2737
2734
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593790 بازدید | 17786 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شبنم جونم بهت تبریک میگم گل دختراتو من میخواستم بهت بگم که اون یکی نینیت هم دختره یادم رفته بهت بگم ......ایشالله که زیرسایه مامانی وباباییش بزرگ شن ...... میگم این آمینو ازهستش حتما باید داده بشه برای چیه? شما سرکلاز همشدین نه? طول سرویکست چندبود? اندازه اش چقدباشه?
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
2731
ختم 14000صلوات جهت سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)

زمان از پنجشنبه 28 آذر تا جمعه غروب 29 آذر

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19993

داداشم جوون بود فوت شد میشه براش صلوات بفرستید ممنون ،خدایا شکرت به خاطر زمینی شدن فرشته ام ،دوستانم هم منتظرند به حق بزرگیت به همه نظر لطفی نما و دامانشان را سبز ممنون مهربانم(درسته آدم کاملی نیستم اما...کاملا خودمم)
2738
ترانه باران شما پیش تیزرو میرید؟ میشه از کارش بگیدواقعا میشه بهش امیداوار بود
من یه بار پیشش زیفت کردم نتیجه نگرفتم همزمان با زیفت شکمم آب اورده بود ۳تا واسم جنین گذاشت تو شکم اب اوردم با اینکه امیدوار بهگرفتنش بود نشد
باسلااااااام

شبنم جووووونم ممنونم که یادمنم بودی.....مبارکه گل دخترات....خدا نگهشون داره برات...

عسل بانووووووووو جوون مبارکههههه عزیزم...میشه بگی دکترت کی بود؟؟بارچندمت بود؟؟مشکلت چی بود!!

کیمیا ججون منم صارم رفتم..2بار انتقال منفی داشتم..ولی خوب مسلمااا دکتر اقصی خیلی بهتره..یعنی من اگه جای تو بودم میرفتم اقصی..البته هزینه هاش بالاست..تو این دوسالی که من صارم میرفتم ندیدم اقصی بیاد یا اونجا باهم کار کنن!!!!!!!!

ترانه باران..برف بازی کردن سرماخوردنم داره دیگههه...ماکه برف نمیبینیم و سرما میخوریم چی؟؟؟

مهشید1 عزیز من هنوز پستی که گذاشتی گفتی بارداری رو تو ذهنم دارم....خداگل پسرت رو نگه داره..

آسمان جوون....1شنبه پانکچر خوبی داشته باشی..شب چله پرخوری نکنی!!

شایلین جوون..انتقالت مبارکههههه....مامان بعدی تویی ایشاا..

سادات جوونم همچنان بیادتم.....

شـــــــــب چــــــــله تون پیشاپیش مبارکههههه
خدایا بر داده و نداده ات شکر گزارم.یا ارحـم الراحمین..۹۵/۸/۱۷ خدایا شکرت🙏🏽🙏🏽🙏🏽💖💖
شبنم جون خدا در های رحمتش رو به روت باز کرده و دوتا دختر ناز بهت داده،قدمشون پر از خیر و برکت باشه برات،
مرسی که موقع سونو به یاد من هم بودی،من هم امروز روز سوم انتقالم بود برام دعا کن که با این لطفی که خدا بهت کرده بنده خوبش هستی و دعات میگیره عزیزم.................
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
عزیزای دلم مرسی بابت تبریکاتتون
دعا کردم انشاا... تک تک تون این لحظه رو تجربه کنین
من مشهد مرکز منتصریه بودم
بار اولم بود انجام میدادم و اونجا چون تیمی کار میکنن
هر دفعه یه دکتره اما مال من پانکچرم دکتر جهانیان بود و انتقالم دکتر امیریان

مشکلممونم من pco و شوهرم تعدادش کم بود
خدایا محافظش باش باوشه؟؟
سلام شبنم جون واقعا بهت تبریک میگم . من از خدا خواستم یه دوقلو بهم بده که حداقل یکیش دختر باشه

