دکتر کرد افشار متخصص طب سنتی یکشنبه ها ظهر تو شبکه آموزش برنامه دارند .گفتند خوردن کندر اولا به صورت جویدن اثر خوب داره و خوردن آن اصلا لزومی نداره و در مورد زمان مصرف اون هم فقط در ماه سوم به مدت دو هفته به اندازه عدس یا نخود مضغ (جویده)شود.
واصلا در دو ماه اول توصیه نمیشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ترشیجات رو نگفت موارد منع مصرفشون چیه؟
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
چون من بشدت با غذاهام از ترشی استفاده میکنم.
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
ممنونم اما من نمیتونم جلوی خودمو بگیرم. البته الان که باردارم اینجوری شدم وگرنه من ذائقم فقط شیرینی طلب
میکنه
کلا گفت سرکه و چیزهای ترش مثل سیب ترش خوب نیست . من قبلا یه جا خوندم که باعث زشتی بچه میشه! قبلا دکتر هم بهم گفته بود هر چه قدر کمتر ترشی بخوری بهتره البته فکر نکنم آبلیمو یا آبغوره خیلی بد باشه.
پس واجب شد که خودمو کنترل کنم. بشدت از اینکه بچم زشت بشه میترسم. آخه دخترم خوشگله دوست دارم این
یکی هم خوشگل باشه.
وااااااااااااااااااای من همیشه این برناهم رو میدیدمااااااااااااااااا امروز ندیدم
دگه چی گفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیرعلی عجله داشت بدو بدو اومد تا هجده خرداد پرید بغل مامانی
دیگه گفت برای تهوع زنجفیل بخورید به نسبت 1 قاشق چایخوری و 6 تا قاشق چایخوری شکر بخورید .زیره هم به مقدار کم اشکال نداره! سیب و به و انار هم گفت خیلی خوبه همش بخورید! درماهای آخر هم کاسنی خیلی خوبه صبح ناشتا یک لیوان .
سکنجبین هم خیلی خوبه بخورید !
شربت فولوس برای مشکلات معده عالیه !! اینو یکی از دوستام تجربه کرده!
سلام دوستان
من یک ماهه باردارم ،پس الان کندر نخورم و صبر کنم تا 3 ماهگی؟
آخه بعضی ها میگن باید از همون ماه های اول مصرف کندر شروع بشه ،نمی دونم چیکار کنم میشه تجربیاتتون رو در اختیار من هم بذارید؟
آخه بچه اولمه خیلی استرس دارم.
دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم،بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم.
2706