2737
2739
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593938 بازدید | 17786 پست
سلام
محیا جان با گوشتو پوستو استخون درکت میکنم الان دیگه گریمم نمیگیره!به بچه فکر نمیکنم بخودمو بیماریهام فکرمیکنم.از خدا برات ارامش وصف شدنی ارزو میکنم!!
درموردخودمم بگم که نمیدونم ازوقتی میخام برم نوبت عمل بگیرم هوا برفو بارون شده جاده ها بسته یا ترافیک شدیده.نمیتونم بیام تهران اعصابم ریخته بهم همه میگن حکمت داره اخه چه حکمتی؟جز اینکه دارم بدتر میشم هرروز؟
!سپاسگذارم..تو بهترین بخشندگانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محیا جون
حرفهات دقیقا درد دل شکسته من بود... با همه وجود درکت میکنم و میدونم که در این شرایط صبر و تحمل و آرامش داشتن خیلی خیلی سخته عزیزم. ولی برات آرزوی صبر و تلاش و پشتکار دارم از خدا. و البته آرزوی داشتن بچه برای تو و خودم و همه کسانی که منتظر هستن.
فقط یادت باشه خانومی به قول آلاله جون این روشهای بارداری به زور خواستن نیست گلم. اینا تلاش مضاعفی هست که بعضیا باید بیشتر انجام بدن تا به خواسته شون برسن. مثل من و شما! بازم توکل به خدا یه مدت بیخیال شو شاید آرامش بیشتری پیدا کنی و نتیجه دلخواهت رو بگیری.

بچه ها خانوما عزیزان دوستان
خواهرشوهر یکی از دوستای من که دیروز هم مهمانم بود و خودش هم بارداره، به مدت 2 سال انواع روشهای بارداری مصنوعی رو انجام داد (IUI, IVF, ICSI) اما هیچ کدوم نشد. تا اینکه چند ماه بیخیالش شد و طبیعی باردار شد. الان هم آخر بهمن ماه زایمان داره و یه دختر بارداره!
تو رو خدا امیدتون رو از دست ندید. اگر میبینید که ما میایم اینجا و حرف میزنیم و گلایه و درد دل میکنیم، نه اینکه شاکر نیستیم و توکل نداریم و ایمان نداریم، نه! این چیزا نیست! فقط جایی برای خالی کردن دل پر دردمون نیاز داریم. همین!
پس از همه ممنونم که با اینهمه درد توی دلشون باز هم با دل شکسته ما همدردی میکنن.
*در روضه قلب جز گل عشق مکار*
ارانلار جان
شبنم جان بهتون جواب دادن فکر کنم. منم یه بار دیگه میگم. عزیزم خیلیها بعد از لاپاراسکپی تونستن طبیعی باردار بشن. پس به حرف دکترت گوش بده و سه ماه با تلاش مداوم اقدامت رو انجام بده انشاءالله که بادار میشی خانومی.
2728
محیا جون خیلی متاسفم برات واقعا خیلی ناراحت شدم امیدوارم خیلی زود مامان بشی گلم

ارانلار منم ارومیه هستم دکترم حاجی شفیعها

یه مدتی پیش منتظر رفتم برام لاپارا کرد و گفت که منتظر باش طبیعی باردار میشی ولی من یک سال منتظر شدم و بعد که دیدم نتیجه نداد رفتم پیش حاجی شفیعها برام ای وی اف کرد تیر ماه که متاسفانه منفی شد

شما هم حتمن این سه ماه منتظر باش ایشالا که طبیعی باردار میشی عزیزم

الان هم اگه دکتر تیزرو مرد نبود برای ادامه درمان میرفتم پیشش تازگیها دو تا از فامیلامون پیشش ای وی اف کردن که هر دو نتیجه گرفتن یکی از اونها بعد از سی سال ایشون با مادر من در یک سال عروسی کرده بودن که روز عاشورای امسال نینیش به دنیا اومد