لطفا اسم منو تو لیست اضافه کن . لطف می کنی.
صبا جان .....10 سال ازدواج............1.5 سال اقدام.........مشکلی ندارم اما ذخیره ناچیز....... تو سیکل آی وی اف هستم........دکتر مهناز اشرفی
برای تمام رنج ها صبر می کنم ! صبر اوج احترام به حکمت خداوند است !
هوووووووووووورررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااا یه مامان دیگه

عسل بانووووووو جون
مبارکه عزیزم
خیلی خیلی خوشحال شدم. یه جورایی هم غافلگیر شدم چون نمی دونستم امروز آزمایش داری
برم زود جلوی اسمت بنویسم که مامان سی و پنجم شدی
بارداری راحت و لذت بخشی رو برات ارزوت می کنم و امیدوارم نی نی (ها) رو صحیح و سلامت به آغوش بگیری

خدایا هزار بار شکرت که یکی دیگه از دوستان منتظرمون مامان شد.
انشالله نوار مثبت شدن ها همین طور ادامه داشته باشه و به زودی سادات جون و مانا و نیکا هم بیان و خبرای خوش بهمون بدن. بعد هم یکی یکی نوبت بقیه دوستان منتظر بشه

دیباجون
خونه نو مبارک!!!!!!!!!!!!
انشالله تا چشم بهم بزنی و تو خونه جدید جابجا بشی همسرت هم عمل می کنه و بعد یک روز که انتظارش رو نداری نی نی هم اومده تو دلت.
مشهد اومدی خبر بده منم خیلی وقته حرم نرفتم. خیلی دلم برای زیارت تنگ شده. اگه روبراه بودم هماهنگ کنیم منم بیام ببینمت

آوا جون
خیلی از لطفت ممنونم عزیزم. از ته دلم آرزو می کنم به زودی مامان بشی و نی نی هم دخمل بشه که به آرزوت برسی. بابا اینقدر دس دس نکن و شروع کن دیگه آوا جون. بزار نی نی هامون هم سن و سال بشن تا بعدا هی بیاییم و از هم فوت و فن بچه داری یاد بگیریم. راستی ما اسم یکی از دخملی ها رو احتمالا میزاریم آوا ... قشنگه نه؟؟

رویاجونی
خیلی از دعای خیرت ممنونم عزیزم. منم از ته دل از خدا می خوام به همین زودی ها دلت رو شاد کنه و مامان بشی. الهی آمین

کیمیا جون
من چیزی از صارم نمی دونم اما برات بهترین ها رو آرزو می کنم و اینکه به زودی مامان بشی

سارا جون
درسته حق با توست. من و همسری هم با این که دختر خیلی دوست داریم اما سلامتی بچه ها برامون مهمتره. اگه جفتشون هم پسر بودند بازم راضی بودیم و شکرگذار

آسمان جون
خیلی از لطفت ممنونم
چقدر خوشحال شدم که گفتی دکتر راضی بوده از فولی هات. خدا رو شکر
انشالله یکشنبه هم همه چیز عالی پیش میره. من برات صلوات می فرستم

تپل مپل جونم
من خیلی وقت ها به یادتم عزیزم. همیشه آرزو می کنم یک روزی که میام نی نی سایت ببینم نوشتی مامان شدی. حتی یک بار هم خواب همین رو دیدم. انشالله به لطف خدا به زودی به واقعیت می پیونده

مهشید جون

شارینا جون
خیلی از لطف و دعای خیرت ممنونم. منم از خدا می خوام به زودی بهت نی نی های سالم بده که جای خواهری که نداری رو هم برات پر کنند. الهی آمین

یاسی جون
اوچولو خیلی وقت پیش اومد و خبر تولد نی نی هاش و سلامتیشون رو داد. انشالله به زودی تو بیایی و خبر مامان شدنت رو بهمون بدی. راستی عزیزم تو که با دوستمون هماهنگ کردی با دکتر یا کلینیکی که جنین های ایشون اونجاست هم هماهنگ کردی؟ همه چیز اوکیه؟؟ آخه من شنیدم بعضی مراکز به دونر اجازه نمیدن خودش کسی رو معرفی کنه. گفتم اگه هماهنگ نکردی پرس و جو کنی

نی نی جون، آرانلار جون
اسمتون رو توی لیست گذاشتم. از خدا خواستم به زودی هم جلوی اسمتون بنویسم که مامان شدین

