2726
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593295 بازدید | 17786 پست
سلاااااااااااااام
عسلبانو جونم تبریک میگم تنشالله تا اخر 9ماه رو با نینی هات بسلامتی طی کنی
شبنم جون دیگه بارون رحمت خداست که بسمتت سرازیر شده .قلبونشون برم من راستی همسایمون دوتا دختر داره بنامهای آوا و نوا. اینم راهنمایی من!! اگه خدا بمن دختر داد فقط به اسم فاطمه فکرمیکنم.خدایا نصیب همه منتظرا بکن.فاطمه ی منم زودتر بده.مگه چی میشه؟
مانا و ساذات جون بشدت منتظر شنیدن خبر خوش ازطرف شمام.بیادتون هستم
هالانم که خبری ازش نیست حال پدرشو خبر بده
راشا جون انشااللله کلی فولی های تپل ومپل داری.شربت عسل ودارچین زیاد بخور.و ورزش زیاد بکن خیلی برات خوبه
!سپاسگذارم..تو بهترین بخشندگانی
سلااااااااااااااااام
شبنم جون
مبارکههههههههههههههه. دو تا دخمل ناز. انشالله سالم باشن و صالح.دلمون برات تنگ شده بود خوب کردی از خودت خبر دادی
حالا کی میری خرید. حتما برامون از خریدات بگو من عاشق سیسمونی هستم حتی بادیدن وبلاگ بچه ها و لوازم نینیهاشون کلی ذوق میکنم بخصوص کالسکه دوقلو منم اگه خدا بخواد آخر دی میرم برای انتقال. راستی هنوزم میری سر کار؟ سنگین نشدی؟

عسلبانوووووووووو جون
مبارکه انشالله همیشه دلت شاد و لبت خندون باشه.

آوا جونم
منم شدیدا باهات موافقم، دوقلو دختر، انشالله نصیبت بشه. بابا دست بجنبون شبنم جون راست میگه بزار انشالله بچه هامون همسن و سال بشن از تجربیات همدیگه بهره ببریم.

سادات جونم
در چه حالی خانم؟ ما همواره دعاگوتونیم بیا و از احوالاتت بگو. دعا میکنیم اربعین امام حسین حاجتت رو بگیری.

الهی و ربی من لی غیرک...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی خدا تماشایی‌ات می‌ساخت
از تکوین جهان
سهم من
همین تو بودی
و سهم تو
این قلب شعله‌ور
که در دست‌هات می‌چرخانی
انگار...
انار شب چله است
یا سیب سفره‌ی هفت سین
وقتی خدا تماشایی‌ات می‌ساخت
سهم من
آب شدن در آغوش دریا بود.

یلدا یعنی جاودانگی امید... یعنی بدانی فردا میلاد خورشیدیست که قد خواهد کشید و روزی که در آستانه ی آن ایستاده ای
شب را نم نمک عقب خواهد راند... یعنی درختان عریانند اما زاد روز شکوفه و جوانه همین حوالی ماست...

یلدا یعنی بیا همه هرچه سرخی و سبزیست جشن بگیریم ... بیا همان روزن کوچک امید را گرد بروبیم ... بیا...

دوستتون دارم
روزی خواهم امد و پیامی خواهم اورد....در رگها نور خواهم ریخت و صدا در خواهم داد......سیب اوردم.......سیب سرخ خورشید
عسل بانوووووووووووووووو جونم دوست قدیمی من

مادر شدنت مبارک عزیزم.... دوستامون توو کلوب < به امید خدا زود زود....> از این خبر خیلی خوشحال شدن
روزی خواهم امد و پیامی خواهم اورد....در رگها نور خواهم ریخت و صدا در خواهم داد......سیب اوردم.......سیب سرخ خورشید
2728
سلام دوستای عزیزم
خانومای زیبا جذاب دوست داشتنی

یلللللللللللللللللللداااااااااااااااااااا
مببببببببببببببببببببببباااااااااااااااااااااااااااااااررررررررررککککککککککککککککککککککککک

الهی الهی الهی الهی
بحق علی
بحق حرمت ماه صفر
بحق آبروی پیغمبر و خاندانش
بحق ذات وجود خداوند مهربانم
آخرین یلدای بدون فرزند برامون باشه
الهی الهی الهی
بحق پهلوی شکسته خانوم فاطمه زهرا
من و تمامی شما منتظران سال دیگه شب چله مامان شده باشیم و بتونیم طعم واقعی انار شیرین و هندونه رو با تمام وجود بچشیم

الهی الهی الهی
تمام مامانا مخصوصا شبی جونم بارشون رو به سلامت بزارن زمین و فسقلاشون رو سالم و صالح بغل بگیرن

الهی الهی الهی
تمامی فسقلای به دنیا اومده سالیان سال زیر سایه مامان باباهای گلشون عمر با عزت و خیر و برکتی داشته باشن

