه ماه بهش فرصت بده دوباره شروع کن هر چتد میدوونم دوباره این همه راهو رفتن خیلی اعصاب میخواد و نمیشه رفت
سلام منم پوشک گیرون و شروع کردم دخترم 2 سالشه ...............
تا امروز پوشکش می کردم و تن تن می بردمش جیش می کرد تو توالت ........
بعد خودش میومد دراز می کشید که منو پوشک کن .........امروز گفتم پوشک نمی کنم بزرگ شدی شورت آموزشی بهش پوشوندم....
شبام تا 9 صبح که می خوابه پوشکش خشکه...............روزام معمولا پوشکش خشکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرشته جون دقیقا همینطوره هر چقدر ما حساسیتمون بیشتر میشه اینا بیشتر اذیت میکنن...هرکاری هم بکنی میفهمن وروجک ها....دختر من دو سال و یک ماهشه..میدونم که همهی علائم رو داره برای آموزش،خوبم داش پیش میرفتا...نمیدونم والا....اصلا دلم نمیخواد این ماجرا رو متوقف کنم.دوس دارم زودتر شرش از سرم کنده بشه

کجال جان خوش اومدی...درک میکنم که چقدر الان باید خسته باشی از مشکلات بچه داری...ولی برای شما هم حتما یه راههایی هست که راحت بشی ازین ماجرا.....شما که دوتا بچه داری و دردسرت بیشتره بهتره بنظر من فعلا شورت پاش نکنی و با پوشک شروع کنی که اعصابت بهم نریزه سرش داد بزنی و همه چیزو خراب کنی...یکی از دوستام پیشنهاد خوبی داشت: میگفت مارک پوشکی که همیشه پای بچه میکردیدو بذارید کنار و یه مدل پوشک جدید که براش تداعی کننده ی پوشک معمولی خودش رو نکنه تهیه کنید که البته کش داشته باشه بغلش(مثلا مولفیکس کش داره)....بعدم چسباشو هی باز و بسته نکنید و مثل شورت پاش کنید و در بیارید و یجوری برخورد کنید که انگار واقعا شورته و اگه حتی یبارم خیس کرد عوض کنید و بگید که نباید تو شورتت جیش کنی...اینطوری خونتم اصلا نجس نمیشه...بعد که خوب خوب یاد گرفت شورت پاش کنید
بعدم من 4 تا شورت آموزشی خریدم همش خیسن باید چند تا داشته باشی بندازی توآفتاب زود خشک شن...
بنظر من بهترین چیزی که جواب میده خوش اخلاقی و صبر و حوصله ی زیاد و تشویق و در آغوش گرفتن بعد از موفقیت های کوچیک بجه است...که احساس توانمندی بهش دست بده و موفق بشیم انشالا

ای سرزمین! کدام فرزندها،در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند با چشمان باور خود خواهند دید؟
فانوس جان خوش بحالت تو که نصف بیشتر راهو دخترت رفته...انشالا زود زود موفق بشی

راستی یجا میخوندم که نباید شورت پوشیدن بجای پوشک رو به بزرگ شدن بچه ربط بدید تو حرفاتون...مثلا این غلطه: "چون دیگه بزرگ شدی پوشک نمیپوشی و شورت میپوشی"..ینی نباید فک کنه که چون بزرگ شده شورت میپوشه...چون این باعث میشه اگه بخواهید برای شب یا بیرون پوشکش کنید دچار دوگانگی میشه و فکر میکنه داره تنبیه میشه که مثل بچه کوچولو ها پوشک میبنده....نوشته بود باید بگید" چون یاد گرفتی که روی لگن(یا توی دسشویی) جیش و پی پی بکنی دیگه پوشک نمیبندیم"
ینی اینو به توانایی جدیدش ربط بدید که اگه یروز مجبور شدید باز پوشکش کنید مقاومت نکنه

ای سرزمین! کدام فرزندها،در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند با چشمان باور خود خواهند دید؟
2720
بچه ها من فکر کنم دارم به مشکل میخورم دخترم دیروز رو پِ پِ نکرد ..امروز بهش آلو دادم .. میاد میگه که داره ومیشینه ولی میگه میسوزهوبلند میشه نمیکنه...