شوقینه جون
خیلی از دعای خیرت ممنونم. از من هم کاری جز دعا برای دوستانم برنمیاد. کاش همیشه دعاهامون مستجاب بشه. اینقدر غمگین میشم وقتی دوستی جوابش منفی میشه و کاری از دست من برنمیاد تا براش انجام بدم. از خدا میخوام همه دوستان از جمله تو نتیجه تلاش هاتون رو بگیرین و زود از این تاپیک برین به تاپیک مامان های خوشحال

مانا جون
انشالله که این بار نتیجه می گیری عزیزم و روز تولدت رو با نی نی تو دلت جشن می گیرین

ترانه جون
خیلی از محبتت ممنونم. انشالله همه دعاهای خیری که در حق من و سایر دوستان تو تاپیک دعا می کنی هزاران برابر به خودت برگرده و به زودی شاهد معجزه خدا در حق تو و همسرت باشیم

مروارید جون
انشالله به سلامتی و دلخوشی سیکل رو شروع کنی و با یک نتیجه مثبت هم دل هممون شاد بشه

نکیسا جون
از دعای خیر و محبتت ممنونم. انشالله دست دکتر نصر برات خوب باشه و با این دکتر نتیجه بگیری عزیزم
خیلی هم لطف می کنی که به خودت زحمت میدی و به دوستان جدید تذکر میدی. کاش تو نی نی سایت میشد دو نفر یا چند نفر همزمان به پست ها دسترسی داشته باشند و اونوقت با کمک شما من کلی خوش به حالم میشد.

عسلک جون
پس تو هم سونو از راه دور می کنی؟؟؟؟ آفرین به تو که اینقدر هم دقیقی. کاش زودتر بهم میگفتی.
والا هر کی از دور من رو سونو کرد گفت جفت بچه هات پسرند!! حالا بهشون میگیم دختر شدند میگن نه! حتما اشتباه شده
آمینوسنتز یک روش تهاجمی و نسبتا خطرناک برای تعیین سلامت جنین هست. معمولا کسی مگر مثل من سن اش زیاد باشه یا توی سونوی ان تی اش مشکلی باشه که اون هم با هزار تردید و دودلی بره این تست رو انجام بده. برای تو و اکثر دوستان ما که زیر سی و پنج سال دارید اصلا این تست توصیه نمیشه

طول سرویکس من خیلی زیاد بود عسلک جون، یک بار 54 سانت و یک بار هم 47 سانت بود. معمولا زیر سی باشه سرکلاژ می کنن و اگه بالاتر باشه فقط در صورتی که خانمی سابقه سقط در ماه های بالا داره توصیه میشه. چون خود سرکلاژ هم گاهی مشکل ایجاد می کنه و خودش ممکنه عفونت کنه یا دهانه رحم رو شل کنه و باعث زایمان زودرس میشه. در مورد دوقلوها هم اصلا توصیه نمیشه
اما دکتر من نظرش این بود که بهتره من سرکلاژ کنم و منم بهش اطمینان کردم و در هفته سیزدهم این عمل رو انجام دادم

زهرا جون
برای انتقال جنین فریز هر دکتری روش خاصی داره. یکی میگه ماه قبل باید ال دی خورد. یکی دیگه ال دی نمیده. بعضی دکترها سوپرفکت میدن. اما همشون استرادیول (استروژن) میدن که ضخامت آندومتر رو به اندازه مناسب برسونه
معمولا چند بار روزای اول و وسط پری سونو می کنند تا ضخامت آندومتر بررسی بشه و بعد اگه مناسب بود معمولا بین پانزدهم تا بیستم - بیستم و دوم پری انتقال میدن

آبتین جون
خیلی ممنونم عزیزم. راستی عمل مماخ به کجا انجامید؟

نیکا جون
از لطف و دعای خیرت ممنونم. از خدا میخوام تو هم تو همین سیکل موفق باشی و بعدش بیایی برامون از نی نی های نازت تعریف کنی. الهی آمین

صبا جون
خیلی ممنونم گلم
خوش آمدی. الان اطلاعاتت رو میزارم تو لیست و انشالله که به زودی هم جلوش می نویسم که مامان شد
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
2706