2737
2739
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593938 بازدید | 17786 پست
سلام به همه دوستان

شبنم جون دخملا مبارک باشه

عسل بانووووووووووووووووووو جون همشهری عزیز بازم تبریککککککککککککککککککککککککک

انشاا... همه به حاجتشون برسن
خداوندا شکرت بخاطر اینکه مرا امتحان کردی وبعد ده سال مصلحت دانستی که حاجتم را در این زمان بدهی . یا امام رضا این هدیهایی که خدا به من داده بیمه شما هستن اقا جون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام دوستان عزیز
شبنم جون مبارکه عزیزم خدا حفظشون کنه خیلی خوشحالم مراقب خودت و دخملای گلت باش

دختر نازم زندگی مارو مثل بهشت کردی وقتی تکوناتو حس می کنم سوره توحید می خونم
سلام به دوستای گلم

عسل بانو جان مبارکهههههههههه گلم به سلامتی انشاالله بارداری راحتی داشته باشی .

شبنم جون خیلی برات خوشحالم عزیزم انشاالله خودت ونینیها همیشه سالم وسلامت باشید الهی امین . شبنم جون یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدی من رفتم پیش دکتر با توجه به اینکه 5 بار منفی شدم برام کلی ازمایش نوشت یه ازمایش که باید تو انتقال خون انجام بدم کاریو تایپ هستش اگه اطلاعی در مورد ازمایش کاریو تایپ داشته باشی خوشحال میشم برام بنویسی ممنون عزیزم .
سلام به همه
عسل بانو جون بهت تبریک می گم نه ماه بارداری خوبی داشته باشی من رو هم دعا کن
شبنم جووووون وااااای دو تا دختر بهت یه عالمه تبریک می گم عزیزم خدا براتون حفظشون کنه مرسی که برای منم دعا کردی عزیزم
نکیسا جون ببخشید اشتباه کردم فکر کردم شما هم این ماه انتقال دادی بزار به حساب عوارض داروها :)
Andi جون اصلا اصلا نگران نباش من پارسال ذخیرم ١.١ بود دو بار iui شدم و امسالم که ivf الان یک سال گذشته من واسه میکرو تخمک هم داشتم
این دکترا الکی می خوان استرس بدن مهم اینه که دکتر دارو با دوز مناسب رو برات تجویز کنه راستی من تازگی ها آز دادم که d3 کم بود
سادات جون مانا جون شوفینه جون شما ها خوبید؟
ترانه باران عزیز بهتر شدی عزیزم؟
شایلین جون ایشالله که جنین ها به دلت بچسبن من شنیدم hcg بعد از انتقال به لانه گزینی کمک می کنه
ممنونم از شب رویا که بازم وقت دلتنگی به دادم میرسه
سلام مرسی رزا جون شما چن سالته؟ باز رنج شما بالای 1 بوده میشه رنج نرمال ازمایشگاتونم بنویسی واسم ؟ ایشالله ک نتیجه بده دلداری شما یکم تسکینم میده این دکترا ک ادمو دق میدن وضعیتو وخیم نشون میدن ک اگه نتیجه گرفتیم ب پای خودشون بنویسن شما کدوم مرکز میرفتی گلم؟
2738
با اجازه

سلام دوستان عزیزم

ختم قران در یک هفته بسلامتی نی نیها و نی نی دار شدنمون انشاالله به برکت قرآن

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=24164
داداشم جوون بود فوت شد میشه براش صلوات بفرستید ممنون ،خدایا شکرت به خاطر زمینی شدن فرشته ام ،دوستانم هم منتظرند به حق بزرگیت به همه نظر لطفی نما و دامانشان را سبز ممنون مهربانم(درسته آدم کاملی نیستم اما...کاملا خودمم)
Andi عزیز اگه به تایپیک ذخیره تخمدان کم رفته باشی می بینی خیلی ها با ذخیره کمتر از شما طبیعی یا با میکرو باردار شدن بابت نگرانیت بهت حق می دم من خودم تا روز پانکچر دل تو دلم نبود ، عزیزم رنج آزمایشگاه واسه amh از ٠/٨ شروع میشد دکتر قبلیم بهم گفته بود درسته نرماله ولی خیلی پایینه
من کم کاری تیرویید دارم خیلی ساله که دارو می خورم و از همون موقع هم آنتی تی پی او بالا بود
من سه ماه است که دارم آمپول d3 هر بیست روز یک بار می زنم دکترم طرازی بیمارستان آبان این ماه هم اگه چیزی پیش نیاد میرم فریز هارو انتقال میدم برام دعا کن که بگیرن
راستی ٢٨ سالمه
ممنونم از شب رویا که بازم وقت دلتنگی به دادم میرسه
سلااام