دومی هم بعد از 12 سال که سه بار هم تهران ای وی اف کرده بود و منفی شده بود با تیزرو نتیجه گرفته دیروز رفته بود سونو که براش دو تا ساک حاملگی تشکیل شده

اگه جای تو بودم میرفتم پیش تیزرو حالا خود دانی عزیزم
خدایا من اگر بد کنم ، تو را بنده ى دیگر بسیار است. تو اگر با من مدارا نکنى ، مرا خدایى دیگر کجاست ؟
دوستان به من بی تجربه کمک کنید من قرار بود این ماه iui کنم ولی بدنم به داروها جواب نمیداد هی امبولامو زیاد کردن و امروز با ١٢تافولیکولبالغ مواجه شدم به خاطر همین کفتن باید میکروکنم و ٢شنبه هم بانکجرمنه خیلی میترسم سخته؟ راستی من دیدم به همه شماها hcg دادن قبل عمل ولی به من امبول ovitrelle 250 دادن که امشب ساعت ١٠ زیر جلدی بزنم ٩٠تومن هم بولشو دادم میدونید این جیه؟
راستی برام دععععااااا کنید
Lilypie Maternity tickersاوینای من ٣٧ هفتشه خدارو شکر
2738
شایلین جان
اولا این آمپول هم همون اچ سی جی هست با یه اسم تجاری دیگه.
دو اینکه پانکچر یه بیهوشی 5 دقیقه ای داره که دردی هم نداره فقط بعد از اون ممکنه یه کم لکه بینی داشته باشی و یه کم درد مثل پری.
بعد از 2 یا 5 روز هم میری برای انتقال جنین به امید خدا و اینکه امیدوارم انشاءالله هر 12 تا فولیکول بالغ هم برات جنین میشن و بزودی زود مامان میشی.
کدوم مرکز میری؟ چطور تخمدانهات به داروهای آی یو آی جواب ندادن؟
سلام به همه من هم دارم ای وی اف میکنم خانم ها تا الان 6 تا سوپر فکت زدم و تقریبا اول سیکل هستم ... امیدوارم همه و در اخر خودم خیلی زود نتیجه بگیریم و دلامون شاد بشه ... اگه میشه منم تو جمع بپزیرید و از تجربیاتتون بهم بگید
بجه ها حالا من که سوبر فکت نزدم جون قرار بود iuiشم مشکلی بیش نمیاد؟
راستی اون امبولرو شما کجا زدید صارم به من کفته حتما باید بیام اورزانس خود بیمارستان بزنه منم سختمه به خاطر یه امبول از کرج برم تهران.دور ناف بزنم یا بازو
Lilypie Maternity tickersاوینای من ٣٧ هفتشه خدارو شکر
دوستان سلااام
بعد از چند روز اومدم پیشتون.خیلی خوشحال بودم که چندتا از دوستان مامان شدن.کلی کیف کردم و خدارو سپاسگذاری کردم.اما جواب محیا جون حسابی حالمو گرفت.
محیا جونم نمیدونم چی بگم تا همراهیت کنم.ولی تک تک جملات پستتو درک میکنم.بارها این روزارو گزروندم.چه کنیم که از سرنوشتمون خبر نداریم.باید همیشه امیدوارانه به جلو بریم.شاید پشت یکی از پیچ و خم های دشوار زندگیمون خدا بچه های خوب رو قرار داده باشه.
توکل به خدا خدا حواسش بهمونه.تنها نیستی عزیزم.خدا همیشه پشت و پناهت باشه

شبنم جون ایشالا بلا دور باشه و عزیزت به سرعت خوب خوب بشه.خداروشکر که خطر رفع شده.

مانا جون ایشالا مامان شدی و کم کم علائمت شروع میشه.خدا بزرگه دوستم

دوستا از لطف و محبت همه تون برای خودم بینهایت سپاسگذارم.منم سه شنبه یکی یه دونه رو آوردمش خونه..توکل به خدا......
Lilypie Pregnancy tickers لحظه هایم زیباست..... چون خدا...عشق...امید...دروجودم جاریست
2706