الهی الهی الهی
هممون سال دیگه مامان شده باشیم ... بلند بگو آمین

الهی الهی الهی
حافظ شیرین ترین جوابو بهتون بده ....
یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور .... کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

خیلی بهتون خوش بگذره
میبوسمتون
التماس دعا
دوستان خوبم سلام یلداتو ن مبارک.آرزو می کنم تک تکتون در هر مرحله ای هستید موفق باشید.
شبنم جون امیدوارم خدا دخملای نازتو برات حفظ کنه.من همیشه فکر میکنم تک تک ما خانمای سخت کوش می تونیم چه مامانای با لیاقتی باشیم ...و خوش به حال بچه هامون .
عسل بانو جون مبارک باشه .ایشالا همه چیز برات خوب پیش بره وبارداری خوبی داشته باشی
سادات جونم خیلی به یادتم وبرات دعا میکنم ومنتظر خبرای خوبت هستم.

منم این ماه سیکلمو شروع میکنم .به پیشنهاد خودم دکتر قراره با دز کم دارو برام شروع کنه اگه نتیجه داشت که پانکچر میشم.
اگر نه که باید به اهدایی فکر کنم .تا خدا چی بخواد .محتاج دعاتوتون هستم.
تو را دوست دارم چون نان ونمک.....
سلام دوستان
عسل بانو جون مبارکه عزیزم انشا ا... 9ماه به سلامتی بچسبن به دلت
نسیم بهشتی جون کاریوتایپ یک نوع آزمایش کروموزمی است و فقط باید یکبار خون بدی هر چه زودتر برو انجام بده چون جوابش حدود 2 ماه طول میکشه منم آبان ماه انجام دادم تازهخ 15 دی جوابش آماده میشه منم انتقال خون انجام دادم موفق باشی
دختر نازم زندگی مارو مثل بهشت کردی وقتی تکوناتو حس می کنم سوره توحید می خونم
سلام دوستان
شبنم جون دخترات مبارک باشه ایشالله به سلامتی به دنیا بیاند . میگم نکنه منو یادت رفته ؟ تو دعاهات من را هم قابل بدون .
عسل بانوووو جون مامان شدنت مبارک باشه

من نمیدونم یادتون هست 3 هفته است ایرانم پیش پاکی رفتم برام ازمایش نوشت . ایمنی و هر چه مربوط به سقط مکرر میشه و دخیره تخمدان . قراره فردا برم پیش دکتر پاکی ازهام را نشان بدم برام خیلی دعا کنید دوستای خوبم
برا همتون بهترینها را میخوام
سلام دوستانننننننننننننن
من چند وقت نیودم شبنم جون مبارکه خدا خیلی دوستت داشته نعمتش رو دوبرابر بهت عطا کرده ان شالله عروسی شون رو ببینی
بچه هایی که مامان شدن بهشون تبریک فراوان می گم
ان شالله تا سال دیگه یلدا همه یا قلمبه شیم یا نی نی هامون تو بغلمون باشننننننننننننن
التماس دعا
به خدا نگویید مشکلی بزرگ دارم بلکه به مشکلات بگویید خدایی بزرگ دارم.
سلام به همه
امروز جواب آزمایش ذخیره تخمدانم رو گرفتم. جوابش 2.8 هست. رنج نرمال آزمایشگاه 7.9 - 1 هست. ذخیره من توی رنج نرماله. اما به نظرتون کم نیست؟

دیبا جون
ممنون از دعاهای قشنگت

آسمان جون
شعرهایی که اینجا میذاری واقعا به دلم میشینه. ممنون که باعث میشی روحیه مون عوض بشه خانومی

مانا جون و سادات جون
خوبین؟ منتظر خبرای خوبتون هستیما.

میشه سوال منو هم جواب بدین؟ ممنون خانومای گل
*در روضه قلب جز گل عشق مکار*
نکیسا جون ذخیره تخمدانت عالیه،انشاالله هر کاری که میخوای شروع کنی با موفقیت همراه باشه
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
سلام عزیزان
من امروز تو هفته هفت رفتم سونو گرافی ولی ساک حاملگی ندیدن
ازمایش بتا دادم که ببینن حاملگی خارج از رحم هست یا نه ععد ٩٦٩ بود به خاطر همین دوباره سونو شدم این بار متخصص سونو گرافی یه ساک خیلی کوچیک دید در حد هفته چهارم
بهم گفتن خیلی هم امید نداشته باش
روز سه شنبه خیلی چیز ها معلوم میشه
دلم خیلی شکسته
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ. فقیر و خسته به درگاهت امدم رحمی...
شبنم جون خیلی خیلی برات خوشحال شدم منکه عاشق دخترم انشالله ساله دیگه اینموقعه با دخترهای نازو خوشگلت
شب یلدا جشن بگیری

امشب به یاده همتون هستم برای همه دعا می کنم دوستون دارم شب یلداتون بارکککککککککککککککک
2706