2733
2734
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593897 بازدید | 17786 پست
سلام به همگی. خوبین؟ خوشین؟ سلامتین؟ دماغاتون چاقه؟

رویا جان
یعنی دکتر بهت نگفته کی باید بیای برای آی یو آی؟ اگر نگفته پس هنوز وقتش نیست.
اما با توجه به اندازه فولیهات احتمالا باید امشب یا نهایتا فردا شب بزنی.
بازم زنگ بزن بهش یا پیغام بذار براش.

نی نی جان
نگران نباش خانومی. بدن هر کسی یه جوریه. میاد پری. بعدشم پری بیاد یا نیاد شما آمپولها رو بزن.

سادات جون
مرسی گلم برای دعای قشنگت. به امید خدا همه ما باردار بشیمو نی نی های خوشگلمون رو بغل بگیریمو اسمهای ناز براشون انتخاب کنیم.

سارا جان
از اون موقع دیگه نیومده اینجا. یا اگر اومده خبری نداده از خودش. امیدوارم همه چیز مرتب باشه براش.

524sr جان
انشاءالله که جوابش خوبه و همه چیز به خوبی برات پیش میره. نگران نباش عزیزم.

شیما جون
دعا میکنم لاپارا برات خوب پیش بره و مشکل خاصی نداشته باشی عزیزم. منم از وقتی برای بچه دار شدن اقدام میکنم این پری ها اعصاب نذاشته برام

از خودمون بگم، همسری یه سنگ کلیه 1.5 سانتی داره 2 بار رفته سنگ شکن هنوز هیچ اتفاقی نیافتاده. دیشب رفتیم دکتر بعدش رفتیم سی تی اسکن و فردا شب باید جوابش رو ببریم پیش دکتر ببینیم وقت عمل جراحی میده یا نه !! دعا کنید برامون. طفلکی خیلی اذیت میشه واسه تکرر ادرار شبا منو هم بدخواب میکنه از بس میره دبل
توی دعاهاتون ما رو هم بی نصیب نذارین دوستای گلم
*در روضه قلب جز گل عشق مکار*

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دوستان

متینه جون خیلی از دیدن پستت خوشحال شدم
به سلامتی عزیزم خدا برات حفظشون کنه
متینه جون حلالم کن هر وقت تو صفحه ی اول اسمت رو میدیدم میگفتم این متینه هم بیمعرفتی کرد و پیش ما نیومد دیگه

انشاالله دامادی پسرات
دوستان بجنبین پسرا زیاد شدنن هااااااا دختر بسازین
روزگارا: تو اگر سخت به من میگیری، با خبر باش که پژمردن من آسان نیست، … گرچه دلگیرتر از دیروزم، گر چه فردای غم انگیز مرا میخواند، لیک باور دارم دلخوشیها کم نیست زندگی باید کرد….
سلام به همه دوستای گلم . نیکا جونم الان خوندم که انتقال دادی انشالا به سلامتی عزیزم
شوقینه جون شما هم ایشالا این دوره مامانی عزیزم.
ترانه جون خواهر جون منم سرما شدید خوردم و باهات همدردم
دوستانم امیدوارم تو هر مرحله که هستین به بهترین شکل پیش بره و منم از دعا هاتون محروم نکنین.
راستی یلدا تون پیشاپیش مبارک
لا یکلف الله نفسا الا ما اتها سیجعل الله بعد عسر یسرا و خدا به زودی بعد از هر سختی اسانی قرار دهد..خدا معجزه اش را شامل حال منم کرد و منم تا اخر مسیر این کوچولو رو به دستای مهربون خودش میسپارم
2738
سلام به همه دوستان صبور و سخت کوش خودم

امیدوارم در آخرین روزهای پاییزی شاد و تندرست باشین
من این هفته سرم کمی شلوغ بود و بعد از اون پست نافرجام که نی نی سایت همه حرفهای من رو دزدید و بهم پس نداد! دیگه نرسیدم بهتون سر بزنم.
من و دخمل هام هم خوبیم. سونوی آنومالی رفتیم که دکتر همه جای نی نی ها رو چک کرد و گفت همه چی شون خوبه و این که دخملی ما یک خواهر داره خدایا هزاران بار شکر