درروز 1یا دوبار شلوارشو خیس میکنه البته در حالی که ناراحته ومیخواد خودشو برسونه لگنش ...این زیاده یا طبیعیه؟

فانوس جان خوش بحالت تو که نصف بیشتر راهو دخترت رفته...انشالا زود زود موفق بشی

راستی یجا میخوندم که نباید شورت پوشیدن بجای پوشک رو به بزرگ شدن بچه ربط بدید تو حرفاتون...مثلا این غلطه: "چون دیگه بزرگ شدی پوشک نمیپوشی و شورت میپوشی"..ینی نباید فک کنه که چون بزرگ شده شورت میپوشه...چون این باعث میشه اگه بخواهید برای شب یا بیرون پوشکش کنید دچار دوگانگی میشه و فکر میکنه داره تنبیه میشه که مثل بچه کوچولو ها پوشک میبنده....نوشته بود باید بگید" چون یاد گرفتی که روی لگن(یا توی دسشویی) جیش و پی پی بکنی دیگه پوشک نمیبندیم"
ینی اینو به توانایی جدیدش ربط بدید که اگه یروز مجبور شدید باز پوشکش کنید مقاومت نکنه

ممنون بی بی اتفاقا منم به این نتیجه رسیدم ولی دیراین حرفا رو بهش میزدیم خیلی هم پررنگ بود براش ..بعد فکر کردم بخوایم بیرون بریم بچه گیج میشه...بهش گفتم چون شورتات تموم شدن مجبوریم پوشکت کنیم تا برگردیم خشک میشه ودوباره شورت پات میکنیم

ولی اگه از اول با این حرفا پیش نریم بهتره
بی بی مریم به نظرم دخترت بازم زودی همکاری میکنه شاید یه طوری شده ک دردش اومده یا از چیزی تزسیده
براش فوم دستشویی بگیر بذار تو دستشویی بهش بگو اگه بیای بریم دستشویی جیش کنی یا هر وقت داشتی بگی کف بازی میکنیم خوب جواب میده
در ضمن خییییییییییییییییلی مراقب باشین بچه هاتون از این هواهه ک اومده گیرن اسهال و استفراغ شدید تا حد بستری ک اگه خدای نکرده اینطوری بشه هم خودشون از بین میرن هم همه زحمات ما از بین میره
مانلی جان خیلی طبیعیه...نگران نشو که بچه ات حس میکنه و سرخورده میشه....اصلا نگران نباش تا 6 ماهم ممکنه بچه ها مثلا یروز پی پی شونو یا جیششونو نتونن کنترل کنن
جایزه بعد از جیش هاش بهش آلو یا لواشک بده شیکمشو راه میندازه...وقتی هم داره پی پی میکنه میگه میسوزه یکم وازلین یا روغن زیتون بمال دم مقعدش و یکم داخلتر همونجا تو دسشویی راحتتر پی پی میکنه

وقتی میگی ناراحته ازینکه جیش کرده ینی میتونه خودشو نگه داره و چند باری تو روز بخاطر بازی و... یادش میره...وگرنه بچه ات کاملا نرمال داره پیش میره خدا رو شکر...تو ازونایی هستی که زود ازین تاپیک میره...از همکاری های دخترت معلومه موفق میشی میدونم

2714
کجال سه سال ک همکاری میکنه دعواش نکن باهاش حرف بزن چون تو سه سالگی مدار منطق بچه ها به کار میافته بهش بگو خواهرت کوچولو هست و تو پوشک جیش میکنه ولی تو ک بزرگتر شدی باید مثل مامان و بابا بیای تو دستشویی بهش بگو مگه تو هم قده خواهرتی ک پوشک بپوشی
در ضمن یه مدل پوشک هست که اصلا شکل شورته و خیلی راحته مارکش هلن هارپره البته اگه پیدا بشه
پسر من یه مدت از اونا میپوشید بلژیکی هست و کارایی ک بی بی مریم میگه خواهد داشت
مانلی جان پسر منم از دیروز پی پی نمیکنه و خودشو نگه میداره اتفاقا منم بهش آلو دادم تا راحت بشه رفتیم دستشویی نشست ولی وقتی داشت میومد ترسید نیم خیز شد برگشت!!!!!!
فک کنم دخترت خوب داره پیش میره قرار نیست ک سه روزه کلا بشه مثل آدم بزرگا کم کم باید یاد بگیره
بی بی مریم من همدانم تو ی داروخونه دیدم یه مغازه هم انواع پوشک داشت من دیدم ولی لامصب خیلی گرونه دونه ای 2000 تومن یه بستش میشه 38 تومن
گفتم ک درست میشه نگران نباش شاید خواب بدی چیزی دیده
نگران نباش هیچ بچه ای نبوده ک یاد نگیره جیشو بگه حالا یهکم دیر یا یه کم زود
سلام.من 1 ماه پیش شروع کردم ولی 2 روزه تسلیم شدم.امروز دوباره شروع کردمو یه روز وحشتناک بود برام.6 بار جیش کرد تو شورتش 3 بارم پی پی کرد.مطمئنم که میتونه ادرارشو کنترل کنه چون دیشب قبل خوابش بردمش دستشویی و شورت آموزشی پاش کردم از ساعت 11 شب تا 7.30 صبح جاشو خیس نکرده بود صبح بردمش دستشویی جیش کرد .ظهر هم 2 ساعت خوابید بازم خیس نکرد خودشو
ولی امروز همش از دستش در میرفت
روز اول همه همیتطورن؟؟؟
   می بخور منبر بسوزان مردم آزاری نکن....
2706