شبنم جوونم....عمل مماخ که پولش از دست ررررفففتتتتتتت.......منم خیلی زرنگ باشم پولام رو جمع کنم برا ای وی اف مجدد
راستی اسم اوا قشنگهههه...برا اون یکی دخملت هم من همیشه اسم "آویـــنا":(به معنی دختر پاک.بانویی که مثل آب زلال است.) رو خیلی دوست داشتم..البته این یه نظره...من همیشه موقع انتخاب اسم برا نی نی پیش قدمم..چیکرکنم خواهر عقده ای ام دیگههههههههه

شایلین جوون..طلاجوون..سادات جووون...وبقیه دوستانم تو سیکل انتقال امیدوارم بادلی شاااااد بیایدو خوش خبرباشید..
خدایا بر داده و نداده ات شکر گزارم.یا ارحـم الراحمین..۹۵/۸/۱۷ خدایا شکرت🙏🏽🙏🏽🙏🏽💖💖
سللاااامم همه دوستان گلم
عسل بانوووووو جونم وایییی خدای من مبارکه عزیزم نمیدونیییی چقدر خوشحالم عزیزممم بوسسسسس از ته دل تبریک میگم ایشالا نه ماه بارداری را به سلامتی بگذرون عزیز دلم و خیلی مواظب خودت باش تو سه ماه اول بارداری سعی کن نزدیکی خیلی کم و بهت فشار نیاد گلم داشته باشی در کل مراقب خودت و اون نانازی باششش دوست دارم من از رو پست بچه ها فهمیدم عشقم

همچنین فهمیدم شبنم گلی هم دو تا دخمل ناز داره ایشالا خدا حفظش کنه مبارکه عزیزم و عزمت جزم کنی واسه اسم که معظل بزرگیه
ایشالا به سلامتی فارغ شی گلم

منم و پسملی اقا کیان خان. خوبیم ماشالا خیلی شیطونه و حسابی کتکم میزنه

شبا هر وقت پهلو به پهلو میشم وقتی بینش میشینم صلوات میفرستم و برای همتون دعا میکنم و اسماتون که صفحه اول هست شبی واسه یکیتون دعا میکنم هر شب صفحه اول اینجا رو میبینم ایشالا از ته دل میگم ایشالا هر چی زودتر مامی بشین امین
چون خودم این روزای انتظار رو کشیدم بوسسس عزیزانم

عسل جونم بوسسسسس این از طرف من واسه نی نیت
سلام دوستای گلم

امشب بد جور یهو دلم هواتونو کرد

وااااااااای که چقدر خوشحال شدم پست آنا رو دیدم چون پستای قبلو نخوندم خبر نی نی دار شدن عسل بانو و دخملای شبنم جون

تبریک میگم عسل بانو جوووووووووووووووون انشاالله 9 ماهو بخیر و خوشی بگذرونی عزیزم

شبنم جون تو هم حالا 2 تا پرنسس داری الاهییییییییی خدا واستون حفظشون کنه زود اسم انتخاب کن

الان شرایطت خوبه ؟ انشاالله که مشکلی نداری؟

ببخشید چون من وقت نکردم پستارو بخونم سوال میپرسم

هر لحظه ممکنه این وروجکا بیدار بشن

دوستون دارم
خیلی خیلی مواظب خودتون باشید

پرنسسای مامان 92/8/11 پا به دنیا گذاشتن خدا جونم شکرت
شبنم جووووونم,مبارک باشن دخملای نانازت.ایشالا همه چی به خوبی پیش بره.زود باش بگو اسماشونو چی میزاری؟شبنم جون,دلم میخواد تو وایبرو... باهات در تماس باشم.نمیشه؟:-(

ترانه گلم,حرفی واسه گفتن ندارم,واسه همین کمتر مینویسم.خوب شدی نازم؟

ماماماری عزیزم,فدات شم.خوبی؟ نی نی خوبه؟

هسام جون,عسل بانووووو جون ,مبارکه مامان شدنتون

منم رفته بودم پیش پاکی,بهم منولیستیکا وویتامین د,پردنیزولون وآزایتوپرین داده.بهش گفتم دکی,بالاخره اهدایی یاخودم؟جواب درست نداد.امافکرکنم میخواد یه بار دیگه با خودم امتحان کنه.درهرحال ,خیلی ازتون التماس دعا دارم.فداتون مهربونا
اگر میخواهی مشکلات خودت حل شوند،به دل های دردمند دیگران تسلی و آرامش بده
2706