گر بر تن من زبان شود هر مویی
یک شکر تو از هزار نتوانم کرد

همون موقع که می خواستم برم روی تخت سونوگرافی و از خدا می خواستم نی نی ها سالم باشند یاد شما هم بودم. قبل از رفتن به سونو اومدم اینجا و یک بار دیگه صفحه اولمون رو نگاه کردم و از ته دلم دعا کردم که دوستان منتظر به زودی این روزا رو تجربه کنند.
موقع سونوگرافی دکتر خیلی حوصله به خرج داد و یکی یکی قلب و کلیه و ستون فقرات و … بچه ها رو چک کرد. حتی انگشت های بچه ها رو می شمرد. ای جانم. چقدر کوچولو بودند.
دکتر: یک دو سه چهار و اینم پنجمی….
من همزمان داشتم اسم دوستانم رو می شمردم. سادات جون، عسل بانو، نازنینا، نازی ، آوا …..
دکتر: خوب حالا اون یکی دستش یک دو سه چهار و اینم انگشت شصتش …
منم با خودم می شمردم مهشید، مانا، رزا، آسمان ، ترانه
خلاصه همین طور ادامه داشت. سرم تو مانیتور دکتر بود ولی رو لبام اسم شما دوستان عزیزم
محیا ، مروارید ، چیستا، یاسی، فاطمه، آلاله، آبتین، فرشته ، شوقینه ، نیکا، نفس ، نسیم، نکیسا، روشاک، الی بلا، دیبا، رزا، نینا، طلا، آیدا، عسل اس، الیف ، هالان ، هانیکو ، الهه، سلدا، لولا ، پرناز، پژوهش ، پارادایز، محیاناز، محیامنتظر، معجزه، آزی، شادی، شیما ، شامپونی، شایلین ، شارینا و فاطیما و باران و … همه وهمه دوستان منتظر
حتی یاد بچه هایی بودم که اصلا اینجا سر نمی زنند اما میدونم که منتظرند
آدرینا ، امیدوار، صبایی، تپل مپل، پرپر و ایرانی و ....

خداجونم تا من از اینجا نرفتم به انتظار همه دوستانم پایان بده و فرشته های آسمانی شون رو زمینی کن

مهشید ۱ جون
وای چقدر هیجان انگیزه که پنج روز دیگه امیرحسین عزیز به دنیا میاد
پیشاپیش تولدش مبارک. انشالله با قدم های کوچولوش خیر و برکت و شادی روزافزون به خونه تون بیاره

سادات جونم
دیگه چیزی نمونده تا مامان بشی عزیزم. کی آزمایش داری؟

آلماجون
خیلی خوب کردی که بازم به ما سر زدی. کارن و کانیای خوشگلم رو از طرف من حسابی ببوس

ثمره زندگی عزیزم
خیلی خوشحال شدم پستت رو دیدم. قند عسلمون در چه حاله؟
بگو آماده باشه که ما اینجا دو تا دخمل داریم که شاه نداره
البته از الان پیش فروش هم می کنیما!!! قل دوم ده گرم از اولی تپل تره!

متینه جون
خیلی خوشحال شدم که از حال خودت و شازده پسرات خبر دادی. خدا رو شکر که صحیح و سلامت دنیا اومدند

نیکا جون
انتقالت مبارکت باشه. دعا می کنم نی نی ها بهت بچسبند و به زودی خبرای خوش بهمون بدی

شوقینه جون
انشالله فولیها خیلی خوب رشد می کنند و همشون هم تخمک های تپل مپلی دارند که تبدیل به جنین های عالی میشن

دیباجون
الان مشهدی؟؟ زیارتت قبول باشه و بهت خیلی خوش بگذره

شایلین جون
انتقالی توام با آرامش و نتیجه مثبت برات آرزو می کنم

انتظار جون
مبارک باشه داشتن دخمل و پسمل گلت. پس دیگه این روزها با خیال راحت دنبال انتخاب اسم و خریدن سیسمونی هستی. انشالله به سلامتی و مبارکی

هدیه جون
تو تاپیک صحبا جونم خوندم که ریداکت کردی. خدا رو شکر که به خوبی انجام شد. من هفته سیزدهم با دکتر برادران تو بیمارستان سینا سرکلاژ کردم. هزینه عمل چیزی کمتر از هشتصد تومان شد که رقم دقیقش رو نمی دونم. البته بیمه تکمیلی همه اش رو پس داد.

نازی جون
چی شد جواب ؟ آزمایش دادی؟

مانا جون و هانیکو جون
شما آزمایش دادین؟ چرا ازتون خبری نیست؟

سلدا جون
به نظرم ارزش داره یک کم دیگه صبر کنی تا جواب آزمایشت بیاد. اگر ایمنی بدنت بالا باشه شاید سرم نیاز داشته باشی

نی نی جون
نگران نباش همون جوری که خودت گفتی چند روز طول می کشه بعد از اتمام دارو تا پری بیاد

نکیسا جون، شوقینه جون و یاسی جونم
خیلی ازتون ممنونم که به دوستان جدید تذکر میدین که اینجا چت نکنند و آدرس کلوب بهشون میدین.
از این که در نبود من این کار رو انجام میدین و به سوالات دوستان هم جواب میدین بی نهایت ممنونم.
شوقینه که همین ماه میره تاپیک مامان ها…
یاسی که انشالله بهار بیاد نی نی های برفی رو انتقال میده و مامان میشه....
نکیسا تو فرشته برفی داری یا قراره سیکل جدیدی رو شروع کنی؟؟؟ حتما قبلا گفتی اما من دیگه حافظه ام یاری نمی کنه مادرررررررر
انشالله مشکل بیماری همسرت زود و آسون رفع بشه

محیا عزیزم
امیدوارم تا امروز تسکین پیدا کرده باشی. خیلی روزهای بد و سختیه بعد از جواب منفی. انگار توی دل آدم خالی میشه و ناامیدی اون رو پر می کنه. اما می دونم که تو چقدر قوی هستی و به زودی دوباره تلاشت رو از سر می گیری و این دفعه به لطف خدا مامان میشی

آسمان جون
چه شعر قشنگی برامون نوشتی
از ته دل برات سیکلی توام با موفقیت آرزو می کنم. انشالله این دفعه فولی هات حسابی تپل مپل میشن و یک عالمه تخمک خوب داری. نوشیدن آب روزی اقلا دو لیتر رو فراموش نکن و هیچ داروی شیمیایی دیگه ای اعم از آنتی بیوتیک رو هم بدون اطلاع دکترت مصرف نکن عزیزم.
داروهای تحریک تخمدانی ات هم به نظر من خوبه. منم تا جایی که یادمه فقط نه تا گونال زدم با یازده تا منوگون و هفت تا دکاپپتیل. کلا تا جایی که من بررسی کردم اکثر کسانی که با دکتر طرازی میکرو می کنند تعداد جنین هاشون زیاده. فکر کنم به خاطر اینه که وسط های سیکل هم خیلی دقیق کنترل می کنه و داروها رو کم و زیاد می کنه

فرشته جون
تو هم نی نی هات رو انتقال دادی؟؟؟ انشالله به سلامتی و شادی تو دلت جا خوش کنن و بعد از نه ماه سلامت دنیا بیان

چیستاجون
هنوز دو هفته دیگه تا گرفتن جواب آمینو مونده. انشالله وقتی جوابش بیاد و همه چیز خوب باشه اونوقت با دکتر مشورت می کنم که ببینم اجازه سفر هوایی داریم یا نه. اگه اجازه بده اونوقت به احتمال زیاد میرم تهران پیش خانواده ام. شاید هم اگه اجازه سفر طولانی تر داشته باشیم با دخملی ها بریم نیویورک!! آخه دخترهای من از همون اول که دنیا بیان قصد ادامه تحصیل دارند!
تو کی میری برای انتقال فرشته هات؟

دوست جونا من فقط دو سه صفحه اخر رو خوندم و هنوز وقت نکردم پست های قبلی رو بخونم و مرتب کنم.
بازم میام
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
سلام و صد سلام خانومای زیبا و دوست داشتنی

صبح بخیر

شبنم جونم
دوتا شاهزاده خانومات مبارک باشن ایشالله .... قربونت برم که دعامون کردی ایشالله که از دعای خیر تو من و تمام دوستان بتونیم این لحظات شیرین رو تجربه کنیم .... عزیزم من هنوز تهرانم و به امید خدا دهم دی راهی مشهد میشیم .... بعد که برگردیم بعد از ٧ سال صرفه جویی تونستیم خونه بخریم و به امید خدا بعد از صفر اسباب کشی داریم و بعد از جابجایی محمد میره برای عمل واریکوسل ..... خلاصه که امسال سال خوبی برامون از نظر بچه نبود ایشالله سال جدید برای منو مملی جونم و تمام خانومای منتظر اومد داشته باشه .... خودتو و دو تا شاهزاده خانوماتو بوسه بارون میکنم ....

شوقینه جونم
ایشالله این دوره مامانی گلم ... الان شوهرت دارو مصرف میکنه ؟؟؟؟

هالان جونم
موفق باشی خانوم ....

بچه ها
پیشلپیش یلداتون مبارک باشه
ایشالله بحق ذات وجود خود خدا سال دیکه یلداتون رو با جوجه هاتون جشن بگیرین و دل شادتون پر از لحظات خوش مادر بودن باشه
منم از دعای خیرتون بی نصیب نذارین که سخت محتاج دعای خیرتونم
میبوسمتون
شبنمممممممممممممم جونم به سلامتی امیدوارم صحیح و سلامت به دنیا بیان خیلی خیلی مبارک باشه من عاشق دخترمممممممممممممممم هر چند که دیگه می گویم برام فرقی نداره ولی قبلا می گفتم دلم می خواهد 5تا بچه هم داشته باشم همه دختر باشند. عزیزم چه حس قشنگی داشتی موقع سونو مرسی که به یادمون بودی امیدوارم یه همچین روز قشنگی برای همه دوستانم پیش بیاد. خدارو 1000 مرتبه شکر که گل دخترات سلامتند....
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توان رسیدن به آن را در تو دیده است
سلام دوستان با ارزوی سلامتی.شبنم جون برات خیلی خوشحال شدم خدا دخترهای نازتو برات نگه داره عزیزم ...من هر روز میام وجویای حالتون هستم اما حرفی براب گفتن ندارم..براتون بهترینها رو از خدای بزرگ خواستارم دوستون دارم وباشادیهاتون شاد وبا غمهاتون غمگین میشم
هرکس که توراشناخت جان راچه کند......فرزندوعیال وخانمان راچه کند.......دیوانه کنی هردوجهانش بخشی........دیوانه توهردوجهان راچه کند
شبنم بازم مبارکه همینکه ادم بفهمه بچه اش یا بچه هاش سالمن انگاری تو بهشته.

کیمیا من دو سالی تحت نظر بیمارستان صارم بودم یه بار خود صارمی ویزیتم کرد. اونجا کسی نفهمید من چه مشکلی دارم فقط قرص و دارو بهم می دادن دوبار اونجا iui کردم. 6 سال پیش هر دکتری رفتم نفهمین. فقط اقصی فهمیدکه خدا خیرش بده
سام کوچولو، بینظیر ترین هدیه خدا
دوستای خوب و موفق من سلام

امیدوارم توو هر مرحله ای که هستین خدای مهربون نا امیدتون نکنه و با دست پر و دل شاد ازش بیرون بیاین

شبنم عزیز ... خواهش می کنم کاری نکردم.... خدا رو شکر که مامان دو تا دخملی مخملی سالم و سر حالی ... مبارک باشه

ممنونم از توجه و توصیه هات... حتما بهشون عمل می کنم.....چشم... ممنون که به یادمون بودی و دعامون کردی... خدا دل همه منتظرا رو شاد کنه

دوستام من هم دیروز رفتم دکتر برای نتیجه آمپول ها .... دکتر که خیلی راضی بود .... اول ازم پرسید دردی توو شکمت نداری

منم گفتم نه فقط وقتی خم میشم کمی بهم فشار میاد.... بعد هم گفت که هر طرف از تخمدانها 7 - 8 تا فولی داری و باید پانکچر بشی ببینیم کیفیت شون خوبه یا نه و تخمک دارن یا نه

به امید خدا 1 شنبه هم پانکچر دارم ...

دوستتون دارم

روزی خواهم امد و پیامی خواهم اورد....در رگها نور خواهم ریخت و صدا در خواهم داد......سیب اوردم.......سیب سرخ خورشید